Jump to content

Moto Zajednica

BJB izlet - Vracevsnica 24.04.2010.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 680 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Deo ekipe je jos uvek u "MEHANI" a kada cemo kuci to samo bog zna!

 

Kad nestane gulasa i radze, znaci sutra uvece!  ;D Pozdrav za ekipu koja je stojicki ostala da se bori!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Mi smo se dogovorili sa kishom da nas ne maltretira mnogo..Pijemo kaficu u Lazarevcu, a Lajko brekce ko dajc sav gulash im izeo, ostasmo maltene gladni..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mi smo se dogovorili sa kishom da nas ne maltretira mnogo..Pijemo kaficu u Lazarevcu, a Lajko brekce ko dajc sav gulash im izeo, ostasmo maltene gladni..

 

Ma nemoj! A Dzambo sto je pojeo 4 puna tanjira?? :)

 

E stvarno, bolji gulas skoro nisam jeo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

A da napravite temu umesto "vikend vožnje" - "Vikend proširenje radne zapremine probavnog trakta" ?  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Čačak

Posle blalajka ništa nije ostalo ja sam ostao gladan!!!!

 

ko ti je kriv što si došao kolima pa nisi umeo da se otimaš za porciju  ;D

 

meni je gulaš legao kao budali šamar posle 280km po pljusku.... srećom sam poneo lance za sneg  ;)

 

Nadam se da su svi živo i zdravo stigli kući... i veliki pozdrav za ekipu koja je ostala u Mehani  ;D

 

Kišica koja je rominjala u povratku je bila pravo osveženje nakon preživljenog potopa kroz Bosnu .... Nekoliko puta sam i vizir otvarao da me želja mine  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Mi smo se dogovorili sa kishom da nas ne maltretira mnogo..Pijemo kaficu u Lazarevcu, a Lajko brekce ko dajc sav gulash im izeo, ostasmo maltene gladni..

 

Ma nemoj! A Dzambo sto je pojeo 4 puna tanjira?? :)

 

E stvarno, bolji gulas skoro nisam jeo!

 

Dzambo je mozda pojeo cetiri tanjira ali si zato ti cetiri cinije  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Da i menije legao ali ono malo što je ostalo posle tebe i blalajka ,ali  i ja sam bio motorom . Hvala Neške za makinu.

 

Drago mi je da si uvideo sta je pravi motor  :D

 

Hvala Kepo-i i CrvenBanu sto su uvelicali nase drustvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Samo da se prijavim stigoh nakon sto sam Kikindjane ispratio na most

 

Inace Belanovica me osamutila nacisto 20, 30, 20, 30..., jedva sam na kraju nasao put do kuce  ;D O utiscima kasnije...uostalom sta ima i da se pise kad je uvek EEEEXTRAA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Mi smo se dogovorili sa kishom da nas ne maltretira mnogo..Pijemo kaficu u Lazarevcu, a Lajko brekce ko dajc sav gulash im izeo, ostasmo maltene gladni..

 

Ma nemoj! A Dzambo sto je pojeo 4 puna tanjira?? :)

 

E stvarno, bolji gulas skoro nisam jeo!

 

Dzambo je mozda pojeo cetiri tanjira ali si zato ti cetiri cinije  ;D

 

 

Xaxaxa! A bilo je: "Uzmi Dzambo! Uzmi!"

Tesko zabu u vodu! ;D ;D ;D

E stvarno, odavno bolji gulas nisam jeo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa evo Joska nekoliko :) slika.

 

Ja sam grupu sacekao pred Topolom gde su stigli sa dobrim satom zakasnjenja, koje nam je kompletno pomerilo satnicu. Cak ni dosta kratak boravak u Topoli to nije mogao da nadoknadi - boravak ovde se sveo na picence na terasi hotela i tocenje goriva u Giletovu Teneru  ;D

 

Potom odlzimo ka Donjoj Satornji pa prema Stragarima, gde nas ceka Boboska sa drugarem iz Cacka - na Nesketovom motoru jer su dosli KOLIMA.  ;D Odlazimo ka manastiru Vracevsnica. Ljubazna monahinja nam je ispricala skracenu (ne mnogo) istoriju manastira, odvela nas u muzej, pa na kraju u salu za proslave gde smo bili posluzeni slatkom od ribizla i vodom. Evo par slika odatle...

 

2IUfN_img70471024x768.jpg

 

ry4jP_img70491024x768.th.jpg wOgHO_img70511024x768.th.jpg kudnf_img70521024x768.th.jpg APSU7_img70531024x768.th.jpg pTGWf_img70551024x768.th.jpg

 

IbWdn_img70561024x768.jpg

 

goL6P_img70611024x768.th.jpg ONZ70_img70641024x768.th.jpg uMEkZ_img70681024x768.th.jpg Vd9gr_img70701024x768.th.jpg A0AfP_img70741024x768.th.jpg

 

Kao sto vidite, vec na izlasku iz manastira sacekala nas je slaba kisica, pa su mnogi obukli kisna odela. Oni koji imaju, jel'te. Nastavljamo jos nekoliko kilometara (zaista samo nekoliko!) u brda do kuce gde je jedno vreme ziveo Milos Obrenovic. Na zalost, potrefili smo posetu u vreme kada su domacini, kako se to kaze, davali dacu. Ipak, ljubazno su nas docekali i posluzili nas kolacima. Zamislite, tu se naslo nekoliko casica sa rakijom od gostiju pre nas, pa smo ih iskoristili da se slikamo!!

 

JSXZ9_img70991024x768.jpg

 

ruk8i_img70771024x768.th.jpg bo8uK_img70791024x768.th.jpg JP38s_img70811024x768.th.jpg B1BR6_img70831024x768.th.jpg QYBA6_img70841024x768.th.jpg

 

SRBIJA!

 

QDHsP_img71071024x768.jpg

 

41O8g_img70961024x768.th.jpg mr1EI_img71031024x768.th.jpg Pkc64_img71111024x768.th.jpg wkBcd_img70891024x768.th.jpg kjQRA_img70871024x768.th.jpg

 

Zatim se spustamo nazad, i odlazimo u Donju Vrbavu gde nas ceka rucak. Gazda kafane je pod tremom pripremio dva velika stola za nas. Dobili smo za pocetak fantastican kajmak i hleb, a potom srneci gulas sa salatom. Gulas je bio takav da ne pamtim kad sam jeo bolji!! Bilo je tu i pecuraka, meso se prosto topilo u ustima, i ne verujem da se jelo ispod dva tanjira po osobi... Sem Boboske i Dzambe, njima svaka cast! Ja sam uzeo tek da probam, da ne bude da sam presao ovoliki put a da ne znam kakvog ukusa je bio gulas... Jedva su me nagovorili na drugi tanjir, ali nema veze... U svakom slucaju, cestitam Nesketu sto se setio ove lokacije, naravno, gazdi kafane na cudesnom gulasu. Bez sale, stigao sam danas na 99% popunjenosti, a gazda je i dalje donosio nove cinije sa gulasem. Obicno kad se neceg prejedete, ne mozete da vidite to vise, a ovaj gulas je bio takav da samo moze da se zali sto u stomaku mesta vise nema!!!! Naravno, sem kod Dzambe.

 

LG3vA_img71121024x768.th.jpg UXNQ8_img71141024x768.th.jpg 5tkWs_img71161024x768.th.jpg tQIE7_img71181024x768.th.jpg 5Znyv_img71171024x768.th.jpg

 

Put nazad - po planu, ali po kisi. Odvojili smo se na Rudniku i po 100.000 krivina stigli do Lazarevca, gde svracamo u Ginko na toplu kaficu razgovora i komentara.

 

Hvala svima koji su danas bili na voznji!! Oni koji nisu bili, nikad nece saznati kakav su gulas propustili! :)

 

Posebna pohvala paru koji je na EN500 dosao jutros iz Kikinde, i koji je verovatno i sad dok ovo pisem, u povratku kuci. BRAVO!! (javite se kad stignete!)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Maltene je samo Lajko slikao..Ima tu raznih motiva ::)ali  sta ce da okaci..videcemo..

Javlja mi se necija slika s flasom ljute..I onaj pola fica, cetvrt apenca i cetrt czmzjawa ebem li ga sta je  8)

 

Lepa voznjica kao i uvek, a vi sto ste od secera(cast izuzecima sa opravdanim razlozima a takih nema)ko vas shljivi..A tek kakva je ljuta mucenica..Dzambo, nemoj da te sanjam, ovde to vredi troduplo :P a i nema da se kupi 8).. Sutra steco, da si se nacrtao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo! :D

 

Drago mi je da ste se odlično proveli i da je naša prva ovogodišnja zvanična BJB vožnja prošla bez problema. Jedino ta #"#&%$#/( kiša....ali niste od šećera ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Citat Lalajko: .... Zamislite, tu se naslo nekoliko casica sa rakijom od gostiju pre nas, pa smo ih iskoristili da se slikamo!!

A ja sve trazim te casice,a ne mogu da ih nadejm,samo onu malo vecu casu od 2 litre sa nekim zutim sadrzajem  ;D

Verovatno je neki caj od sljive ili slicno,jer koka kola nije  ;D

Zao mi je sto nisam bio,ali jbga,posao+prognoza(manje bitna),i eto ti pech kombinacije.

Drago mi je da ste se lepo proveli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Bogami, nije lose bilo!

 

U Mehani nas je bilo mislim 24, sto je super, kako su se svi poplasili kise :D :D.

 

Solidna voznjica, prva u sezoni, ekipa standardno odlicna. Zlatna medalja ide nasem kolegi Isodoru iz Kikinde i njegovoj sarmantnoj supruzi, koji su u ovim trenucima jos uvek na putu kuci. Do BG smo stigli bez vecih problema, osim zastoja zbog saobracajke na Belim vodama...

 

Spustanje niz Rudnik po kisi i klizavom putu bilo je svima lepo i zanimljivo iskustvo. O gulasu necu - sve ste vec culi. S-JAJNO ;)!

 

Hvala svim redarima, trudili su se za 10-ku u teskim uslovima.

 

Hvala Misi sto je izasao da nas pozdravi i ujedno veliko izvinjenje sto nismo stali da se kao ljudi pozdravimo. Greska je iskljucivo moja, jer smo kasnili zbog ocajne guzve kod Bubanj potoka i na avalskom putu i Lalajko nas je cekao, pa sam kao kreten samo prosao sa kolonom. Miso, brate - izvini, grizla me savest ceo dan :(.

 

Hvala mojim sumadincima (kad se ozenis, odatle si ;)) na sjajnom gostoprimstvu - Neske i Boboska, lafovi ste. Hvala i celom drustvu koje je doslo u Mehanu iz Valjeva, Kosjerica i Cacka cisto da se vidimo.

 

Ovo je bila i prva velika voznja gde je redarska sluzba bila opremljena PMR radio vezom. To je veliko unapredjenje u vodjenju kolone, sagledali smo u ovoj test voznji i dobre i lose strane. Lose strane sam uglavnom sagledao ja :D :D, buduci da sam zbog PTT tastera svetski ispravio jednu krivinu, sreca na vreme sam se snasao, ali, Boga mi, u zadnjem trenutku :D.

 

Lepo je bilo - jos jedan dokaz da za druzenje i dobre vibracije vreme ne igra bilo kakvu ulogu!

 

Vidimo se na sledecoj vozni...

 

PS: Lalajko, kad svaris taj gulas, mozes i slike da okacis... ;)

 

EDIT: aaaa, dok ja kucam - Lalajko vec okacio i slicke... Bravo!

EDIT2: mora da je bilo bas pozitivno. Evo, Violeta u 23h sprema palacinke :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

evo da se i ja javnem,hvala na lepoj voznji i na strpljenju koje ste pokazali prema mojoj puz voznji...i da se izvinim kochi i kikindjanima sto sam zbrisao bez pozdrava,al snasli ste se i bez mene ...poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta reci sem odlican dan, odlicna voznja i odlicno druzenje...  :) Uzivao sam u svakom trenutku.

 

A evo i malo podataka:

 

Predjeno km: oko 280km

Vreme voznje: 5h 30min

Prosecna br.: 50km/h

 

Pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja