Jump to content

Moto Zajednica

Staza Zaluzani u Banja Luci

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Mogao bi ponekad ubaci info o Majkicu ....kad ima trka ..na cemu ima prenos ..itd...malo da navijamo  za zemaaa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

Majkara i Milos Milovanovic ce da budnu na televiziju 17.04. u 15 h direktan prenos na eurosportu sa Le Mana,puno srece momcima mislim da se nece obrukati pogotovo sto ovako od oko izgledaju da imaju slican stil i kilazu sto je bitno jer voze isti motor,koji mislim da nije u konkurenciji sa timovima kao sto su Yart yamaha Austrijska sa ogromnom lovom ali boj bije srce u junaka !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

GhostMille ,kad potpisujes za stazu unosis svoj broj telefona i adresu itd...ali mozes ko i moj ludi kum madjar sto se svima predstavlja kao Jovo Jovic iz Prnjavora ,pevac na svadbama i bokser! i sto je najgore ljudi mu poveruju.....ovo dale ako se vidi sam ja na k7 tada potpuno serijskim(osim auspuha)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pa ja sam Mile od Doboja, genuine sanacbo, samo zivim u privremeno u Niskozemskoj... 8)

Pitao sam zbog upadljive zute tablice (#@$% je ja), da li da je skidam ili ne mora.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

Miron je mislim iz Dervente( kad su mi ga pokazivali rekose :eno Blente iz Dervente) Gledao sam ga na stazi Zaluzani kako vozi ,profi.Vozio tad manje od sekunde vise  od rekorda staze,iako ima drugacije ofanzivnije putanje ,po meni  jako dobar stil ima  i brzinu prebacivanja motora sa kolena na koleno ili ti flick! bacicu jos koju sliku kad uzmognem,ako neko je bio na Zaluzanima i ima sliku nek postavi nek se ne stidi ko stidna dlaka...pozdrav iz holandije

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Staza je dobra, krug mnogo brz,,,bas brza staze !!! Ko hoce da kruzi,da trenira bezopasna, al prvi dan ne preporucuje se neko zavrtanje,na prvi pogled lagana, al mnogo zahtjevan staza !!! Klasa 1000 u pocetku ko bude vozio 1.19 neka mu je svaka cast, jer treba dosta vremena da covjeku legne staza.  Mislim da je rekord staze 1.13 u klasi 1000! Ja sam vozio 125 seriju, najbrze sam isao 1.37, dok je Pokojni Pero Bircanin 2005 isaomalo ispod 1.33 !!!! Nije skupo 20KM, ima tus,struja,trebina,vidi se skoro cijela staza,a blizu je i zamjena guma i restoran i prenociste Jezero !!!

Sve je to sitna para u odnosu na grobnik,za koji treba odvojiti mnogo para samo da se ode,a tek za gume!!! U Zaluzanima se moze skoro cijeli dan kruziti sa jednim Novim parom guma, Koliko se sjecam preporucuje se Pireli!!! a moze se i pitati, to je lako, ljudi koji tamo voze stalno npr.Bojan Majkic,Miron,Zeljo.....

 

Pozdrav svim trkacima sa Zaluzana VIDIC Bijeljina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Evo sad iz prve ruke, danas sam radio kao redar na stazi pa znam neke detalje.

Danas je odrzana manifestacija ''Otvaranje sezone'' na kojoj su prisusvtovali takmicari iz BiH, Srbije, Hrvatske, kao i rekreativni vozaci kojih je bilo iz zemalja regiona. Vozeno je od 11 do 17 casovai. Ulaz za gledaoce je bio besplatan dok su takmicari iz BiH placali 20 KM a ostali 20 Eur, bez ogranicenje vremenskog. Trening je trajao 45 minuta od punog sata nakon cega slijedi 15 minuta pauze.

Detalje , pitanja i ostale slike na www.mcmarshal.com

 

Evo i jedan dio slika:

 

B83M9.jpg

B6QrJ.jpg

B8xHS.jpg

B50I9.jpg

B6530.jpg

B5H6A.jpg

B6SWS.jpghttp://

B7qRS.jpg

B8Z8r.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sad sam pogledao na google earth-u. Izgleda veoma zanimljivo. Pravca u stvari ni nema, sve je u krivinama.

Ima jedna spora krivina, ostale deluju  :P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

ciljna ravnina je u stvari ciljna krivina (kao na legendarnoj deytona 200 stazi) brzine koje se dostizu na toj ciljnoj krivini su visoke ,ja sa standardnim prenosom i ogibljenjem i malo iskustva dostizem oko 250km/h ,jako brza staza i izgleda prosto ali je veoma kompleksa zbog promena nagiba,suzenja krivina , laznjaka(krivina pred krivinu)  ,ovde vazi ono pravilo ko koci ...gubi..mislim da postoje samo 3 mesta na kojima se koci i to jaka kocenja pod nagibom i mislim da ko je tu dobar na kocenju da onda dolaze dobra vremena(ispod 1:20) Jos 35 dana pa sam na stazi...vidimo se braco bajkerska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 103 postova
  • Lokacija: Beograd

Bezbednost je katastrofa,nema gde da se izleti.Ciljni pravac ili krivina je ubistvo,nedopusta nikakve greske .Dole u Banjaluckoj isto.Staza je mnogo brza 4-5-6.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Meni ovo deluje skroz interesantno i zanimljivo.

A sto se bezbednosti tice, sve je bezbednije od Kraljeva gde kad izleces prvo udaras u ivicnjak  :-\.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

Bezbednost je mnogo veca nego na cesti a malo manja nego na "pravim stazama"

ja licno video sam pad u najnebezbednijoj krivini ,roguljicevoj, posledice samo uganut clanak i povedjen ponos dok je visio ko spajdermen na zici,cuo sam za pad pred laktom kad je motor zavsio skoro u obliznjem jezeru a vozac i dalje vozi(samir),pad u banjaluckoj ,na youtubu nista strasno, najvece povrede sto ja zna m je Sabljic iz backe palanke izlet sa ciljne krivine ,mesec bana u bolnici i bez trajnih posledica i Stanko iz Mostara koji je izleteo pa u dario u zid na ciljnoj ravnini pa izgubio stopalo. nisam cuo da je neko ikad teze povredjen ako neko zna nek napise ....stoga  i prema tome bezbednost na ok nivou po meni

post-9803-12879074526342_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja