Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova

@motoras

da li ce sad za vikend moci kula da se vozi?

a ako ne kula hocemo negde da se nadjemo ovaj vikend. ok mi je negde u srbiji a i ok mi je da odemo i u biograd kod hrvata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Motor registrovan i voznje mogu da pocnu,sto se tice druzenja ja sam uvek bio i ostao za.

AAAA pa ovaj vikend nigde jer mi je motor u raspadu,nosaci pukli oni pravljeni,pukao nosac tablice i motor je rasklopljen:(..Uskoro kod hrvata slike :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Ma nista mu nisam uradio isao na voznju pa od loseg puta popustili oni moji pravljeni nosaci pa se jedan naslonio na auspuh a drugi na tablicu,pa pukao nosac tablice pa to skinuo na varenje,pa nosaci isto pukli pa i to na varenje i sada je to sve lepo sredjeno kao da nista nije bilo i mozemo dalje u nove voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Resnik
  • Motocikl: BMW R1100RT BMW F800GS

Da li ima neko od vas ko je visok 195 i tezak oko 95kg a da vozi z750 i da li se zali na nesto?

 

Da li postoje neke zamerke na ovaj motor (nevezano za visinu i tezinu coveka nego uopsteno)?

 

Pada mi na pamet da sa suzuki dl 650 predjem na z750...

 

Ja sam vozio polozaj je super i osim vetra po grudima nisam imao drugih problema imam 92 kg i visok sam 190

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

Da li ima neko od vas ko je visok 195 i tezak oko 95kg a da vozi z750 i da li se zali na nesto?

 

Da li postoje neke zamerke na ovaj motor (nevezano za visinu i tezinu coveka nego uopsteno)?

 

Pada mi na pamet da sa suzuki dl 650 predjem na z750...

 

Ja sam vozio polozaj je super i osim vetra po grudima nisam imao drugih problema imam 92 kg i visok sam 190

 

 

 

slazem se polozaj je super, ali i sa vizirom ubi vetar

 

 

od novembra imam z750 i svidaj mi se i ako jesam previsok za taj motor ( a to znam po tome sto sa 160km.h hocu da spadnem sa motora) a vizir ne zelim da stavim . a kad legnem na rezervoar i glavu stavim na volan onda mogu do 200 da dodjem, nisam ga vozio brze jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

:)

kakav je osecaj kad ti displej ispise 50000?

 

hoces skoro u kulu?

hoces 20tog na navak?

 

za okupljanje sam shvatio da ga verovatno nikad nece biti jer nas je malo na forumu koji posecuju ovaj deo foruma:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Sad je zreo za Motorrad-ov test na 50000km. :takoje: Srecan rodjus...:zdravo:

OOOOOO BRRANKOOOO cestitke neprihvatam bez poklona hahahah salim se naravno.E pa rodjendan nebi bio redjendan da se nepopije nesto da predje jos 50 000 pa da menjamo motor :moto3: Tako da te druze ocekujem u Turi kada budes imao vremena.

A posle mog testa zapazanja su sledeca:Boja sa auspuha je izgorela pa se ljusti grozno izgleda i sto je propisao na ventil dekli,to se uradi menjanem dihtunga jer je ovaj naparavljen pod greskom i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Dobri moj Zlatko svi su oni napravljeni sa greskom ( mozda za istocno evropsko trziste II klasa ) posto je na mom nakon godinu dana osvina zadnjeg tocka pocela hrdjati, na laku se vidjela svaka ogrebotina od prasine ( stalno ga polirao ) , prednja guma po kupovini tresla...Zato vec cetri godine TDM-a tjeram i ne mislim, niti mi sta smeta...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

:)

kakav je osecaj kad ti displej ispise 50000?

 

hoces skoro u kulu?

hoces 20tog na navak?

 

za okupljanje sam shvatio da ga verovatno nikad nece biti jer nas je malo na forumu koji posecuju ovaj deo foruma:)

U druze kakva je osecaj pa cudan malo a sta da kazem pa jos neznam,svasta mi se vrti po glavi.

Navak hm nije to vise za mene,sada ga moram jos vise maziti i paziti a da izadjem na navak samo bi bio smetalo zao me ga je razvlaciti tamo na onom pravcu,a Kula pa to mi je tu,tamo sam za pola sata.

Sto se tice okupljanja mogli bi u Osjek da upoznamo zeceve sa one strane ;):moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Dobri moj Zlatko svi su oni napravljeni sa greskom ( mozda za istocno evropsko trziste II klasa ) posto je na mom nakon godinu dana osvina zadnjeg tocka pocela hrdjati, na laku se vidjela svaka ogrebotina od prasine ( stalno ga polirao ) , prednja guma po kupovini tresla...Zato vec cetri godine TDM-a tjeram i ne mislim, niti mi sta smeta...;)

Dihtung na ventil dekli odlazi i onim zecevima na zapadnom trzistu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

Dok sam pročitao celu temu prodao se zekan na koga sam bacio oko... :)

 

Jel onaj sivi 2007 za 3000e?Ufh ako je taj i meni je zapao za oko ali jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Aha... :)

 

Da se vozaš koliko ti srce ište, i da ga prodaš za iste pare... ako poželiš da ga prodaš... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawa Z750

Potrebni delovi za Z 750 2008g.:

- Vila

- točak

- far - sa plastikama

- hladnjak

- Izduvna grana 

 

Dakle, kompletan prednji deo bajka, (udes je bio teži), i dve nelomljene noge bi dobro došle.

Klasika :-/ - nije me video na raskrsnici (jer je koristio mobilni tel) gde je trebao da me propusti da prođem pa da skrene levo i eto...dobro da je glava na ramenima. 

 

Ponude na.

tale013@hotmail.com 

tel. 063/190-72-13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Pozdrav svima.

 

Nasao sam temu pa me interesuje misljenje ljudi koji vec imaju spomenut model.

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/7462566/kawasaki-z750

 

Pogledao sam ga i motor izgleda skroz korektno, ima tri kljuca, kupljen je u srbiji, nema nikakvih ogrebotina, svi srafovi izgledaju kao novi, ali zato ima prednju vilu( sa koncim stegama naravno), zadnji amortizer, predni i zadnji tocak od njinje zx6r 636 2005. :-(

Za ove sam prerade cuo ali da li se to ko nas bas radi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja