Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

nesto sada mislim kada sa vozio mz a da nemogu sada ovaj sedeo sam na starim modelima pa mi nije mali ali neznam da li je za ovu godinu nesto manj osim zadnjeg sedista i to sto se tice zadnjeg sedista i onako ce na njemu sediti zenska pa joj nece biti malo osim ako nije neka turata a sigurno je veci od zoljice sa kojom svaki dan do posla predjem 14 kilometara ja cu njega mislim moci da vozim samo sto ce on izgledati na spram mene mali posto sada vozim kineza onaj sa crni sa vatricam sto je na svakom susretu on je na kubikazi mali a na velicini mislis da ima vise kubik da li je naspram nase velicine tesko sa njim upravljati ova tema se sada pretvorila u velicine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pre neki dan gledam onu zutu jamahu sto joj je masina od R1 pa to je 1000cm pa je po velicini manja od z750 i moj kinez je veci od nj ali je kinez nula a ona je po mojoj oceni 100000000000000000000000000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

dana sam razgovarao sa mi motom i rekli su mi da su crni prodati i sa abeson i bez njega ostalo je jos nekoliko zeleni a naj vise sivi moze da se poroci do 10 maja posle toga je gotovo ovaj motor je napravio bum u svetu mi smo za ovu godinu vec zavrsili sa crnim u mi moto ce biti zlozen od 7 do 9 maja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

dana sam razgovarao sa mi motom i rekli su mi da su crni prodati i sa abeson i bez njega ostalo je jos nekoliko zeleni a naj vise sivi moze da se poroci do 10 maja posle toga je gotovo ovaj motor je napravio bum u svetu mi smo za ovu godinu vec zavrsili sa crnim u mi moto ce biti zlozen od 7 do 9 maja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pre nedelj dana sam ponovo pricao sa mi motom i rekli su mi da ko je narucio narucio za ovo godinu je gotovo sada treba da stignu za one koji su porucili.Od novembra pocinju sa novim porucbinama mozes da platis ucesce moze pola motora a moze i ceo iznos,ako kupis kod njih mozes da porucis i dodatnu opremu za njega po 10posto jeftinijoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

juce sam na susretu u novom sadu video novi Z750 u sivoj boji izgleda fenomenalno, preterano, predivno nemo ze ga opisati,izgleda vece i mocnije i agresivnije nego na slice , dobro izgleda i u sivoj boje, na slici mi se nije svidjao kakavc ce tek onda biti u zelenoj i crnoj.Covek je iz mitronice ili okmoline jer mu je registracija SM nisam stigao da ga slikam zato sto je dosao dva tri puta i odmah otisao.Molim ako je na forumu vozac ovoga motora mogao bi da napise svoj test o ovom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Vlasnik je iz SM, clan je MC Srem. Cekao je i kaparisao kod Culeta zelenog Z 750 ali nisu uspevali da ga isporuce. Tako da je uzeo sivi sa ABS-om.

Drugi jos uvek ceka zelenog i ne prihvata drugu boju.

Motor ima 700 km na satu i naravno razradjuje se.

PRELEP JE !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Tracer9 GT '23

Najzad je stigao kod Petosevica Z 750 za mog kuma i trebali smo da ga danas preuzmemo ali kada je cekao tri meseca moze jos par dana.

Ispostavilo se da nema homologaciju pa sada cele procedura oko toga i jos par dana cekanja ! 

 

Postavicu slike cim stigne !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Evo slika kao sto sam i obecao, doduse sa malim zakasnjenjem  ;).

Slike su slikane uzivo, znaci slikali su ih ljudi iz Hrvastke koji su i narucili z-750, a ne sa neta i kataloga.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

sva cast za slike imam dosta skinuti sa interneta ali neznam da ih postavim ,dobro mu stoji akrapovic nisam jos video nigde na internetu sa akrapovicem .U Hrvackoj ima dosta novi zekana kako ih oni popularno zovu a kod nas malte ne retkost novog videti.Sedeo sam na onim sivim sto kod nas ima i sto ide po susretim taki je mocan dobru pozu sedenj ima imas osecaj kao da si na njemu vec sedeo sve ti je tu cinimi se da je lak za manevrisanje i za voznju kao da sam ga vec vozio nemam sta reci za taj motor .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 170 postova
  • Lokacija: Zg i tu i tamo Bg (po nekoliko dana)

http://www.akrapovic.de/news_center/bilder%20news/PDF%20Newsletter/Z%20750%2007-.pdf

Cjena je oko 550 €

Motor je dosta udoban i ima dobar položaj za vozača!(uzmite u obzir da ja vozim ninju)

Jako ljep motor i mislim da vrijedi svaki novčić!

Ja sam prvo kapario Z, ali sam odustao nakon 4 mjeseca čekanja i uzeo sam ninju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

koliko si ga dugo cekao od dana kada si ga uplatio i kod koga si ga uplatio.Ja sam za ovu godinu zakasnio juce sam kontaktirao sa mimotom motor ce za sledecu godinu ostati isti ali nisam ja te srece da ga u sledecoj godini kupim u zelenoj boji mozda ce biti u narandzastoj boji izgled ce biti jos malo slicni z1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

kakpo dobro izgleda na ovoj slici sa dodatnom fabrickom opremom treba mu samo jos i rolarbarovi kada ga budem porucivao ovakvog cu da ga narucim zato sto tu dodatnu opremu dobijes jeftinije nego kada ga kupujes odvojeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

meni je ova zelena boja ružna, crna je mama. volim i zelenu ali onu pravu kawinu a ne ovo. inače sa ovom opremom na gornjoj slici izgleda extra, plus naravno akrap, ovaj fabrički lonac je još ružniji od boje.  :D

 

mada, šta znam, ne leže mi nešto ovi motori nove generacije sa ovako oštrim linijama. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

meni je ova zelena boja ružna, crna je mama. volim i zelenu ali onu pravu kawinu a ne ovo. inače sa ovom opremom na gornjoj slici izgleda extra, plus naravno akrap, ovaj fabrički lonac je još ružniji od boje.  :D

 

mada, šta znam, ne leže mi nešto ovi motori nove generacije sa ovako oštrim linijama. ???

 

Boja je kao na kawi u moto GP-u, meni se bas svidja. A izduv jeste katastrofa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Boja je kao na kawi u moto GP-u, meni se bas svidja. A izduv jeste katastrofa.

 

ne znnam, nešto ne bih rekao da je ista boja. meni se ovo presijavanje ne sviđa, nekako mi deluje jeftino i kineski, moj ukus nisu pogodili.

 

iofYq_kawasakininjazxrr200625lj2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja