Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ma nismo nesto mnogo fotkali kisa nas omela, ima on jos nekoliko.  Sjediste mu nije jos gotovo, zapravo treba nesto da se doradi tako da je Dekijevo jos aktuelno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Uopšte nisam registrovao slike na prethodnoj strani, my bad. Opasni ste vi bajkeri jbt, lepi motorići

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere
Panta reče da je Dekijevo sedište isečeno i puklo po sredini...
Moglo je "nešto" da mu zapadne u procep!  3:
Pa i moglo je da ga je bilo

Sent from my LG-K420 using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Zajebanti jedni...trebali ste sa nama. Ti, Deki, mogli smo zajedno, I Sasa je mogao, kakva fleka..

Dogurao sam do 180km/h, znaci idee...to je bila samo proba...inace nas je cesto vetar bacao iz trake u traku, pogotovo mene!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
6 minutes ago, Panta Zemunac said:

Stavio 'kisno'tek kada su mi gace bile mokre!

Jedan smo pljusak eskivirali u zadnjem trenutku, a u drugi smo bukvalno uletjeli. Meni je jasa izdrzala ali od pasa na dole sav mokar. Ono kada osjetis kako se pocinje slivati voda oko kokosijih proizvoda :D

Dodjem posle do pumpe kod kuce, sve se odusilo samo kako su gace ostalo mokro na pantalonama, a kise nigdje, gledaju me ljudi:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Evo sa istog tog mesta od pre 3 godine. Ta druga ispod znaka mi je ostala u divnom sećanju jer 5 sekundi posle okidanja fotke motor kreće nizbrdo i pada sa ćope i odlama podizače volana sa alija. Možda sam ga i ja malko poguro dok sam se naslanjao na njega zbog slikanja. Uglavnom sad nisam mogao jer ne mogu ni da isteram motor iz dvorista, jedino da ga iznesem na ledjimaa4332d067d5ab67e61ed1e402dc48bf3.jpgc5574a7ca2ee0a8378ca5aab8359b76e.jpg

Poslato sa SuperTénéré

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere
Zajebanti jedni...trebali ste sa nama. Ti, Deki, mogli smo zajedno, I Sasa je mogao, kakva fleka..

Dogurao sam do 180km/h, znaci idee...to je bila samo proba...inace nas je cesto vetar bacao iz trake u traku, pogotovo mene!

E, a kao trebao sam sa vama a moj sic na tvom motoru ahahahahaaa. Koji si TIiii zajebant

 

Poslato sa SuperTénéré

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750
Upravo sada, deki295 je napisao:

E, a kao trebao sam sa vama a moj sic na tvom motoru ahahahahaaa. Koji si TIiii zajebantemoji12.png

 

Poslato sa SuperTénéré

 

 

 

Mislio sam ''zajedno'', s'tim sto bi ti vozio mene kao sapatnika!!! Capito signore Deki!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Gledajte RTS Zivot...nema politike, samo priroda, mesta za obici, Nacionalni parkovi, ...ma milina!

Gde idemo sledece nedelje ako mi ne zakazu operesejn...oni, zli doktori, samo bi da me....Nedam, idemo u zivot!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Bigore, neces verovati, upravo sam smazao 6 cevapa na kajmaku, komsinica donela sestri misleci da cu je ostaviti gladnu...ona pojela 9n i nije mogla vise, neki mamutski...e, ja mogu! Posle sve one mesine na Divcibaru a do 24h ima jos vremena!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

@ThePainkiller da li bi bio ljubazan da @sasha i meni uzmes po meter creva za karbove + meni za kociona klesta, kao sto si i sebi (direkt a ne preko racve, kako me savetovao @el classico) sa tim dodacima! Pare bih ti odmah poslao ako imas racun ili postuplatnicom. Ne mislim da ti nemas toliko kod sebe ali nije u redu kada nam vec cinis uslugu da se jos i oko toga akas. Uplatio bih za sve koji hoce pa cemo se posle mi raskusurati!

Znas vec mere za 'pancir'creva tako da ne merim jer pogresicu garant. Psle cu naci nekoga da mi ugradi. Do sada sam dao samo za sredjivanje kocnica i 3 kompleta zlatnih plocica oko 250e a veom slabo koci (probao Bigor).

Mozes li nam to kupiti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Da li ova vaša današnja vožnjica da se računa kao proba za jedno sektaško druženje i jednodevnu vožnjicu gde se budemo dogovorili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 14 minuta, Panta Zemunac je napisao:

@ThePainkiller da li bi bio ljubazan da @sasha i meni uzmes po meter creva za karbove + meni za kociona klesta, kao sto si i sebi (direkt a ne preko racve, kako me savetovao @el classico) sa tim dodacima! Pare bih ti odmah poslao ako imas racun ili postuplatnicom. Ne mislim da ti nemas toliko kod sebe ali nije u redu kada nam vec cinis uslugu da se jos i oko toga akas. Uplatio bih za sve koji hoce pa cemo se posle mi raskusurati!

Znas vec mere za 'pancir'creva tako da ne merim jer pogresicu garant. Psle cu naci nekoga da mi ugradi. Do sada sam dao samo za sredjivanje kocnica i 3 kompleta zlatnih plocica oko 250e a veom slabo koci (probao Bigor).

Mozes li nam to kupiti?

Wurth creva nije problem da uzmem i da pošaljem. Ali pancirna creva za kočice rade u Novom Sadu. Treba otici sa uzorkom creva kod njih da bi oni napravili pancirna (zbog duzine creva i ugla holendera). Ja sam radio creva po uzorku za Bandita, a ta creva nisu ista kao kod STenere. Najbolje bi bilo ako neko ima skinuta creva od STenere pa da odnese u Metalproizvod i da urade onda po tom uzorku za koliko vam treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Da li ova vaša današnja vožnjica da se računa kao proba za jedno sektaško druženje i jednodevnu vožnjicu gde se budemo dogovorili?
Ja se nadam, malo smo pricali i na tu temu ali realno treba sacekati ostale da srede motore i ovo vrijeme da se malo stabilizuje.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 3 minuta, Bigor je napisao:

Ja se nadam, malo smo pricali i na tu temu ali realno treba sacekati ostale da srede motore i ovo vrijeme da se malo stabilizuje.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Kakvo bre sređivanje motora u sred sezone, šta su radili zimus i u vreme vanrednog stanja? Grejali vruću rakiju i seckali pršutu i slaninu.:tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Mislim da u garaži imam originalna gumena kočiona creva od kamile ali ona sa račvom. Ako na osnovu njih mogu da se naprave pancirna poslaću ih kome trebaju pa budžite.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750
Upravo sada, Gvozden je napisao:

Panto, stavi napred pancirna, nemoj nazad. Osim ako ne vozis offroad.

Ne, ne vozim Off, jbg tako se mora... Ali koristim obe kocnice u rasponu 70 prema 30%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 23 minuta, Arso je napisao:

Mislim da u garaži imam originalna gumena kočiona creva od kamile ali ona sa račvom. Ako na osnovu njih mogu da se naprave pancirna poslaću ih kome trebaju pa budžite.

Mogu. Ja sam upravo to uradio sa svojim crevima. Odneo sam svoja creva sa račvom i tražio da mi umesto njih naprave 2 cela creva koja idu direkt od pumpe do kočionih klešta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja