Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

nebi kupio ovo u životu, pre bi kupio tenk :)

Verovatno ne bi nista komentarisao da nisam video ovu lubenicu koja stalno nesto minira, ovako moram...

kao prvo nisam siguran da li ti "NEBI" ovo kupio u zivotu ili ne bi ovo kupio u zivotu???

drugo tenak ti je mnogo skuplji i za registraciju, a pogotovo za odrzavanje, i na kraju da ne pricamo o okretnosti po gradu (tako da odma mozes da preskocis i tu soluciju) :lol: ...

 

Mene samo zanima ako ga nikad "NEBI" kupio zasto uopste obilazis ove teme gde ima ljudi koji bi vrlo rado posedovali i provozali ovaj i slicne njemu "TENAK-e" ???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

nebi kupio ovo u životu, pre bi kupio tenk :)

Verovatno ne bi nista komentarisao da nisam video ovu lubenicu koja stalno nesto minira, ovako moram...

kao prvo nisam siguran da li ti "NEBI" ovo kupio u zivotu ili ne bi ovo kupio u zivotu???

drugo tenak ti je mnogo skuplji i za registraciju, a pogotovo za odrzavanje, i na kraju da ne pricamo o okretnosti po gradu (tako da odma mozes da preskocis i tu soluciju) :lol: ...

 

Mene samo zanima ako ga nikad "NEBI" kupio zasto uopste obilazis ove teme gde ima ljudi koji bi vrlo rado posedovali i provozali ovaj i slicne njemu "TENAK-e" ???

 

 

Al si bre cepidlaka ko još gleda pravopis u slovo danas, pogle samo statuse na fejsu i sve će ti biti jasno :)

 

Ma voleo bih i ja ovo krilce, ali samo da sam malo bogatiji nego što jesam, a i znam tačno da sednem jednom da ga provozam, verovatno bi mi isprao mozak i mislio bih skroz drugačije :)

 

Ali para se nema pogotovo toliko, tebi želim da se navozaš sa TENAK! :)

 

P.S. Video sam danas kod kalinić pijace parkiranu Hondu GOLDEN WING auuuuuu e j.... mi sve ono stvarno jeste tenk! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

druze obrni okreni to je recimo 200 evrica vise na godisnjem nivou, ali vozis pravu makinu pa ko moze i zeli vozice se...

Ja uopste nemam ni trip ni nameru da pricam i ubedjujem ljude kako je to naj naj skuter, samo kazem da od svih koje sam vozio (poveliki broj) ovaj mi ponajvise prija i vrlo rado dam tih 200evrica za nesto sto volim...

ove price o provlacenju po gradu su stvarno smesne, osim scootera sa "usi" retrovizorima svi se lako i voze i provlace, a zato kad se zagrabi asvalt eeeeeee tu su :care: :care: :care: - vi :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija,Niš
  • Motocikl: Suzuki Burgman AN 400 2007

Ponosan vlasnik Silver Wing 400 ccm 2006 god.Perla bela .Skuter je predobar .Gde i kako nabaviti delove .Tipa svećice,kaiš ulje ,filter ulja i tako to .Hteo bih da mu uradim kompletan servis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija,Niš
  • Motocikl: Suzuki Burgman AN 400 2007

Izvolte.Komentarišite sta bi vi menjali ovde.

 

 

http://s14.postimg.o...0324_155226.jpg

 

http://s10.postimg.o...0324_155259.jpg

 

http://s7.postimg.or...0320_163705.jpg

 

http://s7.postimg.or...0324_155239.jpg

 

400 ccm 28,7 kw 2006 god

12000 din registracija sa novim tablama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5597 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Prvo neko lepo koferče, eventualno drugi disk napred :P

 

Motorić k'o puška. Verujem da je to najpametnija kupovina maxija za naše potrebe obzirom da je jedini dvocilindraš od 400 ccm. Odličan motor! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 70 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: piaggio X9 500ie EVO

uh...prelep je...skidam kapu...:care:

 

ja bi jedino ofarbao ove felne u belo...ili bar stavio bele trakice...bio bi tako jos lepsi...:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

druze obrni okreni to je recimo 200 evrica vise na godisnjem nivou, ali vozis pravu makinu pa ko moze i zeli vozice se...

Ja uopste nemam ni trip ni nameru da pricam i ubedjujem ljude kako je to naj naj skuter, samo kazem da od svih koje sam vozio (poveliki broj) ovaj mi ponajvise prija i vrlo rado dam tih 200evrica za nesto sto volim...

ove price o provlacenju po gradu su stvarno smesne, osim scootera sa "usi" retrovizorima svi se lako i voze i provlace, a zato kad se zagrabi asvalt eeeeeee tu su :care: :care: :care: - vi :zdravo: :zdravo:

 

Slazem se sa kolegom :) Za 200evra bih rado posedovao makinu koja ovako ubrzava...5 sek...naivno li je :)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija,Niš
  • Motocikl: Suzuki Burgman AN 400 2007

A meni se felne pa baš i sviđaju sto su mat crne .Stvar ukusa .Nikad nisam voleo bele felne.A koferče ne znam gde da nadjem fabrički sa hondinim znakom_?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5597 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Najpre e-bay ali nema potrebe da se sa tim opterećuješ. Ima gomila kofera koji bi se odlično uklopili sa silkanom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija,Niš
  • Motocikl: Suzuki Burgman AN 400 2007

Hvala.Stavljam fotke kad stavim i koferče .Pa da ga uljudim.Inače bas je zgodan za grad.Uopšte mi ne smeta što je veliki skuter.Iprovlačim se kao i pre sa Apriliom Atlantic 125 ccm 2007 god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija,Niš
  • Motocikl: Suzuki Burgman AN 400 2007

druze obrni okreni to je recimo 200 evrica vise na godisnjem nivou, ali vozis pravu makinu pa ko moze i zeli vozice se...

Ja uopste nemam ni trip ni nameru da pricam i ubedjujem ljude kako je to naj naj skuter, samo kazem da od svih koje sam vozio (poveliki broj) ovaj mi ponajvise prija i vrlo rado dam tih 200evrica za nesto sto volim...

ove price o provlacenju po gradu su stvarno smesne, osim scootera sa "usi" retrovizorima svi se lako i voze i provlace, a zato kad se zagrabi asvalt eeeeeee tu su :care: :care: :care: - vi :zdravo: :zdravo:

 

Slazem se sa kolegom :) Za 200evra bih rado posedovao makinu koja ovako ubrzava...5 sek...naivno li je :)

 

 

Odličan je transalp.Sada smo uvezli jedan za prodaju.Ide kao blesav. 2002 650 ccm 39 kw.Opasan motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

Vozio sam vise maxi skutera i nemam neke zamerke, trenutno prodajem mog Majesty-a 400 i prelazim na skuter sa dva cilindra

 

Silver Wing 400ccm sa 39 ks, je po meni idealno resenje ( bar za mene ),bio sam ,probao ga i nema spavanja dok ga ne kupim,!!! :moto3:

mislim da necu pogresiti sa njim, kaze mi prijatelj sto ga ima da kada ga jednom kupim mogu samo da kupim jednog dana novi model..:care:

 

rad motora izvanredan, udobnost na najvisem nivou,a sto se tice odrzavanja ni za Yamahu nije nista jeftino tako da isto mi dodje ali ako volis kvalitet moras i da platis.:lud:

 

cekam da prodam Majesty 400 jer me Silver Wing ceka da ga kupim..

 

praticu temu pa cim ga uzmem stavljam neku fotku da se malo hvalim... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

probao sam jedan silver 600 , kada se vozi oko 50-60kmh ima neke vibracije malo pozadi...

 

ako moze neki komentar znacio bi mi jel sam hteo da ga kupim..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja