Jump to content

Moto Zajednica

koji enduro supermoto od 125 uzeti ??

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd

Tomos je zaista mali sm i ima proverenu opremu na sebi yamahin motor aip kocnice ako se nevaram piaoli viljusku prednnju cak se prodaje i sa akrapom kao dodatna oprema a sa druge strane x road opet dobar motoric ali nije super moto niti je enduro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 429 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500

da uzo bih ja tomosa ali je neudoban ja bih da idem negde van bgda sa motorom a volim enduro / sm tip motora varadero je najbolja opcija ali on mi je skup pa sam se odlucio za x road msm nista nije sigurno videcemo . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

eh, koliko je ranije samo rasprava bilo, pogotovo o ova 2 modela...pretrazite malo. Zadnje cene novog Tomosa SM su bile oko 1800e al se nezna gde, a Sacha 1400-1500 jos ih ima po radnjama. Skupe igracke-pogotovo Tomos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 429 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500

bio sam danas u prodavnici video sam saksa  to je to super on izgleda  nisu mi dali probnu :(:) ali ok covek mi je pokazao i nekog sprinta pulser ni on nije los ali sachs je pravi :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

Ako ocekujes da motor fino ide a da ima 125ccm, mora imati i 2 takta. Imao sam WRE 125 Husqvarnu, isla je super, cvaja. Sachs nikada nisam vozio, vozio sam XT125 (msm da su im masine skroz slicne) i veruj mi da taj motor ne ide, on stoji. Moja preporuka Husa SM i Yamaha Dt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

I sad ima problem da sipa oko 4l koliko mu trosi ctx a kamoli oko 7l koliko trosi huskvarana ako se ne varam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

U istoj dilemi sa potrosnjam sam i ja posto se razmisljam da uzmem susuki ts 125 on trosi prosecno oko 4l pa navise.

Nego odakle si ti pegaso?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova

ja sam vozio nekog tsa ali 80 i neko godište. to ne troši ništa, nema ventil pa mu je snaga na malim obrtalima. a izdiže se. noviji sigurno imaju vetil. taj ga je prodavao za 600 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Ako mislis na rc ventil ne verujem da ga imaju i noviji po mojoj logici sta ce to na krsu da te baci kad mu nabijes obrtaje xD

Kapiram za momtore kao pegaso tdr putne ali kross ne verujem tj nadam se za moje dobro i moj dzeb :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja