Jump to content

Moto Zajednica

Vlasnici Suzuki gsxr srad-a

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Ideja je da se okupimo Mi vlasnici SRAD-a, podelimo misljenja, probleme kao i sve ostalo sto se tice navedenog motora...

Ja cu prvi za pocetak: Prosle godine sam uzeo motor pri kraju sezone, utisci su odlicni ide kao raketa..... 750 cm i 136 ks, evo i jedne slike mada je preko zime bilo sredjivanje na izduvu kao i na estetici motora, bice slike uskoro. Toliko za pocetak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Evo i mene. Vozim ga od januara prošle godine i potpuno sam zadovoljan.

Zamenio sam menjač (takvog sam ga kupio), španer (stavio manuelni), crko mi i anlaser... Uglavnom sam prezadovoljan, ide extra, izgleda mi odlično (kada sam mu zamenio rep - naravno). Koči kao blesav, položaj ne opterećuje toliko ruke, dobro štiti od vetra...

Dodato Akrapovič, MRA...

 

Evo slike:

YCaOa_27798130142726998224100.jpg

vF17i_27798130142720331558100.jpg

Ew5et_27798130142713664892100.jpg

91SW4_27798130142700331560100.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Vozio sam srada dve godine. Motor je bio extra stanju (i sad je).  Imao je nove gume, plocice, svecice, sva ulja, kompletan racing arrow...

Motor ima extra zvuk, mali je potrosac, fino ide, kvalitet je vrhunski i masine su gotovo neunistive....

Ali pored svih vrlina ima i neke nazivi mane.

Tek kada sam kupio cbr900rr uvideo sam koliko je suzuki bio neupravljiviji (nesigurniji), losije lezao i isao... Daleko od toga da je lose ali bar klasu iza cbr-a.

Uglavnom lepo sam se navozao sa njim i ostao mi je u lepom secanju...tako da topla preporuka svima.  :)

post-9358-12879090584006_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Rep izgleda super. I ja razmišljam da ga zamenim na mom, pa me zanima od čega si ti stavio, dali je druga samo plastika ili još nešto?

 

I konstrukcija repa je druga, kod mene je od K2. I sedište mora da se menja... Da ponovo ovo radim stavio bih rep od nekog novijeg, K7-K8 i napravio novu konstrukciju od metalnih cevi.

 

motori su vam prave bombe....sasin vidjam svakodnevno...i mogu vam reci zvuk je ,,da se najezis,,.....a o izgledu je suvisno komentarisati....

Hvala boki, a što se tiče zvuka mislim da je preteran glasan. Čekam da me murija startuje za galamu. Gledam neki dB killer da umetnem, ili čepove za uši...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

nema na cemu sale....a sto se tice zvuka ,,ja tu nista ne bih dirao,,... ;D ;D

 

ovo ti je dobra ideja da stavis rep od nekog novijeg modela...

 

pozdrav..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

'99-te godine,komsija doterao Srada 750,crno zlatna kombinacija...15000 DEM rodjaci!  :D od onda sam zaljubljen u ovaj motor!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Rep izgleda super. I ja razmišljam da ga zamenim na mom, pa me zanima od čega si ti stavio, dali je druga samo plastika ili još nešto?

 

I konstrukcija repa je druga, kod mene je od K2. I sedište mora da se menja... Da ponovo ovo radim stavio bih rep od nekog novijeg, K7-K8 i napravio novu konstrukciju od metalnih cevi.

 

motori su vam prave bombe....sasin vidjam svakodnevno...i mogu vam reci zvuk je ,,da se najezis,,.....a o izgledu je suvisno komentarisati....

Hvala boki, a što se tiče zvuka mislim da je preteran glasan. Čekam da me murija startuje za galamu. Gledam neki dB killer da umetnem, ili čepove za uši...

 

Hvala na odgovoru. Videću preko zime šta ću stavit.

Što se db kilera tiče ja ga imam na mom, ali se često poželim pravog zvuka pa ga skinem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Evo i mene.... Posedujem i ja jedog sradica 2000 godiste.... Imam ga vec godinu dana i za sad sam zadovoljan... Trebalo bi sad da mu zamenim ulje pa me zanima sta su ostale kolege sipale od ulja???

Promenio član Gordan suzuki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Evo i mene.... Posedujem i ja jedog sradica 2000 godiste.... Imam ga vec godinu dana i za sad sam zadovoljan... Trebalo bi sad da mu zamenim ulje pa me zanima sta su ostale kolege sipale od ulja???

Ja sipam motul 300v, inace imam kostrukciju od K2 ako hoce neko da se igra, postavicu i slike kako je to ispalo, ali sam kasnije vratio na standard sa podrepom.

post-5310-0-84028500-1355402556_thumb.jpg

post-5310-0-03831800-1355402569_thumb.jpg

post-5310-0-45500600-1355402591_thumb.jpg

post-5310-0-76469400-1355402602_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Da li su potrebne izmene i doradjivanje da bi stavio drugi rep? Od cega si stavio rep i koliko te je kostalo to igranj?Da li si sipao sintetiku ili polusintetiku?

Potrebna ti je konstrukcija repa od k1-k2, i nista ne preradjujes seces itd, nadjes plastike i sve dolazi, ja sam perfekcionista pa je mene izaslo malo vise ali inace za 200e mozes da ga sredis. Evo slike konstrukcije repa, ako si zainteresovan prodacu ti ionako stoji bez veze.

Full sintetika je motul 300v, zavisi u kakvom ti je stanju motor

post-5310-0-16945900-1355598421_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Evo ga... '99. god, ubrizgavanje... kupio ga početkom avgusta ove godine. Prevezao sa njim 495km za jedan dan, sa suvozačem na ledjima (Valjevo-Sarajevo-Valjevo), i sve mi tako lepo preselo da 2 dana nisam mogao da se oporavim.. Da budem iskren, motor dobro ide i leži...

 

60svo55eqzxojq7igq4.jpg

 

623hmmika0nmn616hq5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Kumanovo
  • Motocikl: Suzuki 1000 k9

Zdravo ja sam Aleksandar isto vlasnik suzuki srad 600 99god.dolazim iz Mk.interesuje me mozda neko od vas zna dali prodaje masinu isto za suzuki srad 600.unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja