Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 1100 GS 1998-o god .

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Koja bese ponuda . Ne secam se da je neko nudio kes samo gomila zamena .

 

Poslao sam ti je ponovo na PP kao i prošli put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ostalo jos 6 dana . Znaci ponuda vazi do nedelje kad bi mi trebao kes za nov motor .

Posle cena ide gore a mozda nece biti na prodaju ove sezone .

Naravno zamene dolaze u obzir jer prijatelj hoce da kupi motor ( varadero , strom )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ostalo jos tri dana do nedelje !!!

Koliko vidim ni jedna ozbiljna ponuda znaci ostace kod mene .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Koja je sad nedelja?Koja je sad cena?Koje nedelje se vraca cena? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pise gore jos 2 dana . a posle moze da se brise ovaj oglas !!!

Cens 4000 .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Jos nesto malo pre sam zaboravio . Nemojte da me zovete i da pitate sta fali motoru sto si pisao da treba nesto da se radi itd....

Znaci ovako motor je pre dva dana servisiran , promenjeni spaneli na lancima ( pitaju se ljudi zasto si menjao spanele a ne lance a to je zato sto kod bmw-a nema granicnik na spanelu pa feder stalno radi i vremenom oslabi a lanci se menjaju na mnogo vecoj kilometrazi ) , izvakumiran , podesen maksimalno . Od ulaganja samo prednja prednja guma koja moze da izdrzi jos 2-3000 km.

Eto to je to i molim vas da me vise ne pitate sta mu fali .

Prodaja do ove nedelje a posle ide brisanje jer ne nameravam u sred sezone da menjam motor ( na kome treba verovatno da se nesto poradi )

Na mom motoru nema nikakvih ulaganja samo sipaj i vozi .

Pozdrav i hvala na razumevanju !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pozdrav ljudi . Mozda malo neozbiljno od mene ali izbrisao sam greskom sve ponude do sada .

Prosle nedelje sam sa prijateljem koji trazi motor bio do Nisa na moto skupu i covek video APRILIU CAPONORD i zasvidjala mu se .

Iskreno mnogo mocan motor ali rotax ??? .

E sad neko mi je nudio takav motor u zameni ali ne znam ko . Ako neko zna ko bi mogo biti neka javi ili neka se on sam javi .

Da usrecimo i njega i prijatelje .

Pozdrav !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Samo mu reci da ne brine nista sto je Rotax, jer to su jedni od najboljih motora, izuzetno sofisticirane masine, zato i traze redovno i pravilno odrzavanje, znaci ne moze nikako majstor mile iz kraja `samo da zakrpi`

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Rotax je sjajan agregat,ali nisam ti ja nudio zamenu,ne bih dao mog Caponorda za tvoj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Rotax je sjajan agregat,ali nisam ti ja nudio zamenu,ne bih dao mog Caponorda za tvoj motor.

 

Pozdrav i hvala na informacijama za motor ( pp )

Ipak caponord nije za mene  .  Iskreno ni ja mog bmw-a ne bi dao ni za dva caponorda .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Hehehe,drz se ti tvog Bmw-a i uzivaj...Bolje ne sedaj na Caponorda nego ga gledaj po skupovima,ako sednes na Capo daces ti Bmw-a i pride neki dinar ;)

Izvini za offf...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ma nije off nema ljutnje . Vozio sam caponorda pre neku godinu kad sam imao afriku i iskreno nisam ni malo odusevljenj . A imao sam i Apriliu RSV 1000 mile 2002-o god. sa kojom sam imao muke . Citao sam po forumima da fabricki caponord,rsv,tuono...( elektriku ) moras dobro da prepravis da bi radeo kako treba . To je meni i zeznulo bendiks na RSV-u ( slab akumulator ( nedovoljno punjenje )) . Iskreno caponord i je veoma mocna masina i nije za potcenjivanje,e sad sto se ovde na forumu ljudi prepucavaju afrika najbolja gs takav i takav , varadero dobar , strom bolji ma sve je to isto svaki motor ima neku manu . Ali ( nema ljutnje ) s....rem se na motor koj ja treba pola da prepravim da bi bio dobar .

Naravno ne odnosi se konkretno na apriliu nego na sve motore na kojim se treba nesto prepravljati da bi bio dobar .

Ne postoji ni jedan savrsen motor tako da je glupo porediti jedne sa drugim i reci ovaj moj je najbolji itd..... Nema najboljeg svaki ima manu !!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Prepravka struje na mom Caponordu je trajala 15 min,iskren da budem nisam ni kontrolisao da li treba to da radim ili ne ali sam ipak uradio.Jedno ladno pivo,stolica i malo strpljenja i bude gotovo sve za pola sata max!!!

Svaki motor je dobar koji se vozi....Dzaba ti i GS 1200 ako ga vozis 1000km godisnje.

Pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pozdrav ljudi . Reko sam da je cena za bmw 4000 do nedelje . Posto sam kaparisao nov motor ( covek mi izaso u susret i cekace me dok ne prodam bmw-a ) Cena ostaje ista .

Mene zamene ne interesuju ali posto i prijatelj oce motor a meni ce ga otplacivati u ratama moze zamena za :

-varadero 1000

-strom 1000

-vfr 800

-ili motor slicne namene

R -ovi ga ne interesuju .

Znaci ko voli nek izvoli svaki je dogovor moguc jer mi novac sto pre treba .

Pozdrav svima !!!

 

CENA 4000 evra

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ma nije to Spanska serija nego Srpska govnjiva posla .

Gledas kako na bilo koj nacin da se dokopas do onog sto zelis pa onda i upadas u neke radnje koje nikako ne izadju kako treba .

Ali sta ces kriza i mora nesto da se izmisli da bi se prodalo bilo sta  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Hvala druze ZeIksEr .

Bar da ga je neko video uzivo i dao neki komentar . Motor je bio ekstra prljav od kise al kad se uglanca izgleda prelepo .

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

3900    BEZ BOCNIH KOFERA !!!

 

Ajde ljudi ne spustam cenu zato sto motoru nesto fali nego mi treba hitno novac da saljem za nov motor . Ovo ce da traje jos malo pa odustajem od prodaje . Tj dajem ga prijatelju sto trazi da kupi afriku , varadera , stroma .... pa nek bar ostane ovde kod nas . Jes da ce mi placati u ratama al cu bar svaki dan da ga gledam .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

Hebiga druze, bas si oborio cenu. Koji te to motor przi toliko kad ove dajes u bescenje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

E ovako .

Posto je pritalj bio nestrpljiv pa je kupio masinu a meni je propala kombinacija za nov motor ovako sada stoje stvari .

Bmw-a ne planiram ni pod razno da dam u ceni neke prosecne afrike ili ostalih motora sto se nude ovde po forumu , pa i jos posle da ih sredjujem za sezonu . Ipak da se ne lazemo bmw je za klasu vise i prica za sebe ( mislim da se niko nece naci uvredjen ) .

Imali ste sanse da kupite motor po ceni u inostranstvu ali ste se mnogo cenjkali i niste nista dobili .

Cena mog motora je sada 4800 evra . Znaci motor u ekstra stanju a uskoro se ocekuje izduv RACE !!!!! .

 

CENA 4800 EVRA !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Vrlo korektno! Ponuda je bila više nego povoljna, ali mi smo čudna sorta po pitanju kupovine! Ako je skupo, kažu ma ko ga j..., ja ću da uvezem iz inostranstva, a ako je jeftino, onda se pitaju što je jeftino, pa opet kažu ja ću iz inostranstva. ::)

Eto, pošto niste iskoristili ovo Dražino sniženje, sad imate priliku da kupite mačku u džaku iz Italije ili Nemačke, da uložite ono što bi inače potrošili na putovanja i možda, veliko možda, budete nasmejani i zadovoljni svojim novim motorom!

E, da, da ne zaboravim i to da ćete uz put izgubiti koji živac zbog prodavca, pa koji zbog posrednika ili prevoznika, malo više živaca zbog špeditera i carinika, a možda vam ostane i koji živac za majstora!?

Mislite o tome ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja