Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR 350

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Evo napokon sastavljeno :) kostalo me papreno al kako sad ide i radi vrijedi svake pare jos ga malo sredit i prava zvijer na dva kotaca. A bice i koja slika cist da vidim sta kazete nije nesto lijep na izgled al sto je tu je, inace je off road verzija sa plasticnim tankom i jos par sitnica preradjenih da bi bio sto jaci u brdu :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

tranutno su mi lančanici 14 i 45 i troši nešto malo preko 4L a kad mi je fabrički set 15-41 0ko 3,5 - 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

tranutno su mi lančanici 14 i 45 i troši nešto malo preko 4L a kad mi je fabrički set 15-41 0ko 3,5 - 4

 

Moj ima fabričke lančanike 15-43. Na otvorenom putu troši od 3,5 do 3,8L. Potrošnja u gradskoj gužvi ide do 4,5L.

 

Da li si našao zamenu za zadnji amortizer ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

tek sada sam procitao tekst, sjajan je. i imas jedan podatak koji nisam znao a vezan je za irsku vojsku.

 

Hvala. Nikada nije kasno.

Pogledaj Mondo Enduro i Terra Circa - ima na YouTube. Najbolji prikaz šta sve može DR350.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ovo je specifican motor, i ako je odlicno stanje po meni vredi te pare.

U ostalom sta da kupi za 2000 eur ovog tipa motora, i da je fabricko stanje kao ovo?

Nekog raspalog drz-a? Ili ktm-a? Vidjeni ces biti, al tebi bas i nece biti nesto lepo ako se budes dodatno otvarao ko zna jos koliko. I ko zna koliko dana bez motora u sred sezone?

Fabricko stanje je fabricko stanje, i nema cenu ako kupujes motor za sebe na duze staze.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Jesi video i preostala dva? Oni možda nisu 2200 € ?

Isti vlasnik ima jos jednog crnog 99 god, mislim da trazi 2500 za njega, ali nije u tako dobrom stanju kao zuti sa oglasa. Za treceg ne znam koji je.

I ja licno mislim da 2000 nije mnogo za taj dr350 ako mislis da ga ostavljas za sebe da se vozis. Retki su, a pogotovo u tom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Ovo je specifican motor, i ako je odlicno stanje po meni vredi te pare.

U ostalom sta da kupi za 2000 eur ovog tipa motora, i da je fabricko stanje kao ovo?

Nekog raspalog drz-a? Ili ktm-a? Vidjeni ces biti, al tebi bas i nece biti nesto lepo ako se budes dodatno otvarao ko zna jos koliko. I ko zna koliko dana bez motora u sred sezone?

Fabricko stanje je fabricko stanje, i nema cenu ako kupujes motor za sebe na duze staze.

 

 

Jesi video i preostala dva? Oni možda nisu 2200 € ?

Isti vlasnik ima jos jednog crnog 99 god, mislim da trazi 2500 za njega, ali nije u tako dobrom stanju kao zuti sa oglasa. Za treceg ne znam koji je.

I ja licno mislim da 2000 nije mnogo za taj dr350 ako mislis da ga ostavljas za sebe da se vozis. Retki su, a pogotovo u tom stanju.

 

Moram pod hitno da prodam svoj, samo mi se ne poklanja. Ne oglašavam ga sad kad vama govorim da je u perfektnom stanju sa malom kilometražom. Zato mi se ne prelazi na neki raspali motor koji bih previše platio i onda popravljao celo leto. Ovaj DR mi se čini kao dobra ponuda bez obzira na godište. Tako nešto sam zamislio da kupim. Da je očuvan, da je trajan (za enduro), da nema puno toga za lom prilkom padova, da je manje težine i kubikaže, a pritom da je živahan. Ne mora da bude atraktivan. To je u drugom planu. Nisam ja u godinama da mi treba eksponiranje. Samo mislim da neću uspeti da prodam svoj na vreme jer je zima, a ovaj DR je predobar, ima brzo da ode.

U oglasima sam video i ovaj DRZ: http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1055262_Suzuki_2606_DRZ-400-E-SM_2003_god u komšiluku, ali mi je tek to puno para.

Iako mislim da mi je sasvim dovoljan DR350.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Jaka je cena za motor koji puni 16 godina, bez obzira na stanje. Voleo bih takav, ako mi je suđen sačekaće me. Ako nije, biće neki drugi koji je baš za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Jaka je cena za motor koji puni 16 godina, bez obzira na stanje.

 

Prosli vikend odem na stazu da gledam kako ljudi voze. Najstariji vozac na stazi je bio stariji od svih za 15 god. , i sve ih je oljustio. I po tehnici, i po izdrzljivosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Po mom skromnom iskustvu nisu bas za poredjenje.Bez obzira sto je stranac,velika je razlika u ceni.Mozda tu nesto ne stima kako treba.0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Sad gledam ovu TT 600...ne znam ni da li vredi te pare...

 

obrati paznju samo na sliku sa zadnjim tockom...srafovi koji su na lancaniku nisu originalni,tj budzeno je nesto...

 

A na felni ima toliko tegica sa balansiranja,da kad bi ih skinuo msm da ne bi mogao da vozis....

 

ko zna sta je jos takvo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Pravi ste!!! :takoje: :takoje: :takoje:

Nisam vozio ozbiljniji enduro pa ne znam ni šta treba da gledam. Čekam Džonija da se vrati sa Dakara i da malo dođe sebi, pa ću ga angažovati u funkciji savetnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja