Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ne znate vi Komu jos' date=' sta je u stanju, i kakva izdanja sebi moze priustiti! :lol::lol:8)8)[/quote']

 

Meni je i ovo dosta. Mislim da vise ne bih podneo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Koma!!

 

Ja ne razumem ovog posta! Molim' date=' objasni mi, zašto si ti:

 

- majstor

- hrabar

- kralj

- junak

- idol.

 

Zato, što se voziš zapaljenom gumom? Meni to ne pada na pamet.

 

Nas avstrijski granièni policajci isto gledaju, i gume, i auspuhe ako su homologirani. Ako su prebuèni, vraèaju nas. Èak i više: u Crnoj Gori je policajac posle, kad nije imao primedbe na motor, tražio Laško pivo.[/quote']

 

ma ne kazem ja da je covek uradio nista lose,radi svoj posao profesionalno i to je odlicno,da je srece da svi rade tako ...a nisam ja junak ili ne znam sta ,nego samo pisem sta mi se izdesavalo i mislim da je bilo interesantno..da je pametno sto sam isao do tamo sa losom gumom,naravno da nije,jer je nebi ni menjao nikada ,ali posto te u srbiji oderu kao magarca onda ti je bolje da odes da kupis sve u inostranstvu ,da se useres od voznje i uzivanje a da budes na nuli ,tj ,za razliku u cena ovde i tamo mozes da se vozis 1600km..zato i nisam nista kupio ovde nego odmah kada sam presao u Sloveniju ,ili bi uzeo u Hrvatskoj da nisam presao..mislim da je sada malo jasnije,...ili u prevodu ustedis barem 50eur na gumama, na ostalim sitnicama na kojim ti se svako ugradi 15-20% da ti donese a ti uzmes od prave cene jos i porez 13% jos nekih 50-80eur ,dakle obidjes Sloveniju za dzabe..

jel sam uspeo da ti objasnim sto sam isao a da li ima logike ti proceni,po meni ima.ako te jos nesto zanima slobodno pitaj .. a za ove gore epitete sto mi dade svaka ti cast,hvala puno,nisam znao do sada da sam sve to :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Brate , pa sad sam bas ljubomoran ! Pa ja sam mislio ja lud, otisho skuterom na more, kad ono ima nas jos , pa jos si me mozda i zajebo . Ja mislio ja se shtekujem , a ti kreces sa gumom kakvu nemaju braca Romi na svojim posve cudnim hand made prevozno-teretnim sredstvima. Pa ulepso si mi dan, a sto je najbolje, ono sto tvoju pricu okrece za 360 stepeni u odnosu na onu koja bi usledila da si imao tu novu gumu je da ce uz ovu pricu da se svi smeju zajedno s tobom , a da si imao tu gumu slusali bi te i rekli - dobro , lepo , sjajno.... Imaces cega da se setish kad ti jednog dana bude tesko sto ce ti povratiti snagu...

Nema lepsheg osecanja nego kad napravish nesto blesavo , shashavo i posve neuobicajeno jer je zivot usrano dosadan kad sve ide kako treba i po PS-u. FUCK the homologizaciju !!!!! Veliki pozdrav , matori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja