Jump to content

Moto Zajednica

Zemun-Ugrinovacka 22.04-jedan nastradao,suvozach tesko povredjen

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Sad procitam u pressu i shok.

Zna li se nesto vise?

Poginuo je decko sa imenom Zeljko V.,dok je ovaj drugi,Ivan G. u urgent.centru.

Dogodilo se u Zemunu u Ugrinovackoj na raskrsnici sa Filipa Visnica.

Saucesce porodici i prijateljima,

Kolegi brz oporavak,ne daj se,uz tebe smo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Citiram kolegu Garabina,prekopirao sam ovu inf.iz teme Ugrinovci....:

 

-Veceras mi kolega javio da je bio na deset metara iza motocikla, u Ugrinovackoj ulici u Zemunu, koji je izgubio kontrolu (ne zna iz kog razloga) i udario u neki automobil koji mu je naj verovatnije izleteo iz sporedne ulice (tako sam ga ja shvatio). Kolega je odmah pritrcao vozacu i suvozacu motocikla koji su lezali na putu. Oba su posle pada bili zivi ali je na zalost nakon par minuta vozac preminuo (pri padu je glavom udario u lampijon) a suvozac je odvezen u urgentni na operaciju zbog unutrasnjeg krvarenja. Rekao mi je da je vozac nosio kacigu i jaknu a za suvozaca ne znam! Vozili su kawu i mislim da mi je rekao da se pokojni vozac zove Zeljko.

  Nemojte ovo sve uzeti kao bas detaljno tacno jer mi je to javio kolega a nije ni on siguran detalja kako je doslo do nezgode!

 

Neka je vozacu laka zemlja!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ja zivim tu blizu,al nisam bio kuci kad se to desilo,posto sam uzeo skuter pre par dana,zove me keva i pita gde sam misleci da sam pao....za malo sto slog nije dozivela,rekla mi je da je bio crn motor,to je sve sto znam... :'( :'( samo sam pomislio zar opet!!! :-[

saucesce porodici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Benelli TRK 502x

Živim u tom kraju i znao sam za nesrecu, i mnogo me pogodilo kad sam jutros čuo na vestima da dečko nije uspeo.

saučešće porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

ovo sto cu sad napisati sam saznao od coveka koji je blizak porodici nastradalog decka!!!

1.video sam motor.motor je ostecen sa desne strane,pukla je rucica kocnice,nogostup,i malo,ali veoma malo je izgreban sa strane!u pitanju je kawasaki er6f

2.ime decka je Zeljko Vozarevic,25 godina je imao  >:(  KLASICNO ODUZIMANJE PREDNOSTI!!!zena se ukljucivala iz sporedne ulice...sad da li ih je zakacila retrovizorom (po telu ili ruci posto na motoru nema ostecenja  :-\ ) izgubio je kontrolu,verovatno su pali pri dodiru sa ivicnjakom,Zeljko je udario vratom i kicmom u metalnu banderu i ostao na mestu mrtav.imao je kacigu,suvozac nije,koliko sam razumeo.suvozacu je izvadjena slezina.

3.sad ide najzanimljiviji deo!!!!!!jedna kola hitne pomoci su odvezla Zeljka (konstatovali su smrt na licu mesta),druga kola su odvezla suvozaca.zena koja je vozila kola je prvo pomerila auto posle udesa da bi izgledalo da su oni nju udarili,potom se sklonila dok je bila hitna pomoc.kada je dosla milicija rekla je da je Zeljko bio sam na motoru!?!?!?!?!?!?!samo je jedna patrola bila,nije bio ni istrazni sudija,ni oni sto mere,NIKO NIJE DOSAO!!!!napisali su da je zeljko bio sam na motoru i da je izgubio kontrolu nad motorom!kada ih je zeljkova porodica pitala za rezultate obdukcije i posledice-rezultat obdukcije ''jos nije zavrsen'' a posledice u fazonu pa nista nije bilo,sam je kriv...

uzeli su dobrog advokata,imaju momka koji se vozio sa Zeljkom,nasli su dva ocevica koji su videli sta se dogodilo pa su krenuli u borbu sa ''policijom''

ja sam blago receno poludeo kada mi je covek ispricao... >:( >:(>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Auuu ljudi citam i ne verujem, pa jeli moguce ubiti decka ni krivog ni duznog i tako falsifikovati ubistvo????????????????

 

Pa gde zivimo to????? Ubijaju nas ko zeceve i jos namestaju da smo mi krivi????

 

u 48 sati toliko mrtvih? u soku sam ljudi ne verujete nikome i oprezno na svakoj raskrsnici......

 

 

 

I ne smemo dozvoliti da se ovakve stvari desavaju ovo je necuveno!!!!!! Moramo dici glas protiv ovakvih stvari.....

 

Najiskrenije saucesce porodici.......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Prosto NE MOGU da poverujem u ovu varijantu  >:( >:(>:(

Dejane, izvestavaj koliko mozes a nadam se da ce i jos neko izneti istinu o nesreci i da se nece zavrsiti tek tako..!

 

Saucesce porodici poginulog vozaca a suvozacu zelim svu srecu u oporavku !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Joj sudbino kuda vodi ovaj svet :(,kad smo poceli i ovakve tragedije da namestasmo i to ni manje ni vise nego decku od 25 god. :'(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

ovo sto cu sad napisati sam saznao od coveka koji je blizak porodici nastradalog decka!!!

1.video sam motor.motor je ostecen sa desne strane,pukla je rucica kocnice,nogostup,i malo,ali veoma malo je izgreban sa strane!u pitanju je kawasaki er6f

2.ime decka je Zeljko Vozarevic,25 godina je imao  >:(  KLASICNO ODUZIMANJE PREDNOSTI!!!zena se ukljucivala iz sporedne ulice...sad da li ih je zakacila retrovizorom (po telu ili ruci posto na motoru nema ostecenja  :-\ ) izgubio je kontrolu,verovatno su pali pri dodiru sa ivicnjakom,Zeljko je udario vratom i kicmom u metalnu banderu i ostao na mestu mrtav.imao je kacigu,suvozac nije,koliko sam razumeo.suvozacu je izvadjena slezina.

3.sad ide najzanimljiviji deo!!!!!!jedna kola hitne pomoci su odvezla Zeljka (konstatovali su smrt na licu mesta),druga kola su odvezla suvozaca.zena koja je vozila kola je prvo pomerila auto posle udesa da bi izgledalo da su oni nju udarili,potom se sklonila dok je bila hitna pomoc.kada je dosla milicija rekla je da je Zeljko bio sam na motoru!?!?!?!?!?!?!samo je jedna patrola bila,nije bio ni istrazni sudija,ni oni sto mere,NIKO NIJE DOSAO!!!!napisali su da je zeljko bio sam na motoru i da je izgubio kontrolu nad motorom!kada ih je zeljkova porodica pitala za rezultate obdukcije i posledice-rezultat obdukcije ''jos nije zavrsen'' a posledice u fazonu pa nista nije bilo,sam je kriv...

uzeli su dobrog advokata,imaju momka koji se vozio sa Zeljkom,nasli su dva ocevica koji su videli sta se dogodilo pa su krenuli u borbu sa ''policijom''

ja sam blago receno poludeo kada mi je covek ispricao... >:( >:(>:( >:(>:(

Zeludac mi se okrenuo.ANARHIJA OVDE VLADA,kakvi bre novi zakoni kad smo stoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Cemu komentari?

Od toga nema nista.

Kao da je ona prva koja ce se izvuci.

 

Ima primera....

 

I sin bivseg predsednika,onaj sto se obogatio noseci gajbice,ima nekoliko ljudi na dusi,mislim na one koje je "pokupio"kolima.

Dve bake,jednog biciklistu,jednog pesaka i jednog vozaca...

I nikom nista...moze mu se ...

 

Svaki dan ljudi besne...ne znam zasto,polude kada ih prestignes ili kada moraju da te propuste...

Svaki dan...

 

Decko neka pociva u miru,a mi koji rizikujemo svaki dan...srecno!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Tu i tamo

Pa dobro sasha ali jos uvek je ovako nesto krajnija patologija. I dobro je da ima pozitivnih reakcija u narodu, da ima ljudi kojima to smeta i tesko im pada na pamet prihvatiti tako nesto kao E=const.

Mislim ako je ovo istina posto ne mogu da verujem da niko od istraznih nije se pojavio na licu nesrece gde je neko poginuo.

Inace smatram da je najobicnija prijava u tuzilastvo dovonla da se pokrene neki postupak po sluzbenoj duznosti. Covece kad imas nezgodu na gradilistu recimo i niko ti ne pogine nego eto desi se nesto - ima tuzilac pravo i duznost da pokrene predistrazni slucaj.

Mislim ne znam ali ova prica meni nekako tesko, vrlo tesko pada na pamet da je uopste moguca, kao zena pomerila kola, ovo ono brate pa to je sranje neko neverovatno.

 

Kolega sto je poginuo sada je sigurno na boljem mestu nego sto ovde. U to verujem i toga mu zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Strasno!

Dok god reagujemo na ovakve stvari,ostaje bar deo nade da se nismo predali, da sivilo nije preovladalo skroz! Drzim fige porodici d aistera stvar do kraja, pravda je jedino sto im je ostalo da spasu!  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

Strasno!

Dok god reagujemo na ovakve stvari,ostaje bar deo nade da se nismo predali, da sivilo nije preovladalo skroz! Drzim fige porodici d aistera stvar do kraja, pravda je jedino sto im je ostalo da spasu!  >:(

izvestavacu sta se desava,ali znate i sami da se ovakve stvari otezu godinama  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Saucesce porodici poginulog momka..................

 

Citam i ne mogu da verujem sta se sve desava u ovoj zemlji Srbiji...........koju toliko volimo a postala je vrlo cudna i tuzna zemlja puna vrlo cudnih i bezobzirnih vozaca..............vrlo tuzno........... :'( :'( :'(

 

Moramo se paziti.................niko drugi nece. Cisto da bi preziveli u ovom ludom saobracaju............. >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Citam i mogu da verujem! Posto je u ovoj zemlji sve moguce, zasto ne bi i falsifikovanje istine. Ako se ustanovi da je zena oduzela prednost motoristi, a da pritom siroma decko nije vozio 100 na sat u sta sumnjam jer je , ako se dobro secam, Ugrinovacka puna lezecih policajaca i veoma prometna ulica, treba prvo da se upitamo cemu novi zakon (malim slovom jer to i zaslusuje), zasto ta zena nije u zatvoru jer je ubila i osakatila, zasto se ne povede konacno postupak protiv policije koja rezira izvestaje i zapisnike ili pise onako kako im je rekla upravo ona koja je ubila . Jos jedno pitanje je - Ko je ta zena? Da nije neko iz vlasti, zena iz visokog drustva ili high class prostitute? Decko je stravicno nastradao, a ona - laze. Dama laze! Da sam otac, za nju bi sto se mene tice , postojao samo jedan "zakon". Ne zato sto je pogresila, vec zato sto laze.

Dejane javljaj obavezno  sta se dalje desava i redovno osvezavaj temu da se nalazi uvek na prvoj stranici, kontaktiraj sa urednicima foruma , pa cemo organizovati masovan protest ako se ispostavi da se ne moze isterati istina.

 

Moje najdublje saucesce porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Moram da napisem jos nesto vezano za montiranje izvestaja...Nekada davno moj brat je osudjen na 2 godine zatvora zbog izazivanje saobr. nesrrece sa smrtnom posledicom. Vozio je normalno u koloni. Automobil iz suprotnog pravca  koji je vrsio preticanje nije uspeo da se vrati u svoju traku i isao pravo na njega. Moj brat je pobegao  u polu jarak, auto je proklizao, zaneo se i iz suporotnog pravca je naisao kec i udario u auto mog brata. Covek je kasnije podregao povredama. I pored nekoliko svedoka koji su videli sta se desilo, dali reg oznaku Lancie koja je izazvala nesrecu, sve opisali policajcima, policajci sve to tako napisali i skicirali, izvestaj je naprasno izmenjen kasnije pod velikim pritiskom rodbine koja je postala nepodnosljiva. Trazili su ogromne pare, pretili i sta sve nisu radili. Posle mnogo godina vucaranja po sudu, odlaganja izvrsenja, placanja advokata , odlazenja na rocista u drugi grad, na kraju je morao da ostavi bez ikakvih primanja dvoje dece i zenu i odlezi u Padinjaku godinu dana.  To je bilo pre 15 godina, a sada po ovom novom zakonu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja