Jump to content

Moto Zajednica

zx6rr

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd

Zdravo ljudi uzeo sam ove godine zx6rr 2005 599c,gledao sam i dosta se raspitivao o njemu,da li mogu neke savete da dobijem iskrene,da li sam pogresio ili nisam,sto se tiche delova,jako je problematicno bilo sta naci koliko sam shvatio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Nije problematicno. Na forumu ima toliko ljudi koji imaju ili nabaljaju robu(delove), da ako ti zafali najveca glupost neko ima.

Sto se tice delova, ako ga ne daj boze ne okitis negde nema sta da cekas. Potrosnog materijala(plocice, ulja, filteri itd) imas na svakom koraku...

 

Sto se tice samog modela tu nemam sta da ti kazem, nisam ga posedovao, niti ga poseduje neko meni blizak pa da ti prenesem njegovo iskustvo i  njegove kom.

Drugar ima model posle i nema nikakvih problema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd

extra,znachi gde god da sam kucao nesto za moj motor na nekom nasem sajtu...no found...a r1 da ukucam ili r6,brdo x brdo delova,neverovatno,da li postoji mogucnost da neko ima user manual za moj model tj zx6rr 2005??? ako mozes da mi pomognesh :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

brate nemogu da nadjem izgleda da sam bot...:(

 

Sta ti treba konkretno .....da ti pomognemo.....kad sam ja nasao za ZX-10 naci cemo i za tvoj....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd

ovo mi napise kad ocu da downloadujem http://www.repairmanualclub.com/motomanuals/index.php?ACT=dl&id=413&symid=413

 

@charuga u principu zeleo bi da imam to korisnicko uputstvo da kad mi nesto zafali ili zasmeta da mogu da natenane da pogledam a i volim da imam sve vezano za moj motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja