Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Stavljao sam naknadno kod majstora....super je odradio drzace.... samo nisam preterano zadovoljan samim maglenkama..... zavrsavaju posao, stvarno lepo izgleda sa njima i lepo me vide u voznji, ali bih bio zadovoljniji kad bi bile bar po 10w i da lepo sijaju, pa da pomognu osnovnom svetlu. Inace da li imate preporuku gde mogu da nabavim one sto lepo sijaju....?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Ja sam na moj prethodni motor montorao Apriliju 500 sprinta montirao na vile i mogu vam reci da su ispunile ocekivanja

20170304_110315.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bilo malo dzibrenja oko estetike sinoc od strane kolege Stefa uz moju malu asistenciju, nove trakice na felne i poliranje farova. Sto se tice farova preporodio se razlika ogromna i preporucio bi svakako kolegama da urade, ipak vremenom farovi matiraju( kad kazem farovi mislim i migavci i stop svetla i katadiopteri na koferu). A trakice sam uzeo od Alexe jer se njemu na sivim felnama nebi videle. I nisam pogresio, uostalom procenite sami.6eba90dd9a7694259528f328928987bd.jpg

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima. Od skoro sam u Silverwing taboru. Uzeo sam 600tku pre godinu i nesto.

Radila savrseno, i odjednom nece da upali. Otelih se dok nisam nasao problem. I na kraju ispostavilo se da je senzor radilice. Porucim polovan preko kp-a, montiram ga, upali iz prve. Od tada sam motor vozio mesec dana bez problema. Pre neki da oteram da mi izlepe folijom (bio teget, ne volim nesto tu boju) i kad sam dosao po njega, nece da upali. Sve isto kao kad je crkao senzor.

Krenuh malo da ispitujem, i isti simptomi, ali trenutno nemam osciloskop da budem 100% siguran. Mada mi sve smrdi na to.

Da li sam toliki baksuz da je opet isti senzor crkao (mesec dana sam ga menjao prvi put, polako porucivao alat kako sam nailazio na probleme :) )

Ima li neko iskustva da li nesto drugo moze da prouzrokuje isti kvar?

P.S. Kada sam ga prvi put popravljao, ubih se trazeci service manual na engleskom i na kraju ga narucio iz amerike. Ako nekom treba nesto, mogu da slikam ili moze kod mene (u Zemun) da se preuzme ceo manual, ako neko hoce da iskopira4f2e7880a5fe24274b205151e53a3e97.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Kymco Grand dink 250

Pozdrav, ima li neko neki kontakt za polovne delove za silverwing 600...potrebno mi je crevo od usisa do kucista filtera vazduha.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Gde ste silverasi, zamrla nam tema skroz. Ja znam da je silver motor koji se vozi vozi, ali dajte malo vremena i koju recenicu da napisemo ovde. . Ugrabih malo vremena da odem do Ivana na konjarnik i odradim vizir onako kako sam zamislio. U tamnijoj nijansi i mala pokretna lamelica koja se podesava po visini i naginje napred. Vizir je za nijansu visi od proslog i treba mi malo vremena da se naviknem po gradu jer mi nekad ivica gornja ulazi u vidno polje pa mi malo neobicno, ali efekat zastite fantasgican, razlika ogromna. Ivan patentirao mehanizam za pristojne novce. Respect i hvala. Imam osecaj da sa otvorenom kacigom moze gde hoces. Pravo testiranje sledi u nedelju. Evo i neka slicica.IMAG0195.jpegIMAG0194.jpegIMAG0193.jpegIMAG0192.jpegIMAG0191.jpeg

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Evo da ne bude da su svi ljenj, doslo lepo vreme pa niko ne razmislja o forumu, stigla posiljka  od brace kineza (aliexpres) namontiran nosac za telefon, navigaciju, mozda za nekoga resenje bude interesantno, da ne bi zavtao direktno na plastiku i istu ostetio napravio jednu malu piksnu od mesinga i sutra ako hocu da skinem nece bitinikakvih ostecenja, ogrebotina..

IMG_20180527_132803.jpg

IMG_20180527_132756.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Pade danas jedan lep djir od 430 km, do Ljubovije ( soko grad) i nazad i prava prilika da se testira novi vizir. Kao sto sam i mislio radi za sve pare, mala pokretna lamelica pun pogodak, preporodio sam se. Moglo bi do 100 km/h sa otvorenim vizirom na kacigi opusteno. Isao silver kao raketa pri potrosnji od 4,2l. Ispeglali lepe krivine, lepi predeli, priroda. Narocito bi izdvojio predeo oko mackovog kamena i odatle spust do Ljubovije, savrseno. Evo i slicica.ff2c5fd71b40efb476529c22c7e6300d.jpg3685c9ff6d29bc120abb98904332c1c7.jpg

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bio silver kod Dr. Dareta na otklanjanju i poslednjih nedostataka koji su se mogli dijagnostikovati. I ujedno i pregled i kontrola pred jedan lep put koji nas ocekuje vec sledeci vikend do cg. 1000 km u dva dana malo li je. Elem

Ulje i filter ulja
Lezajevi prednjeg tocka
Lezaj u travezni zadnjeg tocka
Predihtovana desna dekla agregata
Semering i ulje u reduktoru
Cvt- rolnice, lezaj u dekli variatora
Antifriz zamena
Dare odradio sve vrhunski, ja mogu miran na putovanje. Hvala

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Nisu to nedostaci,Silwer nema nedostatke..sve je to potrosni materijal

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4323 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Silver ima i dodatke :lol3:

Moj je stigao iz Švice za ugradjenom muzikom marke Clarion Marine, vodootporan plejer kao i zvučnici, nisam imao nameru da slušam muziku dok vozim pa je danas konačno izletela napolje.

Leva pregrada je bila iskasapljena, u njoj je stajao plejer(čina), upaljač izvadjen.

 

U Delti sam naručio novu levu fioku, dočekao red kod Dareta i ajmo na rasklapanje.

I plastičar je imao posla, da zalemi neke rupe od muzike, par žabica takodje.

Sada je sve picikato!

Slike govore više od 1000 reči.

78F165C3-8EBD-4746-84F7-A22C353A01A0.thumb.jpeg.09fadd6bafdee3ee654174719281a8d1.jpeg

D40CAE49-1C4D-4040-87E6-4595DD6043BC.thumb.jpeg.a8beab2287263fbbfff35400d3bf5e9f.jpeg

D58B5F1F-A4AB-4D49-A3C3-5A699DCDE45A.thumb.jpeg.7e45fe979c79476eae34be69e0b2b185.jpeg

2DAD1CA7-4125-41BF-8526-878B0DD0D932.thumb.jpeg.71df8d8799ae1f3addcabdc42c3f6e24.jpeg

 

Ugradio Dare i alarm, Aliexpress 23-4 evrića, puška.

S desna na levo, bbocko, Dare, bracabgd i moja buljava malenkost

0E5C55DD-659C-4100-A02D-6DAEA1D4DD47.thumb.jpeg.72e6cccd44431e1bba299894b18a5a7b.jpeg

 

Mislili smo trajaće sve 2-3-4h plafon, kad ono medjutim, početak je bio oko 10:30, kraj oko 20h.

Promenio član AlexaBGD
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Poz braco po motoru. Evo da prenesem utiske sa jedne nezaboravne avanture koje ce ako bog da postati tradicija. Planirano vec skoro godinu dana, jos od prosle jeseni i evo docekali i bio zaista pravi izazov. Posto svake god posecujem manastir Ostrog u cg, zelja mi je bila da odem motorom, napravim jedan krug kroz tri republike. Drustvo mi pravili moji dobri drugari, kolega Stef i kolega Mrxfon. Vremenska prognoza sarena, no sta je tu je i dodje i taj 9 jun. Bg- Topola-Cacak-Zlatibor-Prijepolje-Pljevlja-Zabljak-Niksic-Ostrog. Vozilo se i po kisi 3 puta oblacili i skidali kisna odela, kroz 4 godisnja doba ali puni utisaka, prelepih puteva, nestvarnih predela stigosmo u vecernjim satima. Sutra ujutru posle jutarnje molitve lagano nazad kroz Bosnu. Spustili se na trebinje gde je u sub bio jedan od najvecih moto skupova i sreli milion motorista iz mnogih drzava i republika. Kroz bosanske gradice Bileca-Gacko-Foca, preko Romanije hladne i u junu stigli do Zvornika u vecernjim satima. Ja tu ostadoh kod mojih da prenocim a Mare i Stef put Bg-a. Silver dobro natovaren plovio kao ladja bez da stucne i sa potrosnjom oko 4-4,5l ispunio sva moja ocekivanja. Ovo mu je bio pravi ispit i bez problema ga je prosao. Na satu za 2 dana 1100 km i osim po malo potrosene gume sve ostalo na nivou. Sjajno iskustvo, nezaboravna avantura, puno srce. Evo neka slicica da zagolica mastu a bice i putopis od kolege Stefa. Poz za kolege.5ae99de48e41cbc7f6994a72d4165af7.jpgab465a03a61a40c0e12dc121992ab4e5.jpg413a8dc173576032233e29018cbe0069.jpg5a4635ffd0fa7232f37bf8dd74c7f202.jpg48b929e34193913fba559a275ebd4350.jpge2ab77c8766e971a0a4fb9aae968be9e.jpg

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Ne trosi vise od ostalih,ne moze azdaja od 600 kubika i 50 konja i jos jedan konj od 120 kila na njemu a da trosi 3 litra a jeste najlepsi

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja