Jump to content

Moto Zajednica

Akumulator za jamahu

Recommended Posts

  • motoras, 2356 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mozes da stavis koji hoces ako moze da stane,ali da li ces se navozati sa njim to je vec drugo pitanje. Uzmi katalog i eto ti resenja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ja sam do pre mesec dana imao akumulator od 5-6A na yamahi, i mogu ti reci NEMOJ da stavljas. Kupio sa od 12A i motor se preporodio, a i ja sa njim. Sa starim, cas upali, cas nece, nikad nisi siguran da li ces zakasniti na posao ili negde drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Aleksinac

Ja sam do pre mesec dana imao akumulator od 5-6A na yamahi, i mogu ti reci NEMOJ da stavljas. Kupio sa od 12A i motor se preporodio, a i ja sa njim. Sa starim, cas upali, cas nece, nikad nisi siguran da li ces zakasniti na posao ili negde drugo.

Isti problem, samo sto sam ja pre zamene akumulatora sjebao anlaser, jer od divljackog verglanja oni 'oce "po nekad" da riknu! Stavi mu sto veci, najveci koji moze da stane, ako moze i od automobila, samo da ne bi gurao, sutirao, cupao kosu itd. u trenucima kad polazis na defile na nekom moto skupu, a prokletinja nece da upali... Pre nego sto shvatis da je problem slab akumulator, svalices krivicu i na losu masinu i na svecice i na paljenje.... a u stvari ti prazna baterija. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ma ja sam planirao da uradim ceo servis karburatora jer sam mislio da je do njih, jer se desi da ponekad upali. Ali sva sreca pa sam prvo probao sa zamenom akumulatora :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja