Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Pozdrav :zdravo:neznam dali iko prati temu alu od skoro se razmisljam da u narednom periodu postanem clan Z kluba posle 10 god voznje v2 ,naime burazer ima Z 750 2007 pa cu ga uzeti od njega.Naime motor je puska, zelen naravno ,prelep ocuvan, zajedno smo ga birali kad ga je sebi uzimao,redovno odrzavan,stavljen miww orginalni izduv,vizir itd.

Alibda neduzim ima jednu manicu neznam jli ko imao,kada je pun rezervoar do cepa on blinka kao da je prazan,a kad opadne pokazuje normalno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

 

On 1.8.2022. at 8:02, aleksuzuki 650sv je napisao:

Pozdrav :zdravo:neznam dali iko prati temu alu od skoro se razmisljam da u narednom periodu postanem clan Z kluba posle 10 god voznje v2 ,naime burazer ima Z 750 2007 pa cu ga uzeti od njega.Naime motor je puska, zelen naravno ,prelep ocuvan, zajedno smo ga birali kad ga je sebi uzimao,redovno odrzavan,stavljen miww orginalni izduv,vizir itd.

Alibda neduzim ima jednu manicu neznam jli ko imao,kada je pun rezervoar do cepa on blinka kao da je prazan,a kad opadne pokazuje normalno.

Meni na Z1000 pokazivao da je do pola pun kad se napuni do čepa. Nakon par stotina metara i malo mućkanja se podignu crtice do vrha. 

Verovatno pobrljaveo plovak. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Pozdrav kolege ipak postadoh vlasnik ove prekrase kawe,iako je dobra promena za mene jer sam u proslosti proveo 10 godina na suzuki sv650s,snacicemo se nekako.Za sad sam se zaljubio u upravljivost i lagan odziv na gas ,ima abs tako da lepo koci. Sve u svemu videcemo pred nama je lepa sezona ,pozzzz

20230101_150210.jpg

20230101_150229.jpg

20230101_145953.jpg

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Nadam se da hjc se slaze sa kawom sto se tice estetike,nisam hteo biti jako zelen,a sva oprema mi je sarena.Sreca u jovana i abartha pa uzeh odelo od njih pa je crnopa prolazi:takoje: ostade jos jaknu da nabavim ,ali tu nije kraj nego kawa je na prvom mestu tako da dobija prvi poklon.

IMG-0f89e12ed00097281468d513daccce60-V.jpg

IMG-49c491c0496bf1595dacab9279bb3c8d-V.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Pozdrav kolege:zdravo:dobio sam neke kratke rucice za kawu ali mi kociona nepase predebela je kao da je za neku drugu verziju iako na rucicama pise z 750 pa ako ko ima da proda bilo kakvu od ovih aliekspres rucica naravo kocicu ja bih uzeo . Pa da pokusam da prepakujem .

Promenio član aleksuzuki 650sv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z750; Cagiva Raptor 650
On 3/13/2023 at 6:34 PM, aleksuzuki 650sv said:

Uspesno montirano,nisam do sada montira amortizerali uz pomoc velikih maistora  sve je lako.

20230303_143443.jpg

20230303_143445.jpg

20230303_183611.jpg

IMG-3ca012e414c3d8f8f88f63f09878d815-V.jpg

Pozdrav, razmisljam se da uzmem ovakav ili slican pokazivac brzina, pa me zanima odakle je tvoj uzet (aliexpress ili?) i kako si za dovoljan sa njim? Tj. da li je dovoljno brz u pokazivanju brzina pri promeni?

 

Takodje, daj malo vise informacija za damper :)

 

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Zadovoljan jesam ,laka je montaza samo uzdzekas u dzek,brz jeste kada saltas na gore brzine ali kad spustas u nizu dok nepustis kvacilo nespustadok drzis kvacilo ostaje lupam u 5 pa kad pustis pa povucea jako brzo prebaci sve u svemu ja sam zadovoljan.

A nabavio mi je drug cinimi se da sam ti poslao br za auspuh  ,e pa kod njega sve nadjem cak mi je sad nabavio orginal rol bar za kawu .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Daper tu i tamo njie neki markiran ali po osecaju radi posao umiri mi pre korman  par puta sam ripio jace pa cesto hoce da poskoci pa pri spustanju pre se umiri nego bez njega .sve u svemu za sad mi je ok sa njim.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z750; Cagiva Raptor 650
On 10/4/2023 at 10:39 PM, aleksuzuki 650sv said:

Daper tu i tamo njie neki markiran ali po osecaju radi posao umiri mi pre korman  par puta sam ripio jace pa cesto hoce da poskoci pa pri spustanju pre se umiri nego bez njega .sve u svemu za sad mi je ok sa njim.

Definitivno cu najpre da nabavim neki damper, juce sam na autoputu to odlucio, nije strasno zatresao, ali dovoljno da se iscimam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Dobio od kolege retrovizore da probam i mogu reci da mi je lakse sa ovima na kraj nego sa fabrickim ,fabricke svaki put moram stelovati pomere se lako u boznji.a i stakla su tonirana pa kad vozi neko iza mene nesmetaju mi svetla.

20230923_185518.jpg

20230923_185528.jpg

20231007_161819.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja