Jump to content

Moto Zajednica

Ozbiljno UPOZORENJE policije - MISHELUK - necemo vise da vas vidimo tu!

Recommended Posts

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

a najvise volim da obrijem ove sa eRovima sto su kupili motocikle da lakse nadu devojke hehehheheh.......

da ih obrijes cime???

dr-om?

moze ali ako se trkate po njivi   :D

 

U krivini prijatelju u krivini......pusti njive....dodji da vidis ako mislis da pricam bajke.....fazon je sto njih 95% nezna da vozi osim pravoliniski.....pa kad ih isamaram po krivinama sramota ih i na pravcu da me oderu....a onda se parkiraju malo da pogledaju motor i da odmore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Ako ja slabo odlazim u pozoriste, ako mi se ne svidjaju operete a na predstave dodje i po koji politicari-lopov, to ne znaci da cu odobravati da policijski komandir naredi legitimisanje, kaznjavanje publike i zabranu pozoriste, a za to navodeci razlog njemu sumnjivo okupljanje veceg broja ljudi.

Dokle bi nas to dovelo???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

do onog gde je srbija vec bila...ne mogu da govorim o tome jer nisam bio rodjen...a kad je bila drugi put u istom sranju tad sam bio mali...ali ni sad nije blistavo...

meni pre neki dan rece pandur da se sklonim sa trotoara kod pica trga u bgu...

rekoh samo:vazi...kad pojedem picu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Samo da obavestim da su od jutros prvi put ove godine izasli na motorima, Beverliji i BMWovi su na ulicama Novog Sada, sad samo da cekamo kad ce smisliti sebi svojstvenu "genijalnu ideju"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Samo da obavestim da su od jutros prvi put ove godine izasli na motorima, Beverliji i BMWovi su na ulicama Novog Sada, sad samo da cekamo kad ce smisliti sebi svojstvenu "genijalnu ideju"!

 

Iskreno da kazem to mi se uopste ne svidja, mada ih nisam video....isao sam na Venac i obisao sam kolonu gde su panduri bili sa radarom, obisao je i moj gari sa Banditom i samo su nas propratili pogledom nije im ni palo na pamet da nas diraju.....mada bi ja elegantno produzio i da su me zaustavljali....ali ja kazem da su do sad OK. i da nas ne zlostavljaju sto ne znaci da nece jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ja neznam da nepostoji nekakav dogovor u vezi motoraša!!  svi u gradu se bune a i policija kako su nemoćni da zaustave "divljanje"  zaobilazni put prazan, bikovačka petlja i neznam još koja lokacija u suboticizvrlje prazne >:( >:(

 

da su malo za ovu omladinu i nas malo starije pa da kažu ljudi eto vam ovo ono pa divljajte ali ako bude nevolje i nesreće onda ćemo po propisu.

ja inače ni sa apn nisam divljao ni sa kawom ni sad sa hondom ali možda i shvatim ove nove klince da hoće malo da se dokažu pa ako je tako onda bolje da slete u njivu nago nekom na haubu ::) ::)::)

eto to je bar moje mišljenje  i pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: CBR 500 F

Velika vecina Novosadjana dolazi na Miseluk samo da bi videli poneki "zamalo udes"  i udes.

Tockarenja ima kolko oces,to vise i nije zanimljivo.

Kada policija napravi raciju,dodje ti da bezis iako nista nisi skrivio...osim onog sa laptopom  :)

Dzigorius,oderi jednog i za mene...stave naocare,besnu facu,i zavrnu ga samo dok ga ljudi vide,posle pravi sto kraci krug(kod tunela) kako bi se opet

vratio da ga svi vide...ma bice sve kao i pre,samo mi je malo frka zbog kamera,ili da stavim  tablicu pod rep?jel to kaznjivo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Bili juce, sve je kako treba. ;)

 

Sto rece onaj Djeneral  u predhodnim postovima jel ti spadas u lude sa divljim motorim(divljacima) mislim u koju grupaciju spadas ovi ili oni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Bili juce, sve je kako treba. ;)

 

Sto rece onaj Djeneral  u predhodnim postovima jel ti spadas u lude sa divljim motorim(divljacima) mislim u koju grupaciju spadas ovi ili oni ;)

verovatno zavisi da li je isao ninjom ili free-em :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Bili juce, sve je kako treba. ;)

 

Sto rece onaj Djeneral  u predhodnim postovima jel ti spadas u lude sa divljim motorim(divljacima) mislim u koju grupaciju spadas ovi ili oni ;)

verovatno zavisi da li je isao ninjom ili free-em :)

Vise ne znam ko je pod kojim nickom ,pa da se ne upustam dok ne provalim. A da volim da obrijem uffurane - volim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Da...bez razloga

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

A totalna je glupost zabranjivati skupljanje motorasa tamo. Em sto je tradicija, em sto je ipak bezbednije nego da se skupljaju na bilo kojem drugom mestu.

Znaci tamo se voze divlji motori i ludi vozaci.......moram da pazim da neidem tamo ;)

Sto rece onaj Djeneral  u predhodnim postovima jel ti spadas u lude sa divljim motorim(divljacima) mislim u koju grupaciju spadas ovi ili oni ;)

Vidim, zurka kod tebe u glavi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borca

Da...bez razloga

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

A totalna je glupost zabranjivati skupljanje motorasa tamo. Em sto je tradicija, em sto je ipak bezbednije nego da se skupljaju na bilo kojem drugom mestu.

Znaci tamo se voze divlji motori i ludi vozaci.......moram da pazim da neidem tamo ;)

Sto rece onaj Djeneral  u predhodnim postovima jel ti spadas u lude sa divljim motorim(divljacima) mislim u koju grupaciju spadas ovi ili oni ;)

Vidim, zurka kod tebe u glavi.

 

Ej a kao ti Djeneral znas nesto o motorima i motorasima, za tebe je bre autobus pa se vozi sa babama, ako ti smeta dizanje na zadnjaka. Sta radis ti uopste na ovom sajtu bre, prosetaj rodjace ako ti se ne svidja drustvo motorasa i onih koji nesto znaju o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ej a kao ti Djeneral znas nesto o motorima i motorasima, za tebe je bre autobus pa se vozi sa babama, ako ti smeta dizanje na zadnjaka. Sta radis ti uopste na ovom sajtu bre, prosetaj rodjace ako ti se ne svidja drustvo motorasa i onih koji nesto znaju o tome.

Ajd odluci se sad, da li da se prosetam il da idem autobusom?!

Idi bre, juce te zena pustila da malo provozas to tvoje biciklo i sad si kao pun energije. Cuvaj je bolje, trebace ti za koji mesec....mislim energija.

I ne staj mi na muku, prosao mi vikend bez motora  :'( I jos dok sam ga gledao onako rasklopljenog muka mi bilo...jbem ih i u pumpe i u drzavu  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Zanima me nesto...Da li voznja na zadnjem tocku je izricito zabranjena u nekom clanu zakona o saobracaju ili je dovoljno da je konstatuje lice koje vrsi duznost tj saob. policajac?

Milsim da je neko negde u nekoj od tema napisao da se voznja na zadnjem tretira kao nasilnicka voznja. E sad, da li je napisano striktno da je voznja na zadnjem, ili voznja na jednom, ili voznja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Da...bez razloga

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

A totalna je glupost zabranjivati skupljanje motorasa tamo. Em sto je tradicija, em sto je ipak bezbednije nego da se skupljaju na bilo kojem drugom mestu.

Znaci tamo se voze divlji motori i ludi vozaci.......moram da pazim da neidem tamo ;)

Sto rece onaj Djeneral  u predhodnim postovima jel ti spadas u lude sa divljim motorim(divljacima) mislim u koju grupaciju spadas ovi ili oni ;)

Vidim, zurka kod tebe u glavi...

 

Nije mi zurka pa sam si napisao da tamo ima puno divljaka i motora i vozaca, samo sam ti lepo odgovorila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borca

 

Milsim da je neko negde u nekoj od tema napisao da se voznja na zadnjem tretira kao nasilnicka voznja. E sad, da li je napisano striktno da je voznja na zadnjem, ili voznja na jednom, ili voznja...

 

Знаћи од тебе никад бајКЕР.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Milsim da je neko negde u nekoj od tema napisao da se voznja na zadnjem tretira kao nasilnicka voznja. E sad, da li je napisano striktno da je voznja na zadnjem, ili voznja na jednom, ili voznja...

Знаћи од тебе никад бајКЕР.

A od tebe nikada forumas, kompjuterdzija, dobar vozac...

Vidi, ne umes ni da citiras ko covek.

 

Nije mi zurka pa sam si napisao da tamo ima puno divljaka i motora i vozaca, samo sam ti lepo odgovorila.

Aman gde sam ja to napisao?

Ja sam lepo napisao da svaki cetvrti nije najcistiji, a ne da je divljak. Pod najcistiji sam podrazumevao neregistrovan motor i vozaca bez dozvole. Kakvi sad divljaci? Sto bi neko bezao od policije samo zato sto je divljak? I divljaci su ljudi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Evo već druga nedelja od najave i javne pretnje dotičnog saobraćajnog policajca iz policijskog Mercedesa a ništa se značajnije do sada nije desilo?

Ostaje mi da verujem u ljudski razum odnosno da je neko zrelije razmislio i shvatio da to nije pravi način, ili da je ozbiljna najavljena pretnja i "akcija" ostavljena za neko pogodnije vreme ili u šta bih najmanje da verujem da je dotični saobraćajac iskoristivši službeno ovlašćenje, za lažne pretnje građanstvu u ime policije, u stvari ekstra bitanga i svinja.

 

 

Živi bili pa videli!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja