Jump to content

Moto Zajednica

Agregat od MZ etz 251-250. bez papira....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Imam ja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

cena????

 

 

Valjda je bitno prvo sta je u ponudi itd,pa onda cena i sve ostalo,vidim stavio si da sve opcije dolaze u obzir itd,prema tome i ja imam vise opcija tako da cene ne pisem,vec se dogovaramo,ali samo sa ozbiljnim kupcima.Koliko sam shvatio,coveku treba radilica,ili agregat ceo da prepakuje pa mu trazim tu radilicu za sada.Ili ako hoce ceo motor ETZ 250 potpuno ispravan,sa papirima,u zamenu za taj krs + njegova doplata,po dogovoru itd itd ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Valjda je bitno prvo sta je u ponudi itd,pa onda cena i sve ostalo,vidim stavio si da sve opcije dolaze u obzir itd,prema tome i ja imam vise opcija tako da cene ne pisem,vec se dogovaramo,ali samo sa ozbiljnim kupcima.Koliko sam shvatio,coveku treba radilica,ili agregat ceo da prepakuje pa mu trazim tu radilicu za sada.Ili ako hoce ceo motor ETZ 250 potpuno ispravan,sa papirima,u zamenu za taj krs + njegova doplata,po dogovoru itd itd ....

nece da menja,jer je mz registrovan celu godinu...... samo mu trebaju radilica, i blokovi sa ili bez papira(u dobrom stanju)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja