Jump to content

Moto Zajednica

Night wolves MG srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

baš za moj rođendan...a mene nema....pozdrav Urke....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

  Lepo sto pravite skup, al mi to bas ne deluje fer prema Moto klubu Shadows iz Nisa .

  Oni vec prave skup u Nisu i taj skup je vec tradicionalan i upisan u kalendar moto skupova

 

 

JUN

 

04.05.06.  MK SHADOWS SRBIJA  Nish

04.05.06. MK “La moto” Lazarevac

 

 

Sad vi pravite skup na istoj lokaciji, al par nedelja ranije. Ovo deluje kao da zelite daupropastite skup MK Shadows, jer ako ljudi dodju na vas skup - veliko je pitanje dal ce moci kroz par nedelja da dodju na skup MK Shadows . 

  Ako vec zelite da se pokazete i dokazete ovde, morate prvo da ispostujete moto klubove koji ovde postoje vec godinama. Ovo mi lici na pokusaj istiskivanja domacih klubova.  Postavljac ove teme je iz panceva, pa sto onda pravi skup u Nisu. Nek napravi skup u Pancevu par nedelja pre pancevackog skupa, pa da vidimo kako ce to da prodje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

   Lepo sto pravite skup, al mi to bas ne deluje fer prema Moto klubu Shadows iz Nisa .

  Oni vec prave skup u Nisu i taj skup je vec tradicionalan i upisan u kalendar moto skupova

 

 

JUN

 

04.05.06.  MK SHADOWS SRBIJA  Nish

04.05.06. MK “La moto” Lazarevac

 

 

Sad vi pravite skup na istoj lokaciji, al par nedelja ranije. Ovo deluje kao da zelite daupropastite skup MK Shadows, jer ako ljudi dodju na vas skup - veliko je pitanje dal ce moci kroz par nedelja da dodju na skup MK Shadows . 

   Ako vec zelite da se pokazete i dokazete ovde, morate prvo da ispostujete moto klubove koji ovde postoje vec godinama. Ovo mi lici na pokusaj istiskivanja domacih klubova.  Postavljac ove teme je iz panceva, pa sto onda pravi skup u Nisu. Nek napravi skup u Pancevu par nedelja pre pancevackog skupa, pa da vidimo kako ce to da prodje .

 

 

Svaka cast na postu,Fonza je prvo pricao i dogovarao se sa Rendijem da pravi u julu ili avgustu na Oblacinskom jezeru medjutim  nije ispostovao dogovor toliko o karakteru i drzanju reci...Ali nema veze nama je obraz cist i ne sramimo se jedni od drugih kada se sretnemo u gradu kao sto se pojedini od njih srame...A dobro si postavio pitanje zasto ne pravite skup u Pancevu dve nedelje pre redovnog skupa u Pancevu da vidimo kako bi prosli ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

   Lepo sto pravite skup, al mi to bas ne deluje fer prema Moto klubu Shadows iz Nisa .

  Oni vec prave skup u Nisu i taj skup je vec tradicionalan i upisan u kalendar moto skupova

 

 

JUN

 

04.05.06.  MK SHADOWS SRBIJA  Nish

04.05.06. MK “La moto” Lazarevac

 

 

 

Sad vi pravite skup na istoj lokaciji, al par nedelja ranije. Ovo deluje kao da zelite daupropastite skup MK Shadows, jer ako ljudi dodju na vas skup - veliko je pitanje dal ce moci kroz par nedelja da dodju na skup MK Shadows . 

   Ako vec zelite da se pokazete i dokazete ovde, morate prvo da ispostujete moto klubove koji ovde postoje vec godinama. Ovo mi lici na pokusaj istiskivanja domacih klubova.  Postavljac ove teme je iz panceva, pa sto onda pravi skup u Nisu. Nek napravi skup u Pancevu par nedelja pre pancevackog skupa, pa da vidimo kako ce to da prodje .

 

  Stvarno, ovaj vas skup nije u kalendaru, a meni licno bi zaista bilo puno da idem na dva skupa u Nis sa razmakom od nekoliko nedelja. Ako vec hocete da pravite skup u Nisu, trebalo bi da ga pravite mozda u avgustu. Ovako stvarno deluje nefer prema MK Shadows. Ovo vam bas nije na cast .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mozda je malo glupo ali svako moze da ode na skup koji hoce a neko moze da ode i na oba  ;). Ipak Shadows je stvorio dugogodisnju tradiciju tako da ne verujem da ce ovaj skup biti neka konkurencija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Najava ili debata, nije mi namera ni jedno ni drugo, samo... Ako je Urke iz Pančeva (koga ne poznajem) i postavlja temu, Fonza je iz Niša pa ga mrzi da piskara ili je nekog zadužio za korespodenciju, onda bi i Anka trebalo da kaže da je Rendijeva ćerka pa reaguje. Opravdano reaguju jer skup u Nišu ne liči ni našta tako da su prisutni strahovi, pošto samo prijatelji kluba mogu da hvale.Tradicija nije ništa ako se srozava i iščašuju motivi.

Da li je fer ili nije od strane Vukova? Klasična tržišna utakmica, ko ponudi bolje bolje će i proći. Pogledajte kalendar, svakog vikenda nekoliko dešavanja i svako može da bira prema ličnom iskustvu iz prethodnih godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Opravdano reaguju jer skup u Nišu ne liči ni našta tako da su prisutni strahovi, pošto samo prijatelji kluba mogu da hvale.Tradicija nije ništa ako se srozava i iščašuju motivi.

 

Bravo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Jos 4 dana.

 

Potvrdili su svoje prisustvo Hirurg (predsednik kluba) i atase za kulturu Republike Rusije pri Ambasadi u Srbiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja