Jump to content

Moto Zajednica

Bridgestone Battlax BT-023

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R
On 28.5.2020. at 14:19, bajker71 je napisao:

Ja imam na prednjem točku BT-023 GT 120/70-17 i pozitivna su mi iskustva po suvom. Na zadnjem točku T30 EVO 140/70-18.

Obe sam kupio preko sajta autogume.rs i preporučujem ih za saradnju, veoma su poslovni.

Kako si zadovoljan  sa T 30 evo ?

nasao sam Bt 023 i T30evo 10€ razlike. 
mada sam iskopao i Michelin road 3 nazad a 4 napred za iste pare. 
tacnije .. 230€  Road i T30 evo i 220€ BT023 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Zadovoljan sam sa obe gume. Montirao sam ih u Septembru/Oktobru prošle godine i prešao do sada oko 3K km što nije puno ali su ispunile moja očekivanja. Još uvek ih po mokroj podlozi nisam testirao pošto ne vozim kada procenim da će biti kiše. Što se tiče cene, mislim da sam ih platio nešto manje. Bt-023 oko 12500 din + montaža a T30 EVO oko 17000 din + montaža.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Cena zavisi i od dinenzija najvise. 
meni je sveca dogorela i sad ostalo da prelomim 023 , T30 evo ili kombinacija Michelin 4 napred 3 nazad sto ne najvise mami ali komentari su podeljeni skroz za Michelin npr u Xmoto kazu da ih najvise prodaju a da se najpre trose i preporuka im je  bridgestone. 
slatke muke.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Da, dimenzije utiču dosta na cenu. Zbog nestandardne dimenzije sam i platio skuplje zandnju gumu pošto je 18 col-a.

Mislim da je Bridgestone dobar izbor, sa odličnim kvalitetom uz korektnu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4584 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Da prenesem moje utiske sa BT 023 gumama. Vozio sam MT 09 na bridgeston BT 023 gumama, mogu reći da dobro drže kad se ugreju. Kakve su što se dugotrajnosti tiče, zaista ne znam. Jako su dobro držale i na navaku, čak i sa prevelikim pritiskom. Nisam spustio pritisak pre izlaska na prvi stint i sa 2,8 zadnja otišla na 3,2, a prednja na 2,8. 

 

Zanimljivo je da me guma nije pustila. Posle kada sam spustio pritisak (prednja 2,1 (mislim) zadnja 2,4) mnogo je dobar osećaj pružala. 

 

Sa obzirom da znam da su gume koje dolaze na fabričkim motociklima nešto lošijih performansi u odnosu na gume koje se kupe u radnji, prilično sam bio zadovoljan. 

 

Na kiši takođe dobre, uspeo sam da prokližem zadnjim krajem samo na beloj liniji  u A modu i TC na 1. 

 

EDIT: POMEŠAO SAM BABE I ŽABE!

Na MT 07 je BT 023! Na MT 09 sam vozio sa Bridgestone battlax hypersport S20F gumama! Oprostite na zabuni :( 

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Porucih  "T30 Evo"

Cekam ih od utorka , ako sutra ne stignu busim gume gde god vidim Aks kurirsko vozilo.

Roba poslata utorak, Xmoto posalje mi i sms do 48h isporuka. Petak vec sumljivo, zovem Aks diktiram kod i dobijam info da je roba tamo gde je i zaprimljena :tras2: obavestavam Xmoto i u roku 1h dobijam obavestenj od njih da je vozac dobio koronu da nisu imali koga i da roba stoji zaboravljena u tom vozilu, da su preuzeli i opet poslali istim kurirom a da gospoda iz Aksa uz obecanje da ce se javiti ,jos to nisu ucinili, puca im tuki za pun tovar natovarene robe od 14.07 izgleda dok vozac ne ozdravi-nadamo se. Srbija ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tracer 900 GT

Isto sam u utorak dobio poruku od xmoto. Juce su stigle u Bg. Tako da ako su bile zajedno, a tvoje jos nisu stigle, verovatno ce uskoro. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja