Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot - XR6 50...Pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

E ovako...Resio ja da kupim neki motor...i naisao sam na ovaj,Peugeot xr6.....polovni naravno :) Pa da pitam vas koji ste iskusni(a ja nisam uopste iskusan u kupovini motora xD )....Nasao sam oglas,presao 14000 km...2004 godiste,zamenjen lanac i lancanici,sipano samo 100% sinteticko motulovo ulje itd....motor kosta oko 1100 evra,i nesto mi je to niska cena ja mislim,nemam ja pojma :) Pa ako mozete da me posavetujete,dal vredi ovo pogledati,jel kilometraza od 14000km mnogo ili malo za ovaj motor? Ne znam ni ja,zato ste vi tu  i ja trazim vasu pomoc.... :D

Pozdrav svima,hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Može to i jeftinije

http://www.polovniautomobili.com/oglas316373/peugeot_xr6/

Kilometraža mu i nije neka, a i to ti najmanje govori kakav je motor, nemoj puno obraćati pažnju na to, najbitnije je kako je motor očuvan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Hmmm....Pa dobro,ja kazem da se ne razumem u motore bas nesto....e da jos nesto,jel su skupi delovi za ovaj motor ili sta vec?Ne znam dal mi se isplati da ga kupim,jer imao neko iskustva sa njim......svakakvi saveti su dobrodosli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Do koliko para hoces da kupis motor ?

 

Ja da uzimam od 50ccm iskreno prije bih dodao jos i uzeo ovako nesto

 

http://moto-berza.com/ponuda.php?id=53864&trazi=1&ur=1&model=59&tip=rs&m=Aprilia-RS

 

http://moto-berza.com/ponuda.php?id=57141&trazi=1&ur=1&model=59&tip=rs&m=Aprilia-RS-50

 

ili

 

http://moto-berza.com/ponuda.php?id=55832&trazi=1&ur=1&model=102&m=Derbi-GPR-50-Racing

 

po meni 10x bolji od xr6 koji rijetko gdje ima bas, sad zasto ne znam, ali ne bih ga kupovao sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

E vidis gledao sam ja rs50 i to bas ovaj 2007 godiste...i svidja mi se....mnogo :D Ali 1900 evra ;) Da ja imam pare ja bih dao i 3000 xD ali ne placam ja nego cale :D Ma,imam da dignem kredit ako zafali xDD

Pa do nekih 1000 evra,neki sportski od 50ccm ali da ne bude mnogo star....Videcu sta cu da uzmem,mozda i sacekam pa ako se bude imalo vise para kasnije pa uzmem rs50 ....:)

Anyway,hvala:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Imas asd i rs 50 za 1100 skoro su uvezli komilu rs-ova tako da ih ima sad mozesd aih nadjes za 12000 lia su oko 2000-ditog i starije generalne je ok 100e da sredis ako nije u nekom urnisanom stanju i teraj na kraju ni godiste nije uvek pokazatelj da je motor dobar nekad je i striji u boljem stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Razgledam sad stalno oglase....e da interesuje me,kada bih kupio stranca(Iz svajcarske,2005 godiste,yamaha tzr50) koliko bi me izaslo posle,sta treba vec registracija,carina,papiri i sta vec itd ? :D Ova yamaha kosta oko 1000 evra...a sad ne znam dal bi mi se to isplatilo jer ne znam koliko ce me izaci trosak za registraciju,carinu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Razgledam sad stalno oglase....e da interesuje me,kada bih kupio stranca(Iz svajcarske,2005 godiste,yamaha tzr50) koliko bi me izaslo posle,sta treba vec registracija,carina,papiri i sta vec itd ? :D Ova yamaha kosta oko 1000 evra...a sad ne znam dal bi mi se to isplatilo jer ne znam koliko ce me izaci trosak za registraciju,carinu....

 

Ne isplati ti se uvoziti jeftinije motore, izasli bi te papiri, dovoz...sve, skoro kao motor, imas i ovdje http://www.polovniautomobili.com/oglas435644/yamaha_tzr/ za 1600e ne vjerujem da bi ti izaslo jeftinije od ovoga da ga uvozis, sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja