Jump to content

Moto Zajednica

Staza Zaluzani u Banja Luci

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

a tek sto se cuje,boli glava kad se vozis iza njega,staza je vrh,asvalt do bola,sve u svemu cela organizacija na nivou,za 20e ceo dan pa gde to ima,ubrzo idemo ponovo,a litar benzina1.10e i te kakvog,cistih 98 0ktana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Svaka cast. Fina voznja:). Neko u ovoj temi pomenu pad Stanka iz Mostara na toj stazi i danas bas nadjem snimak na youtube

Zao mi je sto se covjeku to desilo. 10e je zaista mala suma za trening, al sam siguran da bi svi vi koji vozite rado dali i vise,a da je sigurnost veca. KOnkretno evo ovaj slucaj. Da je bolje uredjen taj izletni dio oko staze sigurno bi manje posledice bile.

 

Promenio član acim
Sređen video

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

to se dosta promenilo,ipak je dosta uredjeno,ja vam mogu samo reci da je ceo vikend bio vrh i da idemo ponovo za 2 nedelje pa ko zeli moze da nam se pridruzi,ipak je mnogo lepsih stvari kad bi sad prikazivali sta se sve desava po srpskim gudurama gde bi nam bio kraj,ja samo kazem bolje je terati po stazi nego na ulici,kamo srece da i mi imamo ovako nesto

Promenio član alex r6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

a tek sto se cuje,boli glava kad se vozis iza njega,staza je vrh,asvalt do bola,sve u svemu cela organizacija na nivou,za 20e ceo dan pa gde to ima,ubrzo idemo ponovo,a litar benzina1.10e i te kakvog,cistih 98 0ktana

 

 

Hehe imas na omw 100 oktana,nadam se da ce sad posle trke Ipone 2011, staza postati popularnija kod nas u srbiji,ja sam na stazi od 1avgusta do 19tog,javite se ako dolazite ,13tog je trka opet ,vidimo se tamopost-9539-0-76637200-1309337767_thumb.jpg

Promenio član acim
Sređen citat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

pozivam sve drugare koji zele da idu na zaluzane da se jave da se dogovorimo za polazak,stazu smo zakupili u subotu 9-tog jula a krecemo u petak 8-og oko 12 h,mogu i rekreativci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

evo i slicica,post-5182-0-99237300-1310415521_thumb.jpg

 

ovde si mi kao dečkić 20+ u bojama republike san marino...čudo jedno koliko motosport podmlađuje :zvizduk: :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

niko mi neveruje da je ispod kombinezona 45,a boja nije bila druga 8),pazi nisam provalio da sam musav od cokoladne bonzite :lol:

Promenio član alex r6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

a maco maco men,to se zaboravilo

Ako se slažu svi učesnici na snimku moglo bi se nešto izmontirati pa da i koleginice bajkerke nauče konfiguraciju staze! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Ma dobri su momci nema sta,neki su bas poranili,mada i u 9h je bilo 30 stepeni :D

 

 

Evo i ovdje da pozdravim brze momke Saleta,Djoleta,Mrdjana,Lolu i ostalu ekpiu,nisam pohvatao sva imena,nemojte zamjeriti. :) Nadam se da se vidimo uskoro.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja