Jump to content

Moto Zajednica

Delovi za GPZ 500s

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Ljudi ako ko ima delova za gpz 500s neka se javi, trebaju mi lezeci lezajevi radilice PLAVI, jer se oni nalaze u 3 boje...a trebace mi sigurno jos stvari i osim lezajeva. pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Evo i ja da se prijavim da će mi trebat gumice ventila, karike i dihtung ispod glave i ispod cilindra. Sve novo naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Evo i ja da se prijavim da će mi trebat gumice ventila, karike i dihtung ispod glave i ispod cilindra. Sve novo naravno

 

za nove stvari nije frka, nadji na netu 3T-racing Balosava Gruza najpovoljniji su od svih servisa, narucis sta zelis i stigne ti za 10-ak dana na kucnu adresu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gold Wing 1000

Vidite i na Ebay-u, ima delova za sve moguce i nemoguce motore, uglavnom neuporedivo jeftinije nego sto prodaju nabavljaci u Srbiji. Placanje se vrsi uglavnom preko debitne kartice a postarina nije skupa, jedino sto se malo ceka dok stigne (15-20 dana).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Vidite i na Ebay-u, ima delova za sve moguce i nemoguce motore, uglavnom neuporedivo jeftinije nego sto prodaju nabavljaci u Srbiji. Placanje se vrsi uglavnom preko debitne kartice a postarina nije skupa, jedino sto se malo ceka dok stigne (15-20 dana).

 

To je tacno ali nemoze se bas sve poruciti preko Ebay-a jer salju samo neke sitnije stvari, recimo radilicu bi tesko dobio a kamoli citav blok. A bas sam gledao za nekih 300e mozes kupiti kompletnu masinu na oko "novu''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gold Wing 1000

Vidite i na Ebay-u, ima delova za sve moguce i nemoguce motore, uglavnom neuporedivo jeftinije nego sto prodaju nabavljaci u Srbiji. Placanje se vrsi uglavnom preko debitne kartice a postarina nije skupa, jedino sto se malo ceka dok stigne (15-20 dana).

 

To je tacno ali nemoze se bas sve poruciti preko Ebay-a jer salju samo neke sitnije stvari, recimo radilicu bi tesko dobio a kamoli citav blok. A bas sam gledao za nekih 300e mozes kupiti kompletnu masinu na oko "novu''.

 

Pa, u principu sve se moze poslati samo tacno da postarina ispadne prilicno skupa za glomaznije delove....mada se i onda ponekad isplati za, recimo, komplente masine koje kostaju relativno malo pa i sa skupom postarinom izadju daleko jeftinije nego sto bi kostale ovde....cak ukoliko prodavac nece da salje direktno zbog velicine dela ima kod njih raznih postanskih servisa koji preuzimaju delove i onda oni salju ali cinjenica je da to kosta!

U svakom slucaju jesu komplikacije kada se kupuje nesto krupnije, ali za sve pakete do cca nekoliko kg tezine nije problem, ja bas i sada ocekujem paket za Hondu sa gumicama ventila i dihtunzima pumpe za vodu iz Indijane....

 

Pozdrav, Aco.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

0638443488

Ovaj broj mi je dao Ivan_ZR, on je nabavljao dosta djelova za svoju Kawu, a i ja ću uzimat glavu za svoju najvjerovatnije kod njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YAMAHA FZR1000 EXUP

pozz. svimaa ja sam nov takko da jos neznam sta i koga pitati ..trebam donji spojler za kawasaki gpz500s..ako neko nesto zna,hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

pozz. svimaa ja sam nov takko da jos neznam sta i koga pitati ..trebam donji spojler za kawasaki gpz500s..ako neko nesto zna,hvala unapred

Sto se tice plastika mozes pogledati kod nas po oglasima na kupuje prodajem npr u delovima ili polovnim automobilima. Ima dosta gpz-ova 1. generacije, druge bas nema. 

 

Ako nista onda jedino da vidis na E-bayu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja