Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Jos jedna tema za prebrojavanje... cisto me zanima koliko SW-a ima, i koliko ce se ljudi prijaviti iz Srbije i shire.

Mogla bi se napraviti neka SW asocijacija pa da pokazemo Zabarima da i mi to mozemo, a mozda ih posle i pustimo da nam se prikace ako ih ukenja  ;D  ;D  ;D

 

pozdrav svima!!!

post-8306-12879073030714_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ajde da se skupimo nekad negde sa silverima pa mozda napravimo neko silver zezanje, dajte predloge a ja dajem jos 2-3 clana!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

poydravljam temu

vozim burgmana k4, a pre toga vozio hondu cbr.....a prva ljubav zaborava nema

 

ozbiljno razmisljam o silveru pa me interesuje da li bi neko podelio oskustva sa mnom

 

cena odrzavanja,potrosnja,povoznost.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Nema bolji skuter :-))) salim se naravno,mislim ne salim se da je najbolji ... pa prednosti ovog skutera su: udobnost na najvisem nivou ,nebitno dal jedna ili dve osobe ...

izvanredan agregat sa dva cilindra snaga 51 ks ,izuzetno miran rad motora

veoma bitna stvar je sto ima dosta prostora za noge

mesta ispod sedista ima puno,npr 2 full face kacige i jos nesto moze pored toga da stane ...

potrosnja motora je oko 5-6 litra sto je po meni malo mnogo ali sve to zaboravim kada motor ide kao raketa

svetlo je za malo slabije tako da ja planiram da castim moj primerak nekim boljim resenjem xenona

registracija za motor je oko 25.000

ne svidja mi se sto ne moze da se otvori sediste bez vadjenja kljuca iz brave kao kod burgmana npr ...

eto toliko sta jos bude trebalo slobodno pitaj

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ja sam vozio skoro sve maxi primerke i mogu ti reci da ce tesko neki drugi da preuzme to pocasno mesto u mom srcu...

 

malo je skuplji za održavanje ali daš stotinak evrića više godišnje i voziš se ko najveći gospodin ili najpobesneliji max...

 

vrlo pouzdan, udoban, okretan i vožljiv po gradu (kad mu udjes u žicu), i mozes sa njim na kraj sveta kao JA!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

Skoro mi je bila jedna na sređivanju farova i ubacivanju xenona i kaže čovek aj da se prpvozamo da vidi kako izgleda ja mu dam motor a ja kad sam seo oduševio sam se tolika udobnost da je to perfektno ide vrhunski a tek što radi mirno to je za svaku pohvalu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

nebi kupio ovo u životu, pre bi kupio tenk :)

 

a zasto ???

 

Pa pored toga što registracija košta preko 20000, troši i preko 6 litara i verovatno je skupa ko djavo za održavanje, sa tom težinom od skoro 250 kila verujem da se po gradu dosta teže provlači nego ostali skuteri, i znam da će se sad neko javiti i reći: ma ja sa mojom letim, kidam, kroz iglene uši, žongliram dok vozim itd, ali i sami znate da nije baš tako :)

 

Pored svega ovoga verujem da skuter sa svojih 600 kubika leti kako ide i da je najudobniji u klasi, ovako nešto je za ljude koji često putuju i koji mogu da priušte sebi ovakvo zadovoljstvo, a i troškove oko održavanja, registracije i potrošnje. Ja ne spadam u ovu kategoriju.

 

Planiram i sam neki maxi skuter da kupim, ali sobzirom da mi treba 90% za gradske uslove i da ponekad odem negde dalje, 250 kubika mi je i više nego dovoljno.

 

Bez uvrede vlasnici, iskreno mislim da je ovo vrh motor kao i svaki drugi hondin, ali nije to za mene ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

nebi kupio ovo u životu, pre bi kupio tenk :)

 

a zasto ???

 

Pa pored toga što registracija košta preko 20000, troši i preko 6 litara i verovatno je skupa ko djavo za održavanje, sa tom težinom od skoro 250 kila verujem da se po gradu dosta teže provlači nego ostali skuteri, i znam da će se sad neko javiti i reći: ma ja sa mojom letim, kidam, kroz iglene uši, žongliram dok vozim itd, ali i sami znate da nije baš tako :)

 

Pored svega ovoga verujem da skuter sa svojih 600 kubika leti kako ide i da je najudobniji u klasi, ovako nešto je za ljude koji često putuju i koji mogu da priušte sebi ovakvo zadovoljstvo, a i troškove oko održavanja, registracije i potrošnje. Ja ne spadam u ovu kategoriju.

 

Planiram i sam neki maxi skuter da kupim, ali sobzirom da mi treba 90% za gradske uslove i da ponekad odem negde dalje, 250 kubika mi je i više nego dovoljno.

 

Bez uvrede vlasnici, iskreno mislim da je ovo vrh motor kao i svaki drugi hondin, ali nije to za mene ;)

 

mislim da si potpuno u pravu :stabre:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Ako budem u mogucnosti da ga kupim, ali sto je bitnije odrzavam kako treba, Silver wing 400 je moj favorit, jos kada bi bio u beloj boji.... 1aha.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

@pižon

dao sam ti plus jer si napiso skoro u slovo šta sam hteo da kažem :takoje:

samo retke su 400stotke, ima ga jedan poznanik...kida kako ide a poseduje sve blagodeti jeftinije registracije :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

@pižon

dao sam ti plus jer si napiso skoro u slovo šta sam hteo da kažem :takoje:

samo retke su 400stotke, ima ga jedan poznanik...kida kako ide a poseduje sve blagodeti jeftinije registracije :zvizduk:

 

a koliko kosta registracija npr za skuter od 400-500 cm3 ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Ja registrov'o pre 10-tak dana: 11300 din sa sve tehničkim.

 

i ja registrovao kada sam se vratio iz Zablja i kostalo me je 0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif 18.800 din

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

A i nije to neka velika razlika ,a koliko ide bolje tako da uopste ne treba da zalim 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

A i nije to neka velika razlika ,a koliko ide bolje tako da uopste ne treba da zalim 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Hm pa ima kome jeste razlika!!! 1neznam.gif E al da ne tupimo vise Honda je Honda u svakom pogledu!!!1care.gif Honda je Mercedes u moto svetu!!! |To je ipak za ljude sa dubljim dzepom kad ga kupujes,registrujes,odrzavas,vozis,ne daj boze popravljas... Za nas koji imamo problema sa dubinom dzepa a volimo da se vozimo i uzivamo AA clasic je jedino i najbolje resenje!!! Za malo para dobijes Motor koji je extra udoban,jak ...ma jednostavno sve sto ti treba za putovanje!!! Eto toliko od mene!!!1jee1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja