Jump to content

Moto Zajednica

Zabranjena potkapa?!

Recommended Posts

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Da se nadovezem,

 

Jedino kad su mi zamerali zbog kacige/podkape jeste na benzinskoj stanici?

Zasto?

Jer im se desavalo da beze, a sipaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha R1

generalno organa ima raznih i manje i vise inteligentnih (vise onih manje) te im se desava da zaustavljaju narod iako neznaju na kakvom su putu i kolika je tu dozvoljena brzina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

jbg........citam pa se smejem ali me povukoste i za jezik......... moram da vam ispricam dofodovstinu sa pandurima sto mi se desila na granicnom prelazu......... :)

 

sedim u kolima sa drugarom.......pred kucicom stenarom..... u kojoj pandur sedi i overava pecatom pasose.......pozadi na zadnjem sedistu stvari gomila.......torbe i t d.......na stvarima proteza i patika na njoj..........stoji do samog stakla vidljiva bas patika .......dajem pasos moj i mog drugara........gleda zagleda .......saze se i pogleda u auto pa vikne ......

 

daj mi pasos i tog pozadi.......budi ga.........

 

ma rekoh mu ja,.......to je prooteza nemam nogu a lakse mi je voziti bez nje.........

 

opet se vrti zagleda pasos idan i drugi i vec ljutit onako nervozan.........kaze.....os da ga probudis il cu ja da ga budim............ :(

 

vidim nadrkan nesto pa mu opet lepo kazem da je to proteza .....samo da ima patika na njoj ,da je vestacka noga.........

 

Cuti pandur SKORO MINUT.......i kaze........ma prolazite bre sva trojica aj brze ..........napraviste guzvu na prelazu :moto2:

 

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove
Objasnjavao sam mu da mi potkapa sluzi za cuvanje sinusa i vrata od vetra i da upija znoj umesto kacige.

Шта имаш да му се правдаш. Ја бих му рекао или ме казни због ношења поткапе или ме пусти да идем. цц..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja