Jump to content

Moto Zajednica

Сделано в СССР - мотоцикли ИЖ, ЗиД, ММВЗ

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Nemam sliku , tj.neznam da to stavim na net . Ali porobacu preko nekoga . Predlazem ono sto si ti vec negde gore predlozio : Da probas pa da vratis ! samo bih ja jos dodao : ja ti vratim novac kada vratis ! a to je 2568 din. + PTT

Jigoro Cano imate privatnu poruku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Nemam sliku , tj.neznam da to stavim na net . Ali porobacu preko nekoga . Predlazem ono sto si ti vec negde gore predlozio : Da probas pa da vratis ! samo bih ja jos dodao : ja ti vratim novac kada vratis ! a to je 2568 din. + PTT

 

Izgleda da smo uspeli da stavimo te slike felne.post-11767-039102500 1294777738_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Nemam sliku , tj.neznam da to stavim na net . Ali porobacu preko nekoga . Predlazem ono sto si ti vec negde gore predlozio : Da probas pa da vratis ! samo bih ja jos dodao : ja ti vratim novac kada vratis ! a to je 2568 din. + PTT

 

Izgleda da smo uspeli da stavimo te slike felne.post-11767-039102500 1294777738_thumb.jpg

post-11767-015337600 1294778269_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Nemam sliku , tj.neznam da to stavim na net . Ali porobacu preko nekoga . Predlazem ono sto si ti vec negde gore predlozio : Da probas pa da vratis ! samo bih ja jos dodao : ja ti vratim novac kada vratis ! a to je 2568 din. + PTT

 

Izgleda da smo uspeli da stavimo te slike felne.post-11767-039102500 1294777738_thumb.jpg

post-11767-015337600 1294778269_thumb.jpg

Ti obruci su slikani kod Zorana iz Novo Sada. Vec sam zvao da pitam za te obruce. Ako nije problem da ih odmastim i probam na Jawine glavcine poslacu vam adresu na pp. Posaljite ih jos sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Misija sa Voshodovim obrucima uspesno okoncana. Obruc je stigao i namontiran je bez problema na Jawinu glavcinu. Ovom prilikom se zahvaljujem Zoranu sto mi je izasao u susret u ovoj situaciji.

post-12845-0-17384700-1295469312_thumb.jpg

post-12845-0-49471200-1295469361_thumb.jpg

post-12845-0-17865000-1295469399_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Nemam sliku , tj.neznam da to stavim na net . Ali porobacu preko nekoga . Predlazem ono sto si ti vec negde gore predlozio : Da probas pa da vratis ! samo bih ja jos dodao : ja ti vratim novac kada vratis ! a to je 2568 din. + PTT

 

Izgleda da smo uspeli da stavimo te slike felne.post-11767-039102500 1294777738_thumb.jpg

post-11767-015337600 1294778269_thumb.jpg

Ti obruci su slikani kod Zorana iz Novo Sada. Vec sam zvao da pitam za te obruce. Ako nije problem da ih odmastim i probam na Jawine glavcine poslacu vam adresu na pp. Posaljite ih jos sutra.

 

Inace, jigoro cano je Zoranov sin :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ima jedan čovek kod mene u selu IŽ Planeta 4 od 350cc. Jedan klip, ali purnja kad se upali, moze da posluzi za rasterivanje komaraca :D

 

jel to sokocalo na prodaju?? ako jeste javi na pm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Стигли су ми делови из Русије :moto3: , машина ће да буде нова новцијата, хе, хе :takoje:

Ставио бих слике да своју радост поделим са екипом, али уопште не могу да се снађем на овом :lud: новом сајту. Нек ми неко објасни како се постављају фотографије.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Стигли су ми делови из Русије :moto3: , машина ће да буде нова новцијата, хе, хе :takoje:

Ставио бих слике да своју радост поделим са екипом, али уопште не могу да се снађем на овом :lud: новом сајту. Нек ми неко објасни како се постављају фотографије.

 

smanjis slike na odredjenu rezoluciju, i postavljas ih klikom na:

G3dOU_53910923.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Jozek...pa ti se jos bakces sa ovom "planetom"...a ja mislio, ti se okanuo corava posla! :nanana:

 

Ajd zovi na premijeru kad sve to sklopis, imam i ja nesto za premijeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

E evo slika

NEVEROVATNO ! i u Rusiji prodaju Tajvansku klipnjacu ?! Rocket !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Nasao sam istoriju proizvodnje IŽ-a na jednom drugom forumu, mislim da ce vam biti veoma zanimljivo. Inace mi se veoma svidja Planeta-5 i kada bi imao da se kupi nov motor sa obezbedjenom mrezom rezervnih delova, rado bih ga pazario.

 

Uzivajte: http://www.nolimitbikers.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=3191

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Kakva je situacija sa cenama, kako si prošao?

 

Цене су врло повољне, али у Русији, мада су делови углавном кинески и тајвански. Карбуратор је рецимо око 25 евра, комплет мењач 40, клип 5 евра, клипњача око 10, ланац 5 евра, дихтунзи, карике, ламеле, све по мање од 5 евра, лежајеви су од евро до 5-6 евра по комаду и слично.

Ма за 500 евра малте не може да се добије нов мотор.

Међутим, то се исплати само ономе ко купује без посредника, јер ови Руси што доносе делове у Србије су углавном дупло уграђују, а ови наши домаћи препродавци такође, и онда су цене много више.

Мени је ове делове купио и донео комшија који ради у Москви, тако да нисам плаћао ни транспорт ни царину, и зато ми се исплатило, јер сам му за ово дао 130 евра.

 

За те паре нек ме ИЖ са кинеским деловима служи 20-25 000 км па доста.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Jozek...pa ti se jos bakces sa ovom "planetom"...a ja mislio, ti se okanuo corava posla! :nanana:

 

Ajd zovi na premijeru kad sve to sklopis, imam i ja nesto za premijeru.

 

Шта да ти кажем, хтео сам да га продам, а онда ми се појавила комбинација са комшијом који ради у Москви, и онда сам се прерачунао - боље да уложим још 200 евра и да добијем нов мотор, него да га продам за неку ситну кинту. Уопште не знам кад би онда скупиио паре за други, јер од кад смо добили бебу паре само иду. А ту су и кола, тако да не би сео на мотор следећих 5 година најмање. Па онда боље и сређен ИЖ него ништа.

А премијера не знам кад ће, прво да средимо машину, па имам да набавим гуме, па морам да га поново фарбам, а можда га отерам код Ћекија да правимо бобера, ал то ћу да видим ако ме не буде мрзело.

У сваком случају чим га средим долазим у буци и диму!!!!

 

А шта си то ново узео?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Evo jedne zanimljive,malopre sam pratio neki putopis,pa skinuo sliku,kakvi likovi...bas ih briga,njima je lepo :moto3:

post-3867-0-10417600-1299428476_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zemun, Beograd
  • Motocikl: ИЖ ПЛАНЕТА 4 1986

Pozdrav svima,

kupio sam izh planeta-u 4 i sad me zanima gde mogao da ga odvezem, kod kog majstora da ga pogleda i da opravi, u Beogradu.

To mi je prvi motor, tako da nemam nekog znanja sto se tice vecine stvari.

Imam veliki problem oko paljenja, nece nikako da upali. Imao sam srece samo kad odem kod majstora Bobeka iz Zemuna da ga upalim nekoliko puta, i vozio sam na kratko, ali cim ga ugasim i probam ponovo da ga upalim, nema sanse.

Mesto gde su kurbla i kvacilo, tu mi ulje curi i od silne zelje da upalim motor, spadne mi i kurbla i kvacilo. Mislim da je i to veliki problem.

 

Svaka informacije ce mi znaciti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E prijatelju sta si ti kupio :'(

Imam broj majstora u Novom Sadu, pa ako mozes da ga nekako preteras do tamo, bilo bi dobro. A ima i jedan momak u Mladenovcu, on je pre par meseci kupio IZ pa mislim da ga je sredio.

A kako si ga opisao, mislim da je tom tvom izu potrebna bolnica :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

cekaj, polako... prvo, sta spada? samo kurbla (poluga) ili i osovina na kojoj je polumesec? i kako to ispada kvacilo? daj slike, pa nije iz svemirska tehnologija bogamu, resicemo ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja