Jump to content

Moto Zajednica

Pocetnicki bike za puniju osobu?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Nebi vise da pricam o njemu ali na zalost nisam jedini koji je imao lose iskustvo sa njim...Prosle nedelje smo se raskusurali a cekao sam ga vise od godinu dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Pozdrav,registrovao sam se na forum samo iz razloga da bih potvrdio pricu o doticnom Darku Stojanovicu iz Smedereva,zvanom Mrvica.Naime,prvo je bila moja greska-dao sam mu novac u napred za neke delove za skuter.Obecao je da ce ih nabaviti u roku od nekoliko dana i da nista ne brinem,stalno ide za inostranstvo i tako to..Cetvrti mesec istice,ja sve delove jos nisam dobio, a price koje on prica su: da ide za Madjarsku po delove, da mu salje burazer iz Austrije, da je kupio isti skuter u Italiji i da ce sve da skine s njega i posalje, da mu je umrla baba, pa je onda umro ujak,pa potrosio pare pa sad nema...i jos sto gluposti. Mislim da covek ima "dijagnozu". Najgadnije je kad se kune u svoju cerku...nzm,nemam vise reci za takvog coveka. Tako da ljudi - OPREZNO!!

Menja naloge na KP i Facebook-u

Na KP je trenutno "Mg".

Na Facebook-u https://www.faceb...621253026/

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Hajde, kada sledeci put budete sredjivali motore, umesto pomenutom liku, javite se meni. Mozda se dogovorimo, i uzmem vam manje para unapred... :D (mala sala)

Ozbiljno, dobro je izaci sa ovakvim informacijama, iskustvima i savetima pored siru publiku, ne bi li nekom od kolega ustedeli cimanje, novac i zivce. Imate PLUS sa moje strane. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 584 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

sta je sa junakom ove price,kako vidim nema postova mladjih od 2010?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Posle odredjenog vremena prestaju da budu bitne i pare i delovi...sta covek moze da vam uradi sa zivcima,to je strasno. Jeste stara tema, ali se nadam da ce bar neko videti i da ce ustedeti sebi, pre svega zivce,pa i vreme i novac. Sto puta ti dodje na pamet da odes i da se razracunas s njim ali tako samo sebi pravis jos problema, razumnije je ovako,bar skrenuti paznju na takve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 584 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

sve je to lepo nego gde nam je glavni lik iz ove price bre :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Mozda bi bilo lepo da se ova iskustva pretoce u novu temu u odeljku sa iskustvima sa majstorima. Pitanje je koliko ce ljudi ovo procitati na kraju duze teme koja ih mozda i ne zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Pa to je i bila namera, sta vise, vec postoji tema vezana za ovog istog lika, ali je zakljucana, nzm iz kog razloga... Isto tako ne mogu da pokrenem temu u odeljku "Iskustva sa servisima", opet nzm iz kog razloga. Ja nisam jedini koji je ovako prosao od strane doticnog, i cilj ovih poruka nije potreba da se nekom zalim vec da se skrene paznja clanova i spreci da jos neko prodje "kao bos po trnju". Apelujem i na sve koji su prosli isto (a znam da ih ima), da ne cute, vec da iznesu svoja iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Tek sam sad usao posle par meseci i nisam se iznenadio kad sam video da je jos neko napisao svoje lose iskustvo sa majstorom iz Smedereva.....

Ja sam svoje delove jedva ali jedva dobio ali sam bio uporan i nisam odustajao...

Bas kao sto ti kazes nisu bitne pare kad pogledas koliko si zivaca izgubio a najgore od svega je sto znas da laze i da nema nista od delova a ne mozes nista da uradis...0ljut2.gif

 

I ja sam za temu u kojoj bi pisali o losim iskustvima sa majstorima...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja