Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Rekao bih da su to ovi isti grejaci " koso" sto smo skoro svi stavili na Silvere, isto su u Luisu kupljeni, samo prekidac drugaciji, to je mozda neki noviji model. Kako god prekidac odlican, svidja se i meni .....

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jest novi model, dobar je ponajvise za skutere jer nema glava da boli di da se udene centrala + lepo izgleda moram priznati.... nekako fabricki :)

Jedina mana kod ovog novog modela u odosu na stariji model, je ta, sto ima odredjenu minutazu drzanja na max grejane.

To pise u uputstvo te ako se vlasnik ne pridrzava.... vrisne osigurac i prestaje sa radom sto je po meni malo truba.

Bolje da su smislili da dodje do samo-iskljucenja nego do samo-unistenja osiguraca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: Honda SW 600

 Dare ko realno drzi na max.? Ja sam par puta ukljucio na 3 od 5  i posle 20 min vec gasim. Jedino ako neko bas vozi po nekoj ekstremnoj hladnoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Koliko znam niko, tesko da bi se i moglo drzati na maxu koliko greje. Takodje se ne secam kad sam ukljucio 3 stepen, sve se vrtim 1-2 ooopssasa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Ako neko moze da potvrdi ili demantuje, cuo sam da su te koso rucke osetljive na pad napona, tj. Imaju zastitu pa se gase na pad napona.

Recimo das zmigavac, aktiviras sirenu ili ablendujes dođe do pada napona i rucice se same iskljuce, pa to zna da nervira.

Ja sam hteo da ih pazarim pa me odgovarali zbog ove pojave i upucivali na Oxford.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ja ja fiko, malko pogledati akumulator, kleme, instalaciju, punjenje i zicke sa kojih je uzeto napajanje za grejac.

Kad su ti uslovi dobri, grejac nece imati problema u radu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Silver wing 400

Pozdrav. Interesuje me zbog kofera nazad na 50km/h igra mi prednji tocak. Na silver wingu 400. Sve dobro na njemu nova guma. Kad bi vizir skratio ili produzio dal bi mi to resilo problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Woblig ako mislis na to, je normalna pojava koja sa javlja u manjoj ili vecoj meri iz vise razloga. Gume, kofer, vizir itd.... Sve utice na to, tako da ga svedes na nulu jako tesko a na kraju krajeva nevozis nikad bez ruku tako da opusti se i uzivaj.

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

Pozdrav svima, nov sam ovde. Moze mala pomoc? Planiram da kupim Silverwing-a 600 2001 god. od prvog vlasnika, uvezen iz CH. Dobro je ocuvan i vrlo povoljan. Probao sam ga, ide dobro ali ne kao Burgman 650 koji sam vozio sa Akrapovič izduvom. Da li moze neko da mi kaze kako da dodjem do Akrapovič izduva za Silverwing-a, gde ima da se kupi, i koliko su bolje preformanse sa tim izduvom i da li neko ima iskustva sa Akrapovičem na Silweru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: Honda SW 600

Koliko sam ja upucen orginal Akrapovic za SW nema jedino nesto da budzis. Taj model 2001 godiste nema lamda sondu i malo je veci potrosac ali zato odrzavanje je u velikoj meri na strani SW. Isto sam i ja hteo Burgmana ali ipak sam kupio SW i nisam pogresio. Hvala ljudima koji su mi pomogli da izaberem. Na tebi je sta zelis

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Dobrodosao!

Prelistaj temu o SW-u, nisi dobro informisan ili ti taj model je za izbegavanje jer nema lambda sondu, trosi ne ispod 7L/100km (gledaj samo model koji ima l.sondu).

Sto se Akrapa tice, kontaktiraj Pedju iz Cuprije, stavljaju judi od drugog modela uz prepravku, neces dobiti nista sem lepog dubokog zvuka.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda fjs 600

Pozdrav svima od novog clana u svijetu maxi skutera...Fino bi bilo da napravimo neko druzenje na CG primorju, a za kolegu Markobo za sw imas Leo Vince 8552...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Ja pijem kafu u Kotorskom zalivu polovinom jula. Pridruzi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda fjs 600

Zahvaljujuci prvenstveno postovima i korisnim savjetima kolege @Satelis-a, lako je utvrditi slabe tacke kod silvera.... Danas pocelo precesljavanje :lol2: Takodje i preporuka za rezervne djelove, momak iz moto klinike bg odlican sa cijenama i veliki izbor djelova...

20200209_120202.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Probudio ga danas iz zimskog sna, doduse ranije nego sto sam planirao, jer vise u centru nema mesto da se parkira da nije zona. Okupao ga, bacio krug do Grocke i nazad da me zelja mine i sad sam spreman ki zapeta puska.961b0d065e94d14de004b419de435ac0.jpgIMAG0852.jpgIMAG0851.jpg

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja