Jump to content

Moto Zajednica

Sebring je proradio

Recommended Posts

Guest diRRty
A sta je s onima koji ne mogu da dodju? Sebring je samo rec :)

Cale pokusao sam da snimim mobilnim telefonom ' date=' ali to tako odvratno zvuci kada se snimi da je to strasno

Evo kako izgleda 404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Dirty hajde lepo priznaj koliko si konzervi od paradajza upotrevio i kakvu foliju dok si ovo nabudjio :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Dirty hajde lepo priznaj koliko si konzervi od paradajza upotrevio i kakvu foliju dok si ovo nabudjio :roll:

 

E provali si ga, svaka cast :lol: Ja bio u Pancevu da vidim i cujem tog Sebringa, kad ono - " motor nije tu, na farbanju je.." :D8);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Dirty hajde lepo priznaj koliko si konzervi od paradajza upotrevio i kakvu foliju dok si ovo nabudjio :roll:

Puno brate puno, trebalo je to na praviti pa ofarbati pa okaciti na motor, a jos i ma malo muzge od paradajza :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Mali je fajl (640kb)' date=' pa ce ga biti lako skinuti i u Srbiji:

[/quote']

 

Cale, kakve su ovo prozivke?? Pa prolazi i ovde vreme dial up-a. Nije 'fast internet connenction' vise retkost ni u zemlji Srbiji :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
Dirty hajde lepo priznaj koliko si konzervi od paradajza upotrevio i kakvu foliju dok si ovo nabudjio :roll:

 

E provali si ga' date=' svaka cast :lol: Ja bio u Pancevu da vidim i cujem tog Sebringa, kad ono - " motor nije tu, na farbanju je.." :D8);)[/quote']

 

Ja sam otisao i kod majstor-farbara, ali Dirty nije ostavio kljuceve (kao slucajno). A taman bilo lepo vreme, mogo sam se lepo vozati :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Dirty hajde lepo priznaj koliko si konzervi od paradajza upotrevio i kakvu foliju dok si ovo nabudjio :roll:

 

E provali si ga' date=' svaka cast :lol: Ja bio u Pancevu da vidim i cujem tog Sebringa, kad ono - " motor nije tu, na farbanju je.." :D8);)[/quote']

 

Ja sam otisao i kod majstor-farbara, ali Dirty nije ostavio kljuceve (kao slucajno). A taman bilo lepo vreme, mogo sam se lepo vozati :(

Zato sam i zaboravio kluceve posto sam znao da tamo ima raznih test vozaca.Pa jel znas ti da zbog tog motora nejedem :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Zato sam i zaboravio kluceve posto sam znao da tamo ima raznih test vozaca.Pa jel znas ti da zbog tog motora nejedem :wink:

Taman æeš da smršaš mal'ko :twisted: !!! Aj reci mi kako i ja da ne jedem zbog mog motora ili bilo èeg' drugog??? :wink: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Zato sam i zaboravio kluceve posto sam znao da tamo ima raznih test vozaca.Pa jel znas ti da zbog tog motora nejedem :wink:

Taman æeš da smršaš mal'ko :twisted: !!! Aj reci mi kako i ja da ne jedem zbog mog motora ili bilo èeg' drugog??? :wink: :lol:

Lako volja je cudo :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Das nekom test-vozacu da se vozika. Pocnes da mrsavis iz minuta u minut. Jos ako taj vozac nema osecaj za tajming i obavezu da brzo vrati motor..... ode kila za kilom, sve ih sa cela brises.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada
Mali je fajl (640kb)' date=' pa ce ga biti lako skinuti i u Srbiji:

[/quote']

 

Cale, kakve su ovo prozivke?? Pa prolazi i ovde vreme dial up-a. Nije 'fast internet connenction' vise retkost ni u zemlji Srbiji :wink:

 

Ma i ovde cicije koriste dial-up :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja