Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: sremska mitrovica

evo jos jednog sektasa,koji je presao iz sekte afrikanaca rd 07.pre mesecipo dana sam pazario z 750 iz 2004 godine i imao sam 4 dana da se upoznamo i da ga pregledam pre putovanja rumunija,transalpina,transfaragasan...morao sam da zamenim prednju gumu,diktung dekla i svecice, to je zavrseno na knap sa vremenom i ujutru gas.4 dana voznje,rumunki, klope,prirode,drakule,piva...putevi 90 posto odlicni vozilo se muski.po povratku sam uvideo njegove mane ocelavijo sam mu zadnju gumu i morao sam da ga operem kad se pogledam u izlog nekog lokala vidim idem ja u sedecem polozaju a na cemu..nije problem u motoru nego sam habast,seo sam i na gsa pa bi valjalo da je veci.vozio sam era,endura,autobus pan evropu...ali sa zea kad sidjem smeskam se kao klinac a nebi trebalo da budem imam 41 god.valjda vas nisam udavijo

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

evo jos jednog sektasa,koji je presao iz sekte afrikanaca rd 07.pre mesecipo dana sam pazario z 750 iz 2004 godine i imao sam 4 dana da se upoznamo i da ga pregledam pre putovanja rumunija,transalpina,transfaragasan...morao sam da zamenim prednju gumu,diktung dekla i svecice, to je zavrseno na knap sa vremenom i ujutru gas.4 dana voznje,rumunki, klope,prirode,drakule,piva...putevi 90 posto odlicni vozilo se muski.po povratku sam uvideo njegove mane ocelavijo sam mu zadnju gumu i morao sam da ga operem kad se pogledam u izlog nekog lokala vidim idem ja u sedecem polozaju a na cemu..nije problem u motoru nego sam habast,seo sam i na gsa pa bi valjalo da je veci.vozio sam era,endura,autobus pan evropu...ali sa zea kad sidjem smeskam se kao klinac a nebi trebalo da budem imam 41 god.valjda vas nisam udavijo

 

veoma interesantan tekst

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

pozdrav svima :zdravo:

da li je neko od vas imao iskustva sa z750 2006 godiste

lomim se da li da ga uzmem pa mi treba par saveta oko odrzavanja ,servisa i sl.

nasao sam na oglasima za 3500e sa 30 000 na satu pa eto ako ima neko iskustva neka baci koji koment

svidja mi se kako izgleda :moto3: a i trebalo bi mi nesto slicno za grad

pozdrav i hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Motor nije los za grad,dobro ubrzava ima 110ks motor je od zx9r samo sto su smanjeni klipovi pa eto 750cmm,ima dosta velik hladnjak sto omogucava da dobro podnosi vrucinu u ostalom imas ovde na BJB test Z750S razlika je u tome samo sto model koji ti hoces da uzmes nema oklope i drugacija je istrument tabla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

lepo izgleda.................. samo nije dobro mesto gde je postavljen u slucaju malo jaceg pada moze da se otkine i deo bloka motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Uvecaj sliku nevidis dobro uopste nije zakacen za blok motora.Napravljena je metalna ploca koja ga nosi i zavijena je za ova dva srafa iznad slajdera tako da je opterecenje podeljeno na dve tacke.Preko postavljaju direktno na jedan od ovih srafova,mislim da je ovo mnogo bolje i sigurnije resenje.Malo vise zezanja ali vredi

post-572-0-76820300-1333907255_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Uvecaj sliku nevidis dobro uopste nije zakacen za blok motora.Napravljena je metalna ploca koja ga nosi i zavijena je za ova dva srafa iznad slajdera tako da je opterecenje podeljeno na dve tacke.Preko postavljaju direktno na jedan od ovih srafova,mislim da je ovo mnogo bolje i sigurnije resenje.Malo vise zezanja ali vredi

onda se izvinjavam mislio sam da si zakacio za onaj navoj na bloku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Uvecaj sliku nevidis dobro uopste nije zakacen za blok motora.Napravljena je metalna ploca koja ga nosi i zavijena je za ova dva srafa iznad slajdera tako da je opterecenje podeljeno na dve tacke.Preko postavljaju direktno na jedan od ovih srafova,mislim da je ovo mnogo bolje i sigurnije resenje.Malo vise zezanja ali vredi

 

Nesto mi tanka ta ploca na koju je zavrnut slajder.:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Povodom 40 godina od kako se proizvodi Z model, Kawasaki je odlucio da proizvede limitiranu seriju Z750 Sondermodell.

Pa evo onda sta Kawasaki povodom toga kaze:

 

Ako su fanovi Z modela cekali sada je vreme za kupovinu! Kawasaki nudi povodom "40 godina Z modela" sada nudi specijalno izdanje Z750. Kao strogo ogranicena verzija pojavljuje Z750 poseban model sa ekspluzivnim i zavodljivim bojama, Metalik platinasto siva (mat silver), ukljucujuci i

prednji spojler u boji karoserije. Kupi jedan od 50komada Z750 koliko ce biti proizvedeno jednog od najpopularni motocikala u Evropi.

 

w310h200_000003409_B51_ACCE.jpg

 

w310h200_000003409_B51_B55_B.jpg

 

w310h200_000003409_B51_D997.jpg

 

w310h200_000003409_B55_AAA5.jpg

 

w310h200_000003409_B511_FF9.jpg

 

w310h200_000003409_B516331.jpg

 

w475h321_000003409_B555_CCE.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: z 750

PRAVI LI NEKO U SRBIJI OVAKVU RALICU?POMAGAJTEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrav zecevi!!!!

Stigao uskrs i moj zec dobio ralicu.

Tako da ce moj zekan u ovoj 2011godini za sada izgledati ovako.

 

9z8-IMG-19.jpg

 

dzf-IMG-19.jpg

 

gdy-IMG-19.jpg

 

7y-IMG-19.jpg

 

fk-IMG-19.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Mozes plasticne vezice ili paljenu zicu!

Zajebavam se brate moras napravis drzace naravno, vidi na netu slike pa vidi gde su drugi montirali i eto ti resenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Ralica je kupljena u Hrvackoj.Preko HR foruma se nas okupilo pronasli original ralicu i dali na kopiranje a za uzvrat decku koji nam je pozajmi ralicu na kpiriranje smo mu kupili zadnji blatobran.

Tako da me je ralica izasla 50e sa procentom za blatobran ne ofarbana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Preko zime sam malo ponovio zeca sa drzacom za navigaciju,navigaciju(hvala Jozefu i majstor Joski koji je to sve lepo namontirao) i parterger.

post-575-0-08768900-1361043649_thumb.jpg

post-575-0-56455400-1361043662_thumb.jpg

post-575-0-69892100-1361043676_thumb.jpg

post-575-0-39750200-1361043693_thumb.jpg

post-575-0-95268600-1361043721_thumb.jpg

post-575-0-95562400-1361043734_thumb.jpg

post-575-0-36472000-1361043743_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja