Jump to content

Moto Zajednica

Staza Zaluzani u Banja Luci

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

bilo je kao isvaki put strava,mnogo ljudi iz bivsih nam republika,svi u fazonu,stenderi grejaci alat,prikolice,atmosfera generalno super.Mislim da su i prijatelji iz novog sada prijatno iznenadjeni.Jedva cekam da palim jos minimum dva puta za ovu sezonu,slike od mrdjana stizu verovatno popodne sa neizbeznim video zapisom

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Upao sam u neku guzvu, pa nikako da napisem utiske.

 

Sada samu ukratko.

 

Bilo je EKSTRA!

 

Treba sto pre ponoviti. Probacu da nagovrim jos drugara is NS-a, da odu samo da probaju. Posle ce sami ici.

 

Banjaluka je lep gradic, a staza odlicna za vise nego korektnu cenu.

 

Bice i veci komentar, sa poredjenjem sa HUNGARO RING-om i koja slicica naravno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Drugari kako se ovde ubacuje slika? Nece klasicno da ti odaberes sliku, nekgo trazi neku "http" adresu. Probao sam i sa dole "ubaci fajl", ali nece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

aleks r6 vreme 1.20,najbrzi je bio Miron 1.18,a on je rekorder staze,a ostali treba im izmeriti na video snimku.PS Miron je vozio r6 od momka iz mostara,hvala mu pokazao mi je tacno gde gresim,a momci iz novog sada ce to lepse od mene opisati,a i mrsko mi da kucam,ma najbolje je da odemo tamo,prava uzivancija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Joj Acim-e.

 

Znao sam ja da to negde pise, ali nisam imao vremena da trazim. Pa reko da ubrzam. I uspelo je. :aha: Hvala.

 

Upao sam u neku guzvu, vec tri dana nemogu da stignem ni utiske sa druzenja da napisem. Probacu na kraju da smanjim slike pa da ih postavim, a ovaj drugi sistem mi bar za prvu ruku deluje malo slozeniji.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Evo konacno i utisaka.

 

 

 

 

Prvi i najjaci utisak je da je to staza bas po meri naseg prosecnog bajkera. Blizu je (oko 300km) i moze da se ode za vikend, gostoljubiv domacin koji se truditi da se osecas prijatno (a mi to volimo), prava domacinska atmosfer i nakon par sati osecas se kao da je tvoja privatna staza, dobro i opusteno drustvo sa kojim se smejes ceo dan, i na kraju vise nego pristupacna cena (20e ceo dan).

 

Da se razumemo, staza nije vrhunsko trkaliste kao recimo "HUNGARO RING". Staza je uza i kraca, izletne povrsine su manje i slabije uredjene, nama sudija sa zastavama, objekti i infrastruktura su funkcionalni ali veoma skromni.

 

Ali, "HUNGARO RING" je mnogo skuplji (oko 55e 4x20min), atmosfera je mnogo sterilnija, sve je strogo definisano i po pravilima, nema domacinske atmosfere i gostoprimstva, osoblje prica tudjim jezikom i nama tako dobrog zezanja izmadju krugova.

 

Da zkljucim, staza "ZALUZANE" zadovoljava prosecnog vozaca (gde sebe ubrajam) pa cak i profesionalce (gde ubrajam alex-a) ;). Nije napucana i ne odaje osecaj luksuza, ali bas zato se osecate prijatno i opusteno. Odnos cene i onog sto se dobije je ubedljivo na strani ove staze u poredjenju sa svim stazama u okruzenju. Sama staza je dosta brza i zahtevna, tako da je odlicna za trening i usavrsavanje tehnike voznje. Jos kada su tu drugari da pokazu polozaj na motoru, daju jos koji dobar savet i na kraju dobro se nasale, verujte dozivljaj je potpun.

 

Dovoljno je da kazem da i nakon tri dana kad pomislim na vikend stvori mi se osmeh na licu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Ovde sam vec usao u stos i prilicno popravio tehniku (prvi put pipnuo kolenom asfalt), moram reci, zahvaljujuci savetima ALEX-a. Ovim putem mu se i zahvaljujem na podrsci i dobrim savetima.

post-20313-0-94403500-1316006480_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

I na kraju sampion (medju nama) ALEX, sa vremenom od 1min 20sec.

 

Sije me samo za 20sec. A ja mislio da solidno vozim.

 

 

 

 

post-20313-0-02449500-1316007326_thumb.jpg

post-20313-0-24778800-1316007343_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Jos jednom pozdravljam celu BG ekipu.

 

Posebno Alexovog burazera kojeg nemam na slikama. Neznam kako mi se to desilo, ali eto.

 

 

 

 

Pozivam sve da nam se pridruze, jer ovo je stvarno jedna nova dimenzija voznje motora.

 

VELIKI POZDRAV.

 

Do nekokg narednog vikenda. Moze kraj septembra.

 

Bas je bilo dobro...... bas .... bas..........

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Super su snimci i vec vidim gde mogu da popravim vreme.

 

 

 

 

Voleo bi da vidim snimljen krug od 1min 20sec. i to sa 600cm3.

 

Sledeci put ALEX dobija kameru. :aha:

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja