Jump to content

Moto Zajednica

Da li je Tomos bolji od ičega - iliti "da ste ćutali ovoga ne bi bilo"

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Mogu i ku.....c da osecem na panju,nece nista da me kosta.

 

E necu vise da se prepirem sa tobom jel si ti izgleda neka zesca dijabola.

 

Ali pazi ovo-sve pregledano i sve ispravno a nece da upali,to moze da izgovori samo blago retardirana osoba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2355 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Arny,pa ti stvarno mrzis Tomosa! Bas mi dodje zao sto se toliko srdis. Ti mozes na to da zmuris,ali ipak,koliko god ti to smetalo,ni jedan skuter nikada nece biti na ex Yu prostorima ono sta je Tomos. To je verovatno zato sto tebi bajk sluzi da se prevezes sa tacke A do tacke B. Zato i ne vredi da ti pricamo o tome sta bakeru znace uspomene na prvi motor,prvu voznju,prvi zadnjak,prve cure koje grle da ostajemo bez daha... Vidim nakacio si se na dva modela. Na A3 i na SM. Ja ne mogu da pricam o SM-u,jer to mene vise ne privlaci. Sto se A3 tice,mi smo jedva i do njega dolazili,ali je mnogima ostao u lepoj uspomeni. Moj motor je bila Petnaja na APN4 ramu. Isao je kao sam vrag! (citaj oko 100,a zadnjak kad 'oces) Ali je posebna draz bila to sto smo mi nase motore sami radili. O BT-u nismo bas ni razmisljali tada. Nas san je bila Elektroda,Deva,Devetka,Electronic 90...kako je samo srce tuklo,dlanovi se znojili kad se ta vesela masinica od 9 ponija zavrti medju nogama...

Al' dzabe ti pricam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

E šta da vam kažem, najveći problem prave sitnice koje ne primjećujete. Da ste pročitali i jedan moj post nezasljepljeni mržnjom prema osobi koja ima drugačije iskustvo i mišljnje vidili bi u čemu je problem. Ja više da pišem u prazno neću, nemam razloga da se ovde sa vama prepucavam, prvi ste počeli hajku i pošto niste imali ništa pametno da kažete samo ste vrjeđali. Pošto se većina forumaša ogradila od ove teme, mislim da je svaka diskusija završena, ja da se spuštam na vaš nivo neću.

 

A da, koga god bude interesovala kupovina Tomosa, nabasaće na ovu temu u pretrazi, otvoriće prvu stranu, vidit cjenovnik i odlučit se za nešto drugo, što je meni i bio cilj. ;D

 

Laku noć

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja