Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK MISIJA KOSOVO 2010

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Dexe,brate,ne moras da cimas admine za svaku sitnicu,mogao si lepo da mi pustis PM da izmenim svoj post..ne pratim temu oko Bike Rock misije pa nisam ni znao da je promenjem termin.

 

PS:Nemas ni najmanje pravo da bilo sta kazes Motoholicu oko Bike Rock misije i ucestvovanja na istoj.Ako ne znas o cemu se radi,pogledaj teme o ranijim voznjama na Kosovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

Da,da,daj boze lepog vremena ,ali i daj boze da meni majstor Capo sredi masinu inace necu sesti ma motor cele sezone iz inata meni ako ga nesastavim >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

au mile jedva procitah 7 strana postova, zainteresovan sam i ja za KM, pa su me zanimala neka iskustva Vasa, koji ste bili, a nasao sam samo gomilu prepucavanja, ali ipak sam izvukao sustinu, mislim da je ovo jedna odlicna akcija, i nadam se da cu se prikljuciti Vama u subotu ispred skupstine.  2 rezervoara goriva mi pokrivaju put do tamo na Contrast Plan plusu pise BG-KM 331km znaci otprilike do 350 km.  Neka ide svako brzinom koja mu odgovara, nemojte se svadjati zbog gluposti, kakvi ste vi bajkeri?

postavio sam mapu ako Vas, zanima

 

km.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Kolona će krenuti ulicom Kneza Miloša. Preko mosta "Gazela" se izlazi na Auto-put "Beograd-Niš". Kolona se kod Batočine isključuje prema Kragujevcu. Preko Kraljeva i Raške kolona stiže do administrativnog prelaza Rudnica oko 17:00 časova. Preko Leposavića i Zvečana, u Kosovsku Mitrovicu se stiže oko 19:00 časova.

 

ovo je na njihovom sajtu, ja sam u programu poklikao te stanice i izasla mi je ta mapa, cacak se nespominje, ne znam ;-) ako neko zna gde se toci 2 put gorivo neka postuje, prvi put je kod bubanj potoka Elp pumpa bese?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja mislim da si se malo izradio i da je drugo punjenje u Chachku. Mislim...

 

Ma kako da ne, najbolje bi bilo da se posle Kragujevca vratimo do Arandjelovca, Lazarevca, G.Milanovca samo da bi smo u Cacku sipali gorivo. Zamolio bih ljude da ne unose dezinformacije ovakvog tipa.... Ako se nekome na karti (mapi) Cacak, Valjevo, Nis, Prokuplje, Subotica...itd nalaze na predvidjenoj ruti slobodno neka ide-ali individualno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

au mile jedva procitah 7 strana postova, zainteresovan sam i ja za KM, pa su me zanimala neka iskustva Vasa, koji ste bili, a nasao sam samo gomilu prepucavanja, ali ipak sam izvukao sustinu, mislim da je ovo jedna odlicna akcija, i nadam se da cu se prikljuciti Vama u subotu ispred skupstine.

...

 

Spakuj se i idi bez obzira šta drugi pričaju.  Ja sam bio 2008, došao sam iz L.A.-ja samo zbog toga.  Ta Bike Rock Misija mi je i dalje najupečatljivija vožnja u životu.

 

Garantujem ti da *nikada* nećeš zaboraviti deo puta kada pređeš administrativnu liniju pa do Kosovske Mitrovice.

 

292820663_FWA98-M.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

dva stvari ako je kao prosle godine drugo tocenje je na oko 5 km od Mrcajevaca    i odatle ima nesto oko 160 km do kosovske mitrovice a  kao sto kaze motoholic ono treba doziveti  onakve ovacije  onakav docek  ja u zivotu nisam doziveo  cini mi se da su svi izasli na put od administrativne granice do mitrovice da nas vide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: jagodina
  • Motocikl: honda xl600

pozz svima! nikad nisam isao na ovakav skup, a ove godine bih krenuo pa me zanimaju neka pitanja oko organizacije. da li je gorivo za dž i u povratku sa K.M. i posto bih se u kolonu ukljucio u batocinu gde bi bilo tankanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

pozz svima! nikad nisam isao na ovakav skup, a ove godine bih krenuo pa me zanimaju neka pitanja oko organizacije. da li je gorivo za dž i u povratku sa K.M. i posto bih se u kolonu ukljucio u batocinu gde bi bilo tankanje?

 

i u povratku i 7 dana nakon bike rock misije.

 

nakon tih 7 dana, počinješ sam da kupuješ gorivo   ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

pozz svima! nikad nisam isao na ovakav skup, a ove godine bih krenuo pa me zanimaju neka pitanja oko organizacije. da li je gorivo za dž i u povratku sa K.M. i posto bih se u kolonu ukljucio u batocinu gde bi bilo tankanje?

 

ja bi se na tvom mestu brinuo kako da stignem do tamo sa onakvom olupinom  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja