Jump to content

Moto Zajednica

Molim za pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Piaggio x9

Pozdrav svima,imam skuter od 50ccm zanima me da li se dobija barem malo na snazi ako se staavi sportski filter umesto fabrickog.Takodje me zanima da li neko zna gde imaju da se kupe,jer sam cuo da postoje kn filteri za motore t.j. skutere?Jos nesto zanima me da li mogu da stavim malossi rolnice ako imam polini kit 70ccm? pozdrav svima i unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Pozdrav svima' date='imam skuter od 50ccm zanima me da li se dobija barem malo na snazi ako se staavi sportski filter umesto fabrickog.Takodje me zanima da li neko zna gde imaju da se kupe,jer sam cuo da postoje kn filteri za motore t.j. skutere?Jos nesto zanima me da li mogu da stavim malossi rolnice ako imam polini kit 70ccm? pozdrav svima i unapred hvala[/quote']

U svakom slucaju dobices nesto malo snage sportskim filterom za vazduh, ali ne znam koliko jer je to mala snaga agregata, mozda dobijes 5% na toj snazi, a sto se tice rolnica, mozes da stavis koje god hoces marke jer se rolnice mere po dimenzijama, a ne po proizvodjacu, tako da samo proveri koja dimenzija ti je preporucena..;) Jos jedna bitna stvar je TEZINA rolnica, u gramima i to imas preporuceno u skladu sa kit-om i variomatom..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC
hvala sada me jos zanima da li neko zna gde ima da se kupe ti kn filteri zaa motore
Ja imam K&N katalog po kome narucujem filtere za velike motore koji ti je skuter u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Piaggio x9
hvala sada me jos zanima da li neko zna gde ima da se kupe ti kn filteri zaa motore
Ja imam K&N katalog po kome narucujem filtere za velike motore koji ti je skuter u pitanju

Motor je isti kao aprilin a model je fortuna race.A kakve su cene filtera za motore i skutere?Ne znam koje je velicine ono crevo na karburatoru na to se stavlja.Jel ima neka adresa,broj telefona ilki mozda web stranica pa da i ja pogledam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

razmisljao sam da stavim K N filtere na moj motor,suzuki gsx 550 ef,e sad imam nekoliko pitanja.kod mene ima 2 dupla karburatora to znaci da bi mi trebala 2 elipsasta filtera,kutija filtera se skida,jel da?e sad ,gde onda sa crevom iberlaufa?dali je potrebno menjati i dizne na karbonima ili ih samo prestelovati?da napomenem da sam uradio auspuh 4 u 1 i protocni lonac,grane su bile oko 25mm unutrasnji precnik sada je 32mm,dali bih dobio nesto ovom zamenom filtera, i zna li neko gde bi mogao da nadjem pomenute filtere?trazio sam u louis katalogu ali nisam nasao...

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja