Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Kod pikeca, clan je ovog foruma ili probaj na fejsu pod imenom pikec tuning. Ima stari i novi model ralice.

 

Na sajtu mu se nista ne vidi, jel on radi i za ostale motocikle?

Konkretno mi treba zadnji blatobran...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Nisam siguran za ostale motore, za z750 znam da ima sigurno. Najbolje bi bilo da ga pozoves i pitas konkretno sta te interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

E ovako pocelo je pre neki dan kada smo vozili avalskim putem...

Da ne duzim, ubacim ga iz druge u prvu pred neku krivinu i cepim mu gas i kao da je dosao do ibera i tu se ugasi... Verglam nece da sastavi, probam da ubacim u 4tu i nece da upali, skinem sa kontakta, dam kontakt, odradi pumpa i upalim normalno i radi, taj dan mi se to jos jedanput dogodilo ali u krivini kada sam ga oborio, sva sreca nije bila velika brzina....

Danas na auto putu mi se nekoliko puta ugasio na nekom dodavanju gasa, postupak isti, vratiti kljuc, dam kontakt i upaliti... znaci problem je kao da isgubi struju... E pitanje da li se to jos nekome desavalo na pomnenutom motoru i sta bi moglo to da bude? Da napomnenem kada mi se to desi ona crvena lampica na tabli pocne brzo da treperi, a desava se i kada izvadim kljuc iz kontakt brave, da ta lampica Fi ili F1 nastavi dalje da treperi, samo znatno sporije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

Da li ima neko od vas ko je visok 195 i tezak oko 95kg a da vozi z750 i da li se zali na nesto?

 

Da li postoje neke zamerke na ovaj motor (nevezano za visinu i tezinu coveka nego uopsteno)?

 

Pada mi na pamet da sa suzuki dl 650 predjem na z750...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Ja sam 174 cm i tu oko 90 kg i motor je kao pravljen za mene. Neke zamerke nemam osim mozda malo tvrdog sedista za duzi put. I izbegavaj auto put ako mozes s obzirom da nema nikakvu zastitu od vetra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Ja sam visok 190 i 85 kg i nemam nikakav preoblm sa voznjom (sem sto se gasi:) )

Cak sta vise nije meni ni toliko zamorno da se vozi, lepo se obara lepo ide. Al to ti pricam za model 2004-2006

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Ako motoras jos uvek prati ovu temu mozda ti on moze odgovoriti posto je on tu negde tvojih dimezija, ili iskopaj negde na forumu neki njegov putopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

Ako motoras jos uvek prati ovu temu mozda ti on moze odgovoriti posto je on tu negde tvojih dimezija, ili iskopaj negde na forumu neki njegov putopis.

 

da li mislis na ovog lika http://forum.bjbikers.com/index.php?/user/575-motoras/

na njegovoj profilnoj slici ispadne ko da nemoze da dotakne nogama pod :) a to mi je malo cudno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Nis

Da li ima neko od vas ko je visok 195 i tezak oko 95kg a da vozi z750 i da li se zali na nesto?

 

Da li postoje neke zamerke na ovaj motor (nevezano za visinu i tezinu coveka nego uopsteno)?

 

Pada mi na pamet da sa suzuki dl 650 predjem na z750...

 

 

Sa konja na biciklu , cuvaj zeca , nema boljeg , mra vizir i teraj , ja se nerviram nekih 47579 kilometra i nikako da me dovoljno iznervira...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

koja je razlika izmedju z750 i z750r ? vidim da je razlika u visini sedista.... u kojim sve bojama postoji z750r da li samo u mat crnoj kao u oglasima ?

 

da li se zna udaljenost pocetka sedista od rukohvata ( volana) kod z750???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Zdravo jas uvek tu i pratim temu samo sto sam uspavana,a kad nisam uspavan onda sam na zecu.

Razlika izmedju z750 i z750r je u tome sto je z750r dobio zadnje vile,zadnji amortizer prednje vile,radijalne kocnice od z1000 modela 2007-2009 i tekompomonente mu daju da se vozi agresivnije da neljuja u krivini i jos mnogo toga odnosno puno bolje se ponasa u soprckoj i agrsivnijoj voznji od z750 i stim da je prednja maska pretrpela male izmene i jos tako neki detalji poput zmigavaca,posude za ulje od prednje kocnice,prednji blatobran je drugaci i jos tako neke sitnice.

A z750r ima u crno zeleno kombinaci,crno zlatna kombinacija,siva,mat crna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima!

Evo da ne otvaram novu temu bezveze pisaću ovde, nadam se da će mi neko odgovoriti.

Pre svega da kažem o sebi nešto. Zovem se Miloš, imam 18 godina, 195cm 80kg. Zbog strogih roditelja do punoljetstva nisam imao dozvoljen pristup dvotočkašima, pa čak ni skuterima :D Sad kad lagano ulazim u 19 i kako su roditelji počeli primećivati moju ljubav prema motorima, smekšali su i počeli smo tražiti prvog ljubimca. Dakle apsolutni sam početnik, i da ne dužim moje pitanje je da li je ovo prejak motor za mene, da li mi odgovara zbog visine i u globalu kakav je za početnika? Od kako sam ga prvi put video negde na moru 2010 godine za mene on nema konkurenciju i siguran sam da ću ga kad tad voziti, ali ne želim da srljam pa vam zato i pišem.

Hvala puno unapred! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne bih preporucio. Mada pre svega preispitaj sebe, koliko si psihicki stabilan, tj. smiren... Mozda sam se malo grublje izrazio, proceni ko ima jaci karakter, ti ili Z750. Moras mnogo da ga postujes sa puno samokontrole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

@MilosBkp

 

Mislim da je Alekre čak bio blag. Bez ikakvog iskustva na dva točka, sa 19 godina starosti, bolje bi bilo da kreneš sa nekom manjom snagom. Tako i zakon nalaže (ako živiš u Srbiji...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

interesuje me gde mogu da kupim ovaj blatobran, gledao sam na ermax sajtu i tamo ga vise nema.

sad imaju novi model koji se meni manje svidja...

 

sto se tice crash budze interesuje me da li kod nas ljudi prave i prodaju samo pecurkice ili imaju i ovako nesto ili ovako, ovako

 

da li iko od vas koristio saddlebags na z-u?

meni se ova varijanta cini bas prakticcno jer se dodatna instalacija (sipkice) skidaju lako i tako ne smetaju u svakodnevnoj voznji bez torbi(kada ne idemo na keki put)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pozdrav svima!

Evo da ne otvaram novu temu bezveze pisaću ovde, nadam se da će mi neko odgovoriti.

Pre svega da kažem o sebi nešto. Zovem se Miloš, imam 18 godina, 195cm 80kg. Zbog strogih roditelja do punoljetstva nisam imao dozvoljen pristup dvotočkašima, pa čak ni skuterima :D Sad kad lagano ulazim u 19 i kako su roditelji počeli primećivati moju ljubav prema motorima, smekšali su i počeli smo tražiti prvog ljubimca. Dakle apsolutni sam početnik, i da ne dužim moje pitanje je da li je ovo prejak motor za mene, da li mi odgovara zbog visine i u globalu kakav je za početnika? Od kako sam ga prvi put video negde na moru 2010 godine za mene on nema konkurenciju i siguran sam da ću ga kad tad voziti, ali ne želim da srljam pa vam zato i pišem.

Hvala puno unapred! :)

 

Sine 125 kubika pa polako jednu dve sezone.pa onda na 250-400,pa jedno sezonu dve.A onda ces znati da li si za kavu 750...Pa da li si ti bre citav,da sednes neiskusan na azdaju...I da si uvek uz starije bajkere,i da hvatas cake...Meni je sin tvoje godiste,vozi od 16-te skuter 50 kubika,pa je sa 17 polozio a1,prvo pulser,sad varadero i sve 125 kubika.I njemu je taman.Za sezonu lepo a2,pa nesto od 350-400 kubika..Kad dodje do A,onda polako ako bude hteo 500-600.Drzi se ovog tempa,ako neces da budes ploca daleko bilo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda hornet

Cao svima , posto ima dosta diskusije o visini vozaca za naked motore , ja imam 2 metra i 100kg pa me zanima ima li neko mojih gabarita iskustvo sa nakeed motorima i r modelima , posto volim sportsku voznju i dosta konja :)) pa da moze da napise nesto. ja sam imao iskustva sa hondom hornet (uklopio sam se ) , kawasaki ninja zx6r 2004 god (uklopio se ) bar meni nije bio problem da se vozim i suzuki k7 750 , njega nisam mogao da vozim preko 200 vetar je hteo da me otkine sa motora :) i gledao sam nesto z1000 2005, ali ne bih da ispecem noge na motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja