Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pozdrav društvu, uz izvinjenje sto se nisam javljao. Gledao sam da iskoristim svaki dan sa zubatim suncem. Evo, upravo se pitam gde bih mogao ovih, hladnih, suncanih, par dana sto nam predstoje. Dobro sam, cak veoma dobro jer ionako bolje ne mogu.  

Imam Rol barove koje neko namenski pravi jer sam ih video na nekoliko ST. Pre neki dan, u Zemunu, Mica Radakovica videh ST pa se pitam cija li je?!? Mozda je neko nas.

@Novola brate drz se! Da smo blizu, pa uz medovaca od Kusturice (prepek sljive plus med) ili cistu dunjevacu iz manastira Tumane, virus bi bi overio, sprzen! Nista bez prirodnog leka. Brz oporavak ti zelim! 

IMG_20201009_140449.jpg

IMG_20201009_140427.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Pozdrav i tebi Panto, vidjam I ja tu belu povremeno kroz prvomajsku kako prodje I prvo sto pomislim, de sam to pošo (bela, isto ko moja) a drugo, blago njemu ja radim a on se vozi hahahahaha

P. S. garage almost done

 

 

Poslato sa SuperTénéré

 

 

 

51ff7ca7fc33ed854c1c4be432ce08d2.jpgd0d8e60686bf811f4796e930d6d07b74.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
6 hours ago, Panta Zemunac said:

brate drz se!

Živ bio Pantela brate moj! Još koji dan i izlazim oz ove jeb..ne izolacije.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

@deki295 ma druze da si odvojio par dana dao bih ti ja bajk, da sa zenom malo proskitas!

@Novola druze poslao bih ti par dokumenata, ako slucajno znas nekog onkologa ili imunologa, da bace pogled jer mi ovi napisali da ne mogu ni Hemo terapiju, ni zracenjem, ni cito... ma nista. Znaju da cu ziveti. Jos 100g pa im skupo... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

@deki295 ja sam u katastaru, prijavljujem te za perfidnu manipulaciju ciglama!  Kao fol garaza, pa onda sprat, pa potkrovlje... Pa kucerina.. Opasan Zemunac. Samo pazi kada budes skidao vrata i stavljao zid da ne zaboravis motor unutra!! 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
3 hours ago, Panta Zemunac said:

druze poslao bih ti par dokumenata, ako slucajno znas nekog onkologa ili imunologa, da bace pogled jer mi ovi napisali da ne mogu ni Hemo terapiju, ni zracenjem, ni cito... ma nista.

Pantela, biću direktan jbg, da tu ne filozofiram mnogo... Nalaze su ti pogledali lekari za uho grlo nos, onkolog, patolog (rađena biopsija pretpostavljam), imunolog, radiolog, posle skenera itd itd..

Ako su posle svih tih analiza tako procenili, da je dalje lečenje simptomatsko, ne vredi da te opet gleda ceo konzilijum lekara, opet će na istom da se završi.

U svakom slučaju, kad se vratim na odeljenje, pokazaću izveštaj našim onkolozima pa ću ti preneti njihov odgovor.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

@Panta Zemunac

Ja kolko razumem klingonski, tebi nesto s plućima ono kao ne valja al sa druge strane bubrezi, pankreas jetra žuč... sve fercera super.

 

Poslato sa SuperTénéré

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Majstori jel zna neko gde u SRB mogu da nabavim sajlu za gas novu? Motobike, motocross team, oni iz Pančeva, niko nema..

Ima na Kedu za 25e, to je za sad najrealnija opcija, ako ne nađem nigde.

Tokom radova se pokidala ona povratna sajla, znam da nije neophodna ali me nervira ovako... a još se ručica gasa jako teško okreće, kad sam video kako kod Bigora to lagano ide, iznervirao sam se keve mi, sad hoću i ja tako :tras2:

Uskoro stižu nove KOSO ručice sa grejačima, i KOSO voltmetar, 3 u 1, napon, vreme, temperatura, pa da sve to zajedno montiram.

Screenshot_20200611-191352_Firefox.thumb.jpg.b1bae4d9c22a9c475dc5a9e90bb9cd37.jpg

Screenshot_20201021-121701_Firefox.jpg

Screenshot_20201021-121720_Firefox.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Sajluo cu ti ja potraziti po BG samo malo lufta da uhvatim, a rucice vrh izgledaju. Moram i ja veceras poruciti

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, Bigor je napisao:

Sajluo cu ti ja potraziti po BG samo malo lufta da uhvatim, a rucice vrh izgledaju. Moram i ja veceras poruciti emoji3.png

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Ako već gledate ručice sa grejačima, moj glas ide za Oxford... Odlične su...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

U N. Sadu ima firma koja pravi sajle ( nalaze se pored najlona ).  Rade po uzorku i naprave je ko fabričku, a i kvalitetnu ( meni su pravili razne i za više motora i ne sećam se da mi je njihova sajla nekad stradala . Cene su im takođe pristojne. Kad naprave sajlu, izmere je i naplate po dužini . Firma se zove " Metaloproizvod 2 " 

 

   

 

 Takođe rade i kočiona creva i cevi . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
2 hours ago, Bigor said:

Sajluo cu ti ja potraziti po BG samo malo lufta da uhvatim, a rucice vrh izgledaju. Moram i ja veceras poruciti emoji3.png

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Poruči, još 2 dana su na akciji sa 60ak na 35€. Ako hoćeš da poručim ja za tebe, nećeš platiti poštarinu pošto će meni uskoro da se šalje to, cimni me da se dogovorimo.

 

1 hour ago, ThePainkiller said:

Ako već gledate ručice sa grejačima, moj glas ide za Oxford... Odlične su...

Eh, verujem da jesu, ali bez 100€ nisam video nigde da ih ima...

Ne bi ja ovo ni uzimao, već su jako jeftine a ima mnogo pozitivnih recenzija. I ja sam gledao oxford, al one obične plus tegići, pa bi me opet 3000 izašlo.

@drumskalisica ej pa super rešenje ako ne uzmem ovu iz louisa, hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Jbg pošto nikad nisam vozio motor sa ručicama sa grejanjem, ja sigurno neću biti merodavan da kažem jel su ok ili ne, garant će mi biti super. Pogotovo što sad imam one barakude ručke sakate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Društvo pod 1. Ako je neko zainteresovan za izlazak u subotu ili kad su vec rekli da ce biti toplo... pa bilo gde. Moze i blize, neki salas ili Ovcar-Kablar, ma gde god!! 

@Novola rucice su, po toj ceni, za poželeti. Sto se sajle tice imam ispred nosa radionicu koja je krenula sa, Sajla a za Taxi brojila, Taxo brjila a sada rade sve moguce sajle, mada, cini mi se da u svakom gradu ima par takvih radiona. Zatrebam li ti, problem resen jer samo oteram moj i trazim novu da urade. Onaj sat 3 u 1 je cesto potreban, bar meni... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
8 minutes ago, Panta Zemunac said:

Zatrebam li ti, problem resen jer samo oteram moj i trazim novu da urade

Hvala Panto, javljam ti se zagusti li

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pitanje za Vas koji ste rasturali prednje vile! 

Kada smo @Bigor i ja razmenili bajkove, na njegovom se korman okretao kao na autu koji ima hidro u odnosu na moj sto je i Goran primetio. 

Vilama su u februaru menjani semerunzi i ulje. Mislim da je do lezaja (gore kod kormana)!

Sta vi mislite? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Hvala druze. Videcu da nadjem broj i da dam nekom da promeni. Mozda bi mogli ona dva dodatna da stavimo na nosace migavaca. Video sam vec nada neki vele da nije to bas naj. solucija! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja