Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: beograd

Da,mislila sam na filter za ulje i da radnje u kojima smo bili nemaju isti u prodaji pa sam mislila da neko od Vas zna gde ima da se kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ja sam uzeo filter gde i ulje i Lav autu na Ceraku (posle dva jugopetrole na semaforu sa leve strane kad se ide van Beograda)

 

Žarkovo

Jablanička 1

tel. [011] 2390 009

mob. [063] 10 67 555

Radno vreme: ponedeljak-petak 8:30-17:00h, subota 8:30-15:30h

e-mail: office@lavauto.co.rs 

 

Lav auto - kontakt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: beograd

Hvala Popsy,nezgodno je sto nismo pomerili motor od prosle godine,a kad cemo moci ko zna....Ali samo da moj muz ozdravi,mislim da ce ga motor vratiti u zivot.Ako budem imala jos pitanja javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

E ljudi, kupio sam danas kofer. Givi E470N , ovakav http://www.polovnimotori.rs/?view=product&id=1270291234

 

dajte ideju za kacenje...

 

Po meni je najbolja stvar nosac kao sa slike. Moj je fabricki ali moze da se napravi vrlo lako. Nema nikakav oslonac na zadnji deo motora (onaj koji je pomenut ranije i na kome pise nosivost 5 kg). Kasnije ti moze sluziti i za kacenje bocnih kofera. Jednim udarcem ubijes 3 muve  ;D Ne vidi se lepo ali cev ide skroz ispod zanje bocne plastike i kaci se na 3 mesta. Ako te interesuje ovako nesto slikacu pa cu da postavim bolje slike.

 

post-5534-12879087148883_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ej slikaj ako te ne mrzi. Ovo kod tebe izgleda odlicno reseno. Samo da vidim gde da napravim isti, ali mislim da kod cika Arakisa moze  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Pa moze i tako, ali mislim da ce mi biti problem za suvozacicu jer ako ga zakacim onako, onda prelazi jednim delom do sedista, jer ima i naslon...ne znam da li smem da ga gurnem vise napolje i da li mu je dovoljno da bude sa 2/3 ploce zakacen... Ako neko razume sta sam hteo da kazem placam mu pivo  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ja te razumem, placas pivo ;D

 

Produzi malo one nosace i urezi nove rupe sa navojima i resen problem, ili nestavljaj suvozacicu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ja te razumem, placas pivo ;D

 

Produzi malo one nosace i urezi nove rupe sa navojima i resen problem, ili nestavljaj suvozacicu  ;D

Ma obecao sam joj more, a kolima mi ne pada na pamet da idem, tako da je to kompromis. Dobila je kofer od 47l za pakovanje, ali idemo motorom  ;)

 

Dobra ideja sa za plocu, ali mi ona 4 šrafa koja drze ploču izgledaju baš nejako...ne znam da li mogu da izdrze to opterećenje. Koliki si ti kofer kačio na te ploče?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

 

Po meni je najbolja stvar nosac kao sa slike. Moj je fabricki ali moze da se napravi vrlo lako.

 

 

Od kad u fabriku stavljaju GIVI nosace?  :D

 

ne znam da li smem da ga gurnem vise napolje i da li mu je dovoljno da bude sa 2/3 ploce zakacen...

 

Ako ga direktno srafis na nosac pozadi gde se nalaze rukohvati, odgovor je NE.

To je veoma krto, polomice se i mucice te muku kao ja posto se nemoze zavariti, jedino resenje je posle sekundarni nosac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ako ga direktno srafis na nosac pozadi gde se nalaze rukohvati, odgovor je NE.

To je veoma krto, polomice se i mucice te muku kao ja posto se nemoze zavariti, jedino resenje je posle sekundarni nosac.

 

Mislim da ima jedan majstor koji bi to mogao da zavari a to je famozni Barbulj koga bije glas da može i vodu da zavari  ;D ;D ;D

 

raspitaću se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Da nije taj iz Orasje?

možda poreklom al se nalazi kod kafane Kosmos, otprilike ovde...

 

post-5313-12879087220951_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

Uff da taj Barbulj vari sve zivo. Ja sam vario kod njega retrovizor od BMW-a 7, od spialtera je, polomili ga burazer i ortak na cetkama kod Petosevica :)

 

Nasao sam tube u nemackoj, 12.5 eura po komadu. Ako salju onda je 40 po komadu. Ja sam nasao kombinaciju da mi stignu ovde po nabavnoj ceni, ali me donosioc nije razumeo pa kupio samo 1 komad xexexexexexexexe usrao mi se u zivot. Inace ta firma poseduje dosta stvari za ST a cene nisu preterane. gledao sam i diskove za kocnice, posto su mi pri kraju, oko 60 e je kom. Ne znam koji proizvodjac je upitanju ali javicem vam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

Zaboravih da napisem, super su vam ST. Mene bi bilo sramota da vozim sa vama u grupi........ moram prvo da je napravim da lici na nesto :) :) :) :) :) :)

 

Skripe mi kocnice, trosi kao ala, udario me auto pa sam ponovo polupao plastike, izgleda da mi je neki semening popustio pa mi lupa viljuska napred........ ma 100 sranja ali napravicem je ja jednog dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

bopk, druze, nisam te zaboravio........... vidis da ni ja jos nista nisam uradio. :) :) :) :)

 

Citam ovu stranicu i taman planiram da ti pustim pp kad vidim tvoj post  ;D . Bravo za tebe.

 

Ali zato sam ja zaboravio da slikam nosace. Aky izvini,sutra slikam i kacim slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Stigla je dugo očekivana Yamaha XT1200Z Super TenereU YAMAHA PLATTNER BEOGRAD od sada možete videti i kupiti dugo očekivanu XT1200Z Super Teneru, pored FZ8 serije najznačajniji Yamahin novitet za 2010. godinu.

Stigla je dugo očekivana Yamaha XT1200Z Super TenereIzložena je varijanta u plavoj boji a moguća je još metalic siva boja. Napominjemo da je u čast lansiranja ovo tzv. FIRST EDITION verzija koja dolazi sa sva tri aluminijumska kofera i nosačima, engine guardom i još mnogo toga, a sve to po ceni od 15000 evra što će kasnije biti osnovna cena motora. Vrednost opreme koja se gratis dobija u first edition modelima iznosi skoro 3000 evra.

Stigla je dugo očekivana Yamaha XT1200Z Super TenereMotor zapremine 1200 ccm do zadnjeg točka snagu prenosi kardanskim vratilom a opremljen je svom mogućom elektronikom, od izbora različitih modova rada agregata, preko ABS-a do premijerno na jednoj Yamahi, Traction Control sistema. Pune tehničke karakterisitike i specifikacije možete videti na www.yamaha-motor-srbija.rs a dodatne informacije u salonu u Beogradu, Maksima Gorkog 153, na auto putu na Dušanovcu ili na 011 24 20 386.

Stigla je dugo očekivana Yamaha XT1200Z Super TenereU YAMAHA PLATTNER NOVI SAD izložen je novi FZ8-N, najnoviji Yamahin naked od 779 ccm i 106KS u crnoj boji. Na putu je i FZ8-S, Fazer8 od koga se očekuje da preuzme tzv. top segment sport touring klase. FZ8 serija zamenjuje legendarnu FZ6 liniju cija je proizvodnja okončana i koji već dugo nije dostupan iako za njim vlada veliki interes.

Zahvaljujući saradnji sa inoprincipalom, kompanijom Delta Team iz Slovenije, PLATTNER je uspeo da za tržište naše zemlje obezbedi jedan od poslednjih primeraka i to Fazer6 S HG 2009. god. u crnoj boji po ceni od 7000 evra.

 

Za dodatne informacije:

 

Yamaha Plattner Beograd

www.yamaha-motor-srbija.rs

branko.lukic@plattner.rs

Maksima Gorkog 153

11000 Beograd

Srbija

tel: +381 11 2420 386

fax: +381 11 2420 638

mob: +381 64 822 92 43

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

... opremljen je svom mogućom elektronikom...

 

Pa kad to počne da se kvari..... qq i lele!!

 

;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

... opremljen je svom mogućom elektronikom...

 

Pa kad to počne da se kvari..... qq i lele!!

 

;D ;D

 

aha, za jedno 15 godina  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa, nije baš, ozbiljno..... Eno ti primera, BMW koji je pojam kvaliteta ima najstrašnijih problema sa elektronikom... čuo si za problem crkavanja elektronike i totalnog otkaza motora kada se čovek na GS1200adv izrnuo u mestu...

 

Ne znam, nisam nešto pristalica baš tolike elektronike na motorima, pogotovo na enduro modelima. Suviše je to "nežno" za drmusanja koja su normalna kod enduro vožnji....

 

A ovako, staru dobru mašinu popraviš sa čekićem i pajserom. I.... teraj dalje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ej slikaj ako te ne mrzi. Ovo kod tebe izgleda odlicno reseno. Samo da vidim gde da napravim isti, ali mislim da kod cika Arakisa moze  ;)

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Kacenje

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja