Jump to content

Moto Zajednica

koji enduro supermoto od 125 uzeti ??

Recommended Posts

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Imas:

suzuki ts 125 22ks moze da se nadje oko 1000e -njega je vrlo moguce da cu ja uzeti moja preporuka

yamaha dr 125 malo slabia sa otprilike 15ks oko 1200e varira navise zavisno od godista

yamha tdr 125 ona je malo vise za put nego za off nju mozes naci za +800e ali 94god iz uvoza

imas jako lep suzuki dr 125 ali on je 4t ima oko 15ks on je oko 1000e i vise

kawasaki kdx 125 odlican ne znam cenu ali mislim da je oko +1400e prava off masina i ima dosta konja

gilera xr2 125 sa svojih 30ks jako lep hard enduro oko 1000e i nesto

imas jos ktm-ov ai huskvarni ali oni su skuplji tako da njih nisam bas ni gledao.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Cagiva oko +1200e lepo motorce video sam par oglasa :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

ZAboravio sam da napomenem hondu mtx 125 ona je oko 1000e 90god a pre toga moze da se nadje i za 800e assd dal bi uzimao tako matoro :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova

ako ćes nov najbolje ti je aprilija sx 125. 4500 evra

 

a  polovan yamaha dt. video sam negde da se prodaje sa kompletom za super moto a ovako je kros, dva u jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ako uzmes tomos ostane ti jos para,taman za registraciju i rezervar da napunis,jos uzmes nov motor,a novo je novo  ;D

mislim da je sad sm 2350 evra,treba proveriti

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Covece 2500e nemoj to da bacas na 125 uzimaj nesto od 250 ili varadera kad vec imas tolike pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500

videcu odlucio sam da 2 taktni necu stalno se predomisljam i nakraju se odlci za sachs x road 125 ima polovan za 1000 - 1400e

 

Bild00158.jpg

 

 

\

sta mislite o ovom motoru ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova

sigurno čovek nema 18 godina, šta će mu 250, bolje da se na miru vozi. ne izleda loše, sličan je ko tomos, ali ne verujem da ćeš za njega da nadjes delove, bar ne jeftino.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500

hocu dobru 125 cu ovaj mi ima drug i prilicno je lepo uradjen pravi se u austriji super se cuje udoban msm meni super dodje ali bacite jops neku ideju :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd

Trazis super moto to definitivno nije x road...manje vise ovi svi nabrajani motori su enduro hard enduro varijente koje sa odgovarajucim tockovima mozes prepraviti u sm mada tockovi polovni se krecu od 400 e pa navise inace moja preporuka ti je ako hoces vec 4 takta tomos sm neces pogresiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

ako imash samo soma uzmi sacha, neki moji drugari ga imaju i nije losh, ali ako imash 2500e onda biraj neshto drugo. Prvo odluchi da li oces SM ili enduro (prepravke sa jednog na drugog nisu komplikovane , ali su skupe veoma). Vidim ovde ti preporuchuju Tomosa SM 125 ja bih to zaobishoooo onako u shirokom luku chisto shto je precenjen na svakom pogledu. Mislim koliko ljudi uopshte je vozilo neko vreme taj motor pa ga tako lako preporuchuju. Nije to 200e pa se zezamo, dok sa druge strane imash modele raznih marki koji su stvarno dobri jer je vreme pokazalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja