Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnica: Motomania

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ova godina im nije počela sa pozitivnim komentarima.I ja sam pokušao par puta nešto da kupim ali mi nije pošlo za rukom.Ubedjivao me je za neku jaknu da mi dobro stoji, kad se pogledao u ogledalo stajalo mi je k'o piletu sise, a drugi put sa isprobavao kacige gde sam upitan koji motor vozim i preporučio te i te kacige jer sam verovatno delovao da posle 30 godina motorizma ne znam koja mi kaciga treba.Eto nije nam se dalo, možda će biti bolje.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja o njima sve najbolje, poručio nosače i kofere - stigli sutradan.

Takođe pre ovoga kupio dosta stvari, ženi i meni jaknu, pojas, rukavice, BMC filter, razne sitnice ... 

Sve proteklo bez problema i ono što mi je Milan preporučio to i uzeo i nisam se pokajao.

Mene nikad nisu ubeđivali ili pametovali.

Ja kažem šta mi treba i za koju namenu i koliko para je u igri i Milan mi izvuče ono što mi treba. Odem okolo da pogledam još malo šta drugi nude ali se ipak vratim i kupim kod njih.

 

Veliki pozdrav za Ivanu i Milana  :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

Nisam imao bilo kakav problem sa njima nikad, cak sta vise sve uvek vise nego korektno...

Maksimalno OK bili kad god sam dosao za sta god da sam dosao, i kupio nesto ili ne kupio, uvek izadjem zadovoljan jer su da budem iskren prema meni uvek bili OK, uvek popricamo o svemu i svacemu, ne samo o moto opremi ili motociklizmu uopste.

Uvek su mi izasli u susret i to bas bas!!!

I od mene veliki pozdrav za Milana i Ivanu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Moja iskustva su izuzetno pozitivna kada je reč o Motomaniji, mada se moj kontakt sa Ivanom i Milanom svodi na komunikaciju mejlom ili telefonom. Ovih dana sam bio u situaciji da sam nešto morao da reklamiram i, što je krajnje neobično za zemlju Srbiju, prihvatili su reklamaciju bez reči, mada je od kupovine prošlo gotovo četiri meseca. Kada sam ranije, doduše ne često, imao slične situacije prodavci ili vlasnici prodavnice ne da su pokušavali da na sve načine izbegnu da zamene kupljenu robu već su išli do te mere da mi čak vređaju inteligenciju. Zbog svega toga moje iskrene preporuke za Motomaniju. 

P.S Nadam se da će shvatiti da je neophodno da na sajtu navedu cene proizvoda koje nude jer na taj način odbijaju potencijalne kupce, što im svakako nije u interesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Prihvatili su ti reklamaciju jer ti kao kupac imas pravo da reklamiras robu dok je god u garantnom roku (cak iako nemas garanciju).

 

Zakon o zaštiti potrošača ne primenjuje se na ugovorne odnose dva fizička lica, već se primenjuje kada ugovor zaključuju potrošač (fizičko lice) i pravno lice, odnosno preduzetnik.

Vaša prava u brojevima

  • 2 godine – imate pravo na opravku i zamenu robe/usluge iako nemate garanciju (reklamacija)
  • 14 dana - imate pravo da se predomislite ukoliko ste naručili robu preko Interneta, TV prodaje, kataloga, na prezentaciji ili od prodavca koji se pojavio na vašim vratima
  • 8 dana - rok u kome prodavac mora da odgovari na reklamaciju
  • 15 dana - rok za rešavanje reklamacije (izuzetak su nameštaj i tehnička roba, kada je rok za rešavanje reklamacije 30 dana)
  • 30 dana - rok u kome je prodavac dužan da vam isporuči robu (ukoliko nije drugačije ugovoreno)
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

 

Prihvatili su ti reklamaciju jer ti kao kupac imas pravo da reklamiras robu dok je god u garantnom roku (cak iako nemas garanciju).

 

Zakon o zaštiti potrošača ne primenjuje se na ugovorne odnose dva fizička lica, već se primenjuje kada ugovor zaključuju potrošač (fizičko lice) i pravno lice, odnosno preduzetnik.

 

Vaša prava u brojevima

  • 2 godine – imate pravo na opravku i zamenu robe/usluge iako nemate garanciju (reklamacija)
  • 14 dana - imate pravo da se predomislite ukoliko ste naručili robu preko Interneta, TV prodaje, kataloga, na prezentaciji ili od prodavca koji se pojavio na vašim vratima
  • 8 dana - rok u kome prodavac mora da odgovari na reklamaciju
  • 15 dana - rok za rešavanje reklamacije (izuzetak su nameštaj i tehnička roba, kada je rok za rešavanje reklamacije 30 dana)
  • 30 dana - rok u kome je prodavac dužan da vam isporuči robu (ukoliko nije drugačije ugovoreno)

 

Nije stvar u tome da li su prihvatili reklamaciju vec o tome sto je kod nas, za razliku od normalnog sveta, uobicajeno da vas u takvim situacijama razvlace i magarce  valjda da vam se smuci i odustanete. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 325 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

Danas bio prvi put u Motomaniji,i moram reći da su veoma ljubazni-ponuđen sam i kafom,lepo se ispričali,našao sam to što sam tražio,uredno uslužen,i otišao zadovoljan.Od mene preporuka  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja