Jump to content

Moto Zajednica

Pao u garazi,sad pusta ulje

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Kao sto sam naslov kaze, tdm mi je na kraju sezone pao u garazi,mozda je tako stajao pola dana.Uspravio sam ga al ga nisam palio do danas.Kad sam upalio vidim prosipa ulja,kapa..Nikako da utvrdim odakle.Probao sam da ispustim ulje i da ga naspem ponovo al opet isto.Da li je mozda neko imao nesto slicno,posle pada motora.Motor je pao usled protrule daske ispod nozice,zato oprez.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Mogutje je da curi iz creva od iberlaufa.. Ja kad sam pao sa moje honde isto tako nisam mogao da skontam odakle kaplje ulje i posle sam provalio da  curka iz iberlaufa.. crevo se napunilo kako je motor bio preokrenut.. Ne verujem da se kod tebe desilo neshto teze..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja ako se ne varam,TDM bi trebalo da ima suvi karter,tj ulje mu nije u motoru vec u rezervoaru (za ulje).

Tesko je naravno sad reci tacno sta je,ali verujem da nije nista strasno.Trebalo bi malo da se rasturi (plastike),da se lepo ispuskira (opere) i opet ostavi.Ako opet negde curi to se sigurno bolje vidi na cistoj povrsini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja