Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Nema lepsi silwer

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka


Zato sto je kupio od tebe.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 18 sati, Setac035 je napisao:

 i ako treba nekom ja nisam teo da mi sredjuju a trazili mi 1000 din evo na poklon pa nek sredi

20180514_013508.jpg

prijatelju jedno pitanje...kako su mislili da to srede...prostim farbanjem ili nekom tehnologijom ponovnog nabacivanja sloja hroma na plastiku..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Poliranjem sa vise razlicitih pasta mogu se izvuci neverovatni rezultati i uklapa se u cenu koju je kolega napisao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ako mislis na hrom u spreju sto ima da se kupi po farbarama to zaboravi jer nema veze sa hromom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Moze to za male pare da se sredi da izgleda kao fabrika.....uglancati da sve bude glatko pa staviti hrom foliju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Pozdrav momci...kako ide..Planirm uzet Silverku...malo sam cesljao vas forum oko toga svaka cast..e interesuje me sada malo pojasnjnje oko motora...Motor sam vidio samo na slici 2004 godina 62700 presla kliznuta desna strana nije nista popucalo...i u deklu ili zadnjem djelu kod remena cuje se neki specifican zvuk..kao da struga metal od metal i cvili nije klasican rad..jel neko dolazio u taku situaciju naravno cim dodje u moje ruke ide generalni pregled...i sve se mjenja..uvoz CH..

pa malo savjeta od vas da cujem na sta da pripazim na koliko ulje se mjenja i tako mozeli se povecat brzina a da nesteti masini ..trenutna po svim informacijama ide 150 nemoze ni kapak vise..i nekada varira gas ali ne stalno...

Hvala novi sam i dolazim iz Bosne tacnije Brcko....Darko mi je ime...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Dare dobro dosao na ove stranice. Ovako za pocetak nisi rekao koji je silver, a drugo ne ide to tako lako ko sto ti mislis. Tesko je jako tesko je naci dobrog silvera jer je motor koji se dosta vozi, svi su generalno mnogo presli a pitanje je kako su odrzavani. Od cele ove ekipe ovde koliko ja znam jedino je Alexa imao ludu srecu i uzeo je iz uvoza i imao je minimalna ulaganja, ali ga je u startu malo skuplje platio. Ja sam posle nekoliko neuspesnih gledanja na kraju uzeo od drugara i opet me sacekalo solidno ulaganje da ga dovedem u perfekt stanje. Tako da obrni okreni moje misljenje da bez 3000 e nemoze silver izaci da valja i cetvore oci otvori prilikom gledanja. Ima jedan koji ce ti ove ostale tehnicke podatke i oko odrzavanja izneti bolje od mene. Toliko. Poz

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Kako kazu hvala bolje vas sve nasao...U pitanju je 600 silverka...sve to razumijem. Imam drug tamo kupuje za mene jer i prije nekih 8 godina sam kupio isto tako motor isto honda ali pantheon 125..on mi je dovezao..tako da imam povjerenje...ali znas kako ide veci motor vise ulaganja...servisna knjiga ima...cak je i novi agregt/motor ubacen jer je onaj u garanci crko...imam sve prodatke i sve servise da su radjeni...normalno i ja ocekujem isto neko ulaganje do nekih 500eura nadam se...motor je tamo placen 1500eura..e sada ide carina i porez nekih mislim da ce me izac oko 800 moguce manje mozda 600...kako im dune..racunam da ce biti oko 2200 2400...bez ulaganja i registacije...gola hihi  Hvala jos jednom bice mi zadovoljstvo ja sam vec zagrizo uveliko nema povrata..mogu odustat ali gubim obraz nisam na vrijeme skontao...ali na kraju prodam je za iste pare vam i na nuli sam..najbitnije je da je sada lijepo docekam zato mi i treba posavjetovanje malo oko odrzavanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

ti koliko vidim tek ces trebati da ga celog precesljas ako zelis posle pouzdanu i bezbriznu voznju....u principu se to radi posle svake kupovine polovnog motora...To sto se tice tvog pitanja oko informacija oko odrzavanja NESPADA u kategoriju kupovine...jer samo odrzavanje je tekuce ...po servisnim informacijama...km. predjenim....zamena ulja...filtera svih..kocnice...kaisa...i.t.d.:) Lepo skini servis manual na Googlu...pa kreni silo;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Zaboravih da se osvrnem a zapalo mi je za oko da pojacas sw 600 i da moze da ide 150 km/h. Samo sam se nasmejao. Prvo ako je dobar i sve kako treba on mora da ide malo brze ( isprobali i 600 i 400) a sve da i nemoze o kojoj brzini pricamo. Jel ti vozis R motor ili maxi skuter, vozis stazu ili magistralne i regionalne puteve. Optimalna brzina a ujedno i najbolja za uzivanje je od 80-110 eventualno u nekom preticanju 120+. Tako da pamet u glavu i taj sw600 je azdaja koja ima i previse snage. Opremi se lepo ako ga kupis i uzivaj u voznji. Srecno

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Zašto bi pojačavao skuter od 50ks?

Taj će ionako dosta da pije, pojačavanjem (ako je uopšte moguće) možeš i cisternu da povezeš sa sobom :ups:

Ja jesam stvarno imao ludu sreću sa kupovinom, glavne stavke od ulaganja su mi bile gume i mali servis, ne računam plastiku (fioku) koju sam menjao jer sam hteo, nisam morao.

Takodje je bio uvoz iz CH, sa carinom i prevozom je izašao na 3100€.

Ali je i 2008. ABS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

ljudi bre los kais pa ide toliko sta da pojacava kad ova zver ide do 180 jel nece krila da joj ugradi .A moguce i da je padano sa tim motorom pa sjeban pa ni tamo nisu oni jeftini toliko.Bato daj vise para i kupi ovde za ye pare imas 2001,2 i 3 godiste odlicne da nadjes dodaj 12000 za nov kais pa vozi 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
ljudi bre los kais pa ide toliko sta da pojacava kad ova zver ide do 180 jel nece krila da joj ugradi .A moguce i da je padano sa tim motorom pa sjeban pa ni tamo nisu oni jeftini toliko.Bato daj vise para i kupi ovde za ye pare imas 2001,2 i 3 godiste odlicne da nadjes dodaj 12000 za nov kais pa vozi 
Kais nema veze sa tim kako i koliko ide. Kais ili radi ili neradi. Kako i koliko ide ima veze sa rolnicama. Nadam se da si na rolnice mislio.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Sad si lupio :na_glavi:
Neznam dali si mislio na mene ili kolegu iznad, ako si mislio na mene zamolio bi te onda da mi molim te objasnis kako tacno a i mogao bi Dare da objasni jer on najbolje zna.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Kais moze da pukne i onda si napravio haos ili da ide, a da ide bolje ili slabije u zavisnosti kakav je ja za to neznam, izvinjavam se.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Pa kad se istanji, suzi, smanji širina kaiša, ne znam kako da se izrazim drugačije, ne mogu tanjiri da ga izbace do kraja. 

Glupo sam se izrazio jer ne poznajem tu terminologiju, ali shvatićeš šta sam hteo da  kažem.

Meni AA nije hteo preko 130 kad se istanjio kaiš, posle zamene je išao kao pre.

Promenio član AlexaBGD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Zaista mi nije bilo poznato za kais, znam za rolnice sigurno da imaju i te kako veze sa tim kako ide motor kako vuce, a kais ni na bevi ni na hondi nisam primetio razliku kad je nov i kad je presao 10000 i 20000 km.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

U CVT-u sve ima veze kolika ce biti krajnja brzina (variator, rolnice, kais, kvacilo) a da bi imao dobru max. speed, pre toga moras imati dobru kompresiju, cist f. vazduha, dobre svecice, ispravnu sondu i auspuh. propisno napumpane gume, kraci vizir....... 

 

Pre 2 sati, Setac035 je napisao:

..........

Bato daj vise para i kupi ovde za ye pare imas 2001,2 i 3 godiste odlicne da nadjes dodaj 12000 za nov kais pa vozi 

Ja za sada kod nas nisam video krstenog SW-a.....pre neki dan, subota bese, isao sam sa drugarom da vidim jednu 400-ku iz centra grada, noviji model (msm da je 2010).....boze sacuvaj stanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja