Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR 350

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Cena je tajna... od nekog decka iz BG-a...drug je otisao, probao... video javio mi da je u dobrom stanju, samo malo zapustena... i kupio je...tako da ga nisam video, mislim da se zove Ilija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Nemoj samo previse da mu uzimas dusu jer je dobar primerak i ne bih voleo da zavrsi na nekom otpadu ili u nekoj supi....

 

ja sam se pre interesovao za bas taj model ali nisam se iskombinovao sa parama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Ja sam svoj bivsi sa starterom pre goduni i po dana prodao Vladi fotografu iz Zemuna. Mozes da ga okrenes da ga pitas da li ce da ga prodaje. Znam da ga nije mnogo vozio i da je motor bio u super stanju kad sam ga prodao. 1996 godiste, imao je presvuceno sediste, bar risere, lanac bregaste zamenjen, kofer... 0653168102-Vlada

 

Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Skoro sam kupio dr 350. Iskreno ne svidjaju mi se njegovi blatobrani i far. hteo bih da to zamenim ali ne znam gde i koje da kupim pa mi je potreban savet koji bi se najbolje ukalapali i gde da ih nadjem. hvala unapred! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Skoro sam kupio dr 350. Iskreno ne svidjaju mi se njegovi blatobrani i far. hteo bih da to zamenim ali ne znam gde i koje da kupim pa mi je potreban savet koji bi se najbolje ukalapali i gde da ih nadjem. hvala unapred! :)

Ima ih u Aunerovom katalogu, svih vrsta, samo se javis Beri i eto resenja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Pozdrav svima :).

 

Pitanje za vlasnike, da li DR 350SE, 2000 godiste proizvodnje vrijedi 2700 eura ? Ili da ganjam DRZ400 ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Druze vidi koliko mozes da spustis cenu, :care: to ti je moj savet, videces gde god da pogledas po forumima, cene tih modela su jake...zato sto se motor pokazao kao izuzetno izdrzljiv i pouzdan itd... zato ima jaku cenu, ne znam u kakvom je stanju taj motor? Ako je registrovan, i dobro izgleda, mislim da vredi,jer 10 godina stariji imaju dobre motore, kamoli taj 2000'...Ja sam uzeo shc model 92' i nisam se pokajao, mogao sam da uzmem mnogo jeftiniji motor, ali ne zelim da me izda u sumi, po off road-u,i pa da ga guram do kuce, to nikom ne bi preporucio, samo redovno da proveravas ulje i nece stati...tako pricaju za taj model...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pozdrav svima :).

 

Pitanje za vlasnike, da li DR 350SE, 2000 godiste proizvodnje vrijedi 2700 eura ? Ili da ganjam DRZ400 ?

Za malo vise vec moze da se nadje drz400, koji je dosta bolji od dr350. Jaci, mnogo bolje ogibljenje, savremeniji, lepsi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Pozdrav svima :).

 

Pitanje za vlasnike, da li DR 350SE, 2000 godiste proizvodnje vrijedi 2700 eura ? Ili da ganjam DRZ400 ?

 

Ne vredi 2700e nikako, iako je 99-00 godiste najbolji DR ikad proizveden-ima cartridge viljuske umesto push rod na svim prethodnim modelima. Bolje juri DRZ ako ne mozes da spustis na 2300...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Druze moja preporuka ti je da pogledas po inostranstvu neki model...evo primera,DR u Bugarskoj ga imas isti takav, nije vozen po off road-u, tako napisao, kao lutka za 2900 leva, to ti je 1450 eura(spustice i on cenu,Bugari se vise cenjkaju nego mi), sa putem da ga doteras iz sofije,da ga uvezes, carinis itd. max 2000 evra max, ali imas dobar motor, sto kazu kolege, bolje gledaj drz ako vec si spreman da das toliko para...a imas ih nekoliko po Bugarskoj...braca Bugari su zaludjeni za hard enduro...pogledaj i ovog DRZ-a za 1550 eura 2005' god.napisao barter, znaci moze zamena, dace ga za kes jeftinije...DRZ tako da dobro razmisli, mozes dosta da ustedis pri kupovini, a kod nas ih malo ima i DR-a i njegovog mladjeg buraza...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Za malo vise vec moze da se nadje drz400, koji je dosta bolji od dr350. Jaci, mnogo bolje ogibljenje, savremeniji, lepsi....

 

Uh, volio bih, ali nema ih po oglasima kod nas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Čitao sam da ove prve generacije drzea imaju nekih mana koje su od 2003 odklonili o tome malo više pitaj Acu, kako bilo srećno sa trgovinom i dr350 i drz su super motorčići :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Solidno mu fali i delova, ovako na prvu loptu stitnik lanca, harmonike na viljuskama, torbica za alat koja stoji na repu, bocne plastike su u beloj boji, a blatobran i rep u zutoj. Kad se pogleda uzivo, verovatno bi se naslo jos nedostataka. Mada i cena je adekvatna, nije skup, a verovatno cena moze jos dole.

 

@nikgold

Jedina mana koju umaju 2000-2001 god u odnosu na novije je automatski spaner lanca bregaste koji je lose konstrukcije i hoce da se otpusti i napravi kurslus u motoru kad preskoci lanac bregaste. To se resava ugradnjom rucnog spanera (tako sam ja uradio - najsigurnija varijanta) ili kupovinom unapredjene verzije spanera za novija godista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Imas ih na polovni automobili ali su SM verzije...a imas i ovog i to u solidnoj ceni za pocetak... :takoje:DRZ 400

 

Ovo je motor mog drugara. Ne razumem se previše u ovaj tip motora ali koliko sam ja video, motor je u dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ja zivim u Bosni, u tom grmu i lezi problem nabavke :).

 

Imas ih na polovni automobili ali su SM verzije...a imas i ovog i to u solidnoj ceni za pocetak... :takoje:DRZ 400

 

@Aca-pn, ovaj DR350SE sto sam nasao je 2000. godiste, znaci i njega pogadja problem sa spanerom ?

 

Ako vam nije tesko, pogledajte link, pa komentarisite ako vidite ista cudno na slikama :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Ja zivim u Bosni, u tom grmu i lezi problem nabavke :).

 

Imas ih na polovni automobili ali su SM verzije...a imas i ovog i to u solidnoj ceni za pocetak... :takoje:DRZ 400

 

@Aca-pn, ovaj DR350SE sto sam nasao je 2000. godiste, znaci i njega pogadja problem sa spanerom ?

 

Ako vam nije tesko, pogledajte link, pa komentarisite ako vidite ista cudno na slikama :) .

 

Mislim da je Suzuki do 1999. godine pravio DR 350 a od 2000. godine počinje proizvodnja DRZ 400 modela. Meni ovaj na slici liči na dizajn 1997. godine (video sam takav u Španiji pre 2 godine). Ovom primerku sa slika ne vidim neku očiglednu manu. Prešao je oko 30.000 km (ako nije spuštana kilometraža) i pitanje je da li su i kada štelovani ventili. Lep komad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Postoji jedna manja serija dr350 2000 god, ali je u crnoj kolornoj semi i ima anlaser.Taj sa linka je verovatno podmladjen.

 

Jeste bilo je tih crnih ali su retki. Bila su 2 kod nas u oglasima ali su oni 1998. godište a jedan je uvežen iz Slovenije i bio je u Paraćinu verovatno si ga video.

 

Ovaj sa slike u Bosni nije bio crn zato što crni ima i kompletan ram u crnoj boji i sedište je crno-sivo. Ovaj u Bosni ima ljubičasti ram i ljubičasto fabričko sedište a osim toga na ramu ima i fabričke bele nalepnice sa nekim ciframa. Ogroman je posao da se ceo motor ogoli do rama, ošlajfuje ram i plastificira u drugu boju. U stvari - najteže je sve to posle pedantno vratiti sve na svoje mesto :jok: i da se ne vidi da je skroz remontovan. Iskreno - sumnjam da kod nas ima neko ko ima toliko entuzijazma i veštine da SVE do kraja završi VRHUNSKI.

 

A zna se da kad se kod nas prave papiri kod uvoza - mnoge cifre mogu da se "ulepšaju" :D

Ako je "podmlađivan" to je samo godina u saobraćajnoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja