Jump to content

Moto Zajednica

jel imao ko iskustva sa ATV kineske proizvodnje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Ja vozim neki 250ccm radjen za americko trziste, isto hondina licenca...Nije lose moze da povuce svuda.na putu me izvuce blizu 100(imam 95kg)sto nije lose, ali ipak je to 13kw i nije bas za profi divljanje.u svakom slucaju zanimljiva igracka :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ATV Shineray xy250stxe

Cao svima!

Moj ljubimac je Shineray 250STXE, po Hondinoj licenci

Lik koji ih uvozi i prodaje iz NS-a je moj buduci muz.

Ako vam trebaju bilo kakve info slobodno ga mozete nazvati i pitati na 065/474-5666, Dejan.

 

Ja sam svojim kvadom prezadovoljna, a da lepo trpi teren, trpi :)

Ako neko hoce da se vozi offroad tih 15 konja sasvim zadovoljavaju, jer u principu ko god je vozio off road zna da brze od 60 kroz sumu i capas tesko i mozes da ides. ;)

 

Trpi odlicno i nasilnije vozace, prodali smo skoro 40 komada u zadnje 3 godine, i do sada nismo imali NIJEDNU reklamaciju na agregat.

Naravno ako neko odvali felnu o drvo, ili slomi plastiku za to ne garantujemo ;)

 

U svakom slucaju zahvalni su za voznju, mogu da se registruju za 2 osobe, rezervni delovi su jeftini.

I naravno ako brinete o vasem vozilu ni kineza ni japanca necete ostaviti na kisi i snegu, ili voziti bez vode, ulja, goriva i sl.

 

Velik pozdrav svim ljubiteljima ATV voznje, a evo i par lepih slika posle offroad voznje :)

post-4443-0-63275100-1300361535_thumb.jpg

post-4443-0-10344500-1300361550_thumb.jpg

post-4443-0-67749200-1300361635_thumb.jpg

post-4443-0-54648300-1300361663_thumb.jpg

post-4443-0-41602400-1300361678_thumb.jpg

post-4443-0-06105300-1300361686_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Vozio sam keeway 250 ccm hebiga meni je bilo zanimljivo,neznam njemu :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Vecina stvari OK. Vlasnik sam jednog koji se solidno pokazao u odnosu za koje pare ga kupite. U pitanju je 250cc. Najveci problem je bio sto su oni fabricki mekani sto se tice srafova pa se zadnja osovina krivila i nije mogla da se pricvrsti i nasteluje, ali smo uspeli uz malo muke. Standardni problemi, srafovi i sajle(kvacila, gasa..). Masina kao masina, 250cc, vazdusno hladjenje, 19ks, OK se pokazuje. Jedini problem je sto je propisao ulje kod prednjeg lancanika, nikakva velika cifra u pitanju sto se tice popravke, ali eto, problem samo sto mora da se radi oko njega. U svakom slucaju, ne mogu da za njega kazem da je los, ali kad uporedim sa cenom za koju je kupljen, on je jedna opasna zverka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

@Andrej :) ti pises o atv-u ovom manjem da kazem kao igracka na spram ovoga sto njega zanima(takav sam i ja imao).

 

@branko036 druze,kao sto je kolega gore napisao ta dva proizvodjaca nisu za poredjenje.

Can Am je ozbiljna prica i kosta poooprilicno.

CF Motor je lepo nasminkani i nabildovani najobicniji kinez koji mislim da ce da krene da se rapada posle par malo zescih offroad voznji,a kosta i on prilicno.

 

Evo ti iz neke druge teme kako sam ja video situaciju

On 22.7.2019. at 15:58, miksamgm je napisao:

mali off vezano za navedeni motocikl

 

ali pre 10ak dana sam imao iskustvo sa NOVIM Cfmoto CFORCE 850XC sa 100ak kilometara na satu. ATV je placen oko 12.000e sa svom dodatnom opremom,led dioda ovde,led farovi dodatni,jaci vitlo napred,kofer sa naslonom,kuka itd....

 

Uglavnom,sprava je BABAROGA prava,ima sve moguce i nemoguce gedzete ,milion prekidaca,deljenje 2x4 , 4x4, sve je digitalno....Automatik je u pitanju.

 

Menjac mi se ne svidja ni malo,pogotovo stajanje,jer bukvalno kad stanes posle 10ak sekundi ukapira da treba da rastavi prenos,jako cudno(vozim aute automatike dosta dugo,pa mi ovo bas cudno u najblazem obliku). Ista situacija je i pri kretanju.

 

Da zanemarim to,ono sto me je dotuklo je kvalitet dugmica,prekidaca,kljuca,kontakt brave...Pa za te pare MORA KVALITETNIJE...

 

Bukvalno odaje utisak jadnog KINEZA...

 

Na sve to ugasi mi se dok sam ga vozao i trebalo nam je pola sata da ukapiramo da je kill swich u problemu i gubi kontakt koji smo morali da resimo sa malo selotejp trake...UZAS

 

Po meni bacenih 12.000e,jer kad je ovakav NOV,a predvidjen je za svakakvo akanje i izivljavanje,kakav ce biti sa 10.000km ili vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Pozdrav ljudi

Ako moze mala pomoć

Imam kineski kvad 200 kubika i od skoro mi se pojavila "rupa" u trecoj brzini.

Znaci kad prešaltam iz druge u trecu kao da je neutral, posle toga cetvrta normalno

Zna li neko šta li može biti i kako da rešim.

Hvala unapred

Promenio član Bugii

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Zdravo hteo bih da pitam jel zna neko vise o atv peda 330 nov 2022 godiste. Hteo bih njrga ds uzmem ali vidimnda se dosta zale na peda 200 pa bih vas zamolio ako neko zna nesto vise o pedi 330 da mi kaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
20 hours ago, igipigi said:

Zdravo hteo bih da pitam jel zna neko vise o atv peda 330 nov 2022 godiste. Hteo bih njrga ds uzmem ali vidimnda se dosta zale na peda 200 pa bih vas zamolio ako neko zna nesto vise o pedi 330 da mi kaze

Ima moj drug. Sta te zanima. Chili 330 je 270cc.

Peda 200 dobar.170cc

Za 5000e cini mi se da je bolje uzeti 4x4 godinu dve star.

Postoji nov Linhai 330 4x4 za 250e vise. 270cc

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
Pre 20 sati, slave74 je napisao:

Ima moj drug. Sta te zanima. Chili 330 je 270cc.

Peda 200 dobar.170cc

Za 5000e cini mi se da je bolje uzeti 4x4 godinu dve star.

Postoji nov Linhai 330 4x4 za 250e vise. 270cc

 

Pa zanima me  jer dosta njih pisu da je peda ovaj slabiji los kao odvijaju se srafovi i to. Ja bih ga koristio za asvalt malo suma i popljoprivreda do vikendice i tako. Uzeo bi ga preko poljoprivrede tako da bi mi ispao 4000e. I zanima me posto nemam za traktor f kategoriju da li zelene table spadaju i za radnu masinu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Komp Batajnica za linhai.

Niko nece dati popust na poljoprivredno gazdinstvo ni za jedan kvad, iako su naT3b homologaciju odnosno traktori. Jedino ako nisi sa njima rod rodjeni, a onda se isplati subvencija i to ide oko 50% a ne 20%.

 

Vijci se da odvrcu kod nove Pede 200 ali cim se stavi lepak za navoje, nema se problema.

Problem zelenih tablica je blokada brzine, tako da ces sa tim od 330 ici maksimalno brzo kao sa ovim od 200.

Servisi su skupi a ne radi se nista specijalno, tako da sluze za dranje kupaca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja