Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA FZR 1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

ljudi pomagajte,imam ''problem''  :)  nasao sam fzr-a 'iljadarku,ali-uvek to hebeno ALI,nema papire,video sam da je padano sa njega(polomljena maska i vizir,nema levi far,izguljena plastika sa leve strane,nema oslonac za levu nogu(fuzaster valjda  :( ) i rep mu je VEOMA cudan,tj skoro da ga i nema.a da,i prednja guma je skroz celava.sad mene zanima,da li mogu i za koliko da nadjem papire za njega i koliko bi me kostala popravka svega nabrojanog,posto pretpostavljam da to nije sve sto je shebano na njemu.i da napomenem cena je smesna...zato me i kopka...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Ne bi bilo lose da neko ko je posedovao doticni model, napise nesto o njemu. Tacnije interesuje me model iz 1990 godine, posto imam ponudu da menjam moju XL uz doplatu.

 

Izvinjavam se Dejanu na off-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Kod mene je malo noviji model , onaj sto trosi ulje  ;D i s obzirom na godine ako je u dobroj formi jos nijednom se nisam osjetio ugrozen od neke ove nove mashine.Sve je do stanja tog motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Pa koliko sam ja izbunario sa interneta, trebalo bi da je 1990 god, poslednja godina sa dva okrugla fara, od 1991 ide sa jednim farom i sa exap ventilom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Pa koliko sam ja izbunario sa interneta, trebalo bi da je 1990 god, poslednja godina sa dva okrugla fara, od 1991 ide sa jednim farom i sa exap ventilom.

 

 

ovo je genesis, model pre exup-a. manja zapremina za par kubika (mislim da su klipovi pola mm manji u prečniku) ugao cilindara je 45 stepeni, kod exupa su za 10 stepeni uspravniji , karike su malo deblje i ne troši ulje. snaga 135ks, kod exup-a 145ks, i mislim da se vrti na manje obrtaja. štapovi prednje viljuške su 41mm naspram 43mm kod exupa, nema deltabox ram već ima dve alu cevi koje idu ispod agregata. toliko iz glave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Imenjače,

Sve ovo što si nabrojao koštaće te MINIMUM oko 1500E (ugrubo) i dve gomile živaca i tri gomile vremena, sem ako ne nadješ nekog strendžera u top stanju, pa sve lepo ''prepakuješ'' ko pravi ... Kakav god da ispadne moped posle silnih operacija i fejs-liftinga, kad pukneš 300E za registraciju, to daleko prevazilazi njegovu tržišnu vrednost, tako da je tih 400E, paaaa bar 300 skuplje nego što treba.

[move]  :D  Neka ti spusti za registraciju i prenos i KUPUJ!!!!  :D [/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Imenjače,

Sve ovo što si nabrojao koštaće te MINIMUM oko 1500E (ugrubo) i dve gomile živaca i tri gomile vremena, sem ako ne nadješ nekog strendžera u top stanju, pa sve lepo ''prepakuješ'' ko pravi ... Kakav god da ispadne moped posle silnih operacija i fejs-liftinga, kad pukneš 300E za registraciju, to daleko prevazilazi njegovu tržišnu vrednost, tako da je tih 400E, paaaa bar 300 skuplje nego što treba.

[move]  :D  Neka ti spusti za registraciju i prenos i KUPUJ!!!!  :D [/move]

pa kog stranca da trazi kad je i ovo stranac.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja