Jump to content

Moto Zajednica

:: scooter ili tomos ::

Recommended Posts

  • U prolazu, 34 postova
  • Motocikl: piaGGio TypHoon

evo ja da zapocnem temu. . .  ovo bi pre bila tema za neke vozace koje imaju neki apn,automatik tj nekog tomosa . . . ili scooter . .  ja glasam da bi pre imao nekog tomosa nego nekog scootera  . . .

 

tomos 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Bgd Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 250

skuter ali hondin, suzukijev, yamahin, malaguti, piaggo, aprilia, gilera pa onda tomos i nakon njega ostali kinezi... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Skuter pa kakav god

 

Molim te da kad nesto tako napises objasnis zasto je tako  :)

 

 

Sve zavisi sta hoces,ja pored tomosa,brzinca naravno,skuter nikad ne bi vozio.  E sad ako hoces samo da upalis motor i da se vozis,onda skuter.  Mada tomos je odlican da naucis neke osnovne stvari.  Sto se tice pouzdanosti,dobro sredjen tomos moze lepo da traje,mene na putu nikad nije ostavio,popravke jesu ucestalije,ali i jeftinije mnogo,uglavnom ne postoji skuter za kog bi dao apena  :)

 

Sve zavisi kako hoces da se vozis,sa skuterom si gospodin,sipas posebno ulje,ciste ruke itd...  Mada meni je bar bilo problem sa piaggiom  zbog tih skrnavih plastika,koje sam uvek lomio,i ne volim ih nikako. Mali tockovi,nema menjac itd...  Posle par takvih skutera sam uzeo apena  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

sa tomosom su stasale generacije motorasa,a znanje i cake su se prebosile sa kolena na koleno! jos uvek u svakoj ulici ima neko ko moze da resi tomosa,neki cika koji je to davno vozio! dok se za ove plastikanere,moras obratiti nekome majstoru koji koliko toliko usao u materiju ili je vec ima neki slican na popravci! licno se jezim kada vidim rastavljen skuter,jer sa vazom od jedne cevke i ostalim drzacima oklopa bas tuzno izgleda! naravno da je vreme uradilo svoje i zapalilo siroke mase i ispraznilo roditeljima dzepove da bi klinci bili IN,nista brze nista dalje nece momak devojku odneti sa skuterom nego decacic koji je OUT sa APNom!  :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ma kakav Tomos, to se vozilo jer nije bilo sta drugo u to vremene. Skuter ti je prava stvar, osim ako ne patis od nekih kompleksa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

tomos je vise nekako radna masina i to pouzdana,predvidjena za sve i svasta,pravljen za vise namena,a skuter je fensi,,,pa sad ko sta voli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

ajde da kazemo apn,automatik,i ti koji se pamte i koji ce se pamtiti . . . a skuteri svi isto je sve to

 

Pa nije bas sve isto, Piagio Liberty 50 je skuter posle koga ti ovakvo poredjenje nece padati ni u snovima na pamet.

On je lep, pouzdan, brz, narocito sa kitom od 80cm3, ima anlaser, mesavinu pravi sam ...

Mane su: redak je, ali nije bio postar i relativno je skup (700, 800...1000e) zavisno od godista, ali izuzetna masina! Veruj mi dilema je vestacka, ukoliko nisu finansije u pitanju u stvari!

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

nebi nikog da vredjam ali scooter je gay :P salim se hahahah atx 50 moze skoro svaki skuter od 50 da dobije :P

  he he he he

APN 4 definitvno...moja prva ljubav..

  I ja glasam za to! Jos ako je masina od Elektrode...

  Neka mi neko ne zameri,ipak sam ja roker starog kova! Volem Tomosa,pa to ti je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

ajde da kazemo apn,automatik,i ti koji se pamte i koji ce se pamtiti . . . a skuteri svi isto je sve to

ako su ti skuteri svi isti onda uzmi ovaj 404.jpg nije los malo trosi !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ajde da kazemo apn,automatik,i ti koji se pamte i koji ce se pamtiti . . . a skuteri svi isto je sve to

ako su ti skuteri svi isti onda uzmi ovaj 404.jpg nije los malo trosi !

auuuuuuuuu,elektronik 90 je bio bruka motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja