Jump to content

Moto Zajednica

Ko je za Budimpestu???

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Koja crna veza? Stajao sam juče u redu da PODIGNEM GOTOV PASOŠ od pola 8 do pola 1 popodne.... što je mnogo, MNOGO JE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bolje malo lud nego malo pametan, 65 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

upravo sam se vrati iz budapesta,ceo grad je u plakatima povodom predstojeceg dogadjaja.

Budapest Motorbike Festival   19-21.03.2010

http://www.motor.hungexpo.hu/?redirect_parent_id=MjAxMDAzMDUe80b6d99MTAxOTc4OTI=

jel imamo neki plan da se pojavimo???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ja imam :) Svakako sam drugim poslom u Madjarskoj, a 19 ću biti u Budimpešti... ;D

NEMA SILE da promašim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

a ne kontam zasto 3 dana? za tri dana mozes da obidjes celu madjarsku....

 

Aaaaaa, pa ne može. Ako hoćeš nešto i da vidiš, a ne samo da gledaš, bez 5 dana nema sile da posetiš ni četvrtinu.... 3 dana su apsolutni minimum....

Inače, dopada mi se jako ideja koju je Svetac dao, da se nipošto ne ide autoputem. Mnogo je, brate, dosadno, a usput nema baš ništa da se vidi... Ako se ide sporednim putevima, Madjarska je divna... a autoput, k'o i svaki drugi...

 

podržavam u potpunosti, pojedini ljudi idu da vide nešto a ne stignu čestito ni vazduh tog mesta da udahnu. na mnogo tura ni sa planinarima ne idem baš zbog toga što se prozuji  i vratim se mrtva umorna.naravno opet stvar ukusa,želja i td. i sl.!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Samo vas gledam  pa mozda i krenem sa vama,jedan pasos mi ukrali u Madjarskoja, a prekljuce sam vec dobio novi :D,tako da cu vas cuvati od lopova i prevaranata ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

ok, sto se tice datuma lako cemo se dogovoriti, ali kada pogledam idealno bi bilo kada bi do bilo negde oko 10-og ili od 25-og, zbog plate...

 

ipak glupo je ici na put a da sve pare moram da brojim kao poslednje! :-)

 

sto se tice vadjenja papira dobro bi trebali da se raspitamo da ne bi bilo nekog cimanja!

 

Da mi nismo kolege, kad se orijentišeš prema 10-om i 25-om?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bolje malo lud nego malo pametan, 65 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

ok, sto se tice datuma lako cemo se dogovoriti, ali kada pogledam idealno bi bilo kada bi do bilo negde oko 10-og ili od 25-og, zbog plate...

 

ipak glupo je ici na put a da sve pare moram da brojim kao poslednje! :-)

 

sto se tice vadjenja papira dobro bi trebali da se raspitamo da ne bi bilo nekog cimanja!

 

Da mi nismo kolege, kad se orijentišeš prema 10-om i 25-om?

sumnjam da smo kolege studenti :-) mislim zbog plate od matoraca ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

Trebalo bi i ja da svratim do sajma...bar je za sada u planu...bice nas  petorica...

 

Jel zna neko kolko je Euro Dizel u Budimpesti? I ajde nek mi neko predlozi neku dobru kafanu u Budimpesti :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Mi smo 20-tog na sajmu u Budimpešti,idemo sa dva kombija jer imamo plan da probamo malo pive kod njih i zato ne idemo motorima.Szegedin Pešta autoput i nije nešto interesantan a pored starog puta opet napravili autoput od Pečuja do Pešte,najbolje da se gleda preko Mischelina ali da se isključi opcija da se ide autoputem i tako videti rutu,mada je sve ravno ko naša Vojvodina.Ako se ide starim putem odmah na ulazu u Budim je taj Tropicarium ja bio u decembru sa decom interesantno ali za sat vremena se pregleda.Što se tiče putarine za motor imaju naplatu preko sms a, nemaju vignete koji se lepe na motor ali mi sa našim tablicama nemožemo uplatiti preko telefona jer su njihove oznake sa tri slova i brojevi a mi imamo dva slova pa brojevi,i uvek uradimo da pošaljemo sms i onda nam vrate da ne mogu prepoznati tablice i taj sms treba sačuvati i ako vas slučajno zaustave treba pokazati tu poruku da ste hteli uplatiti ali ne može,prošle godine nam je to prošlo,provereno.Dizel je oko 1,2 do 1,3 eura ali bolji kvalitet meni u autu na računaru sa njihovim gorivom pokazuje1,5 do 2 litre manju potrošnju,naravno da točim skoro uvek Shell V Power,to gorivo ima i u benzinu 100 oktana motor se preporodi.A što se tiče hotela i restorana toga je i previše dobrih da se neki preporuči,a i Pešta nije više što je nekada bilo cene nimalo nisu im naivne samo da se zna.A za videti ima stvarno sve i svašta po meni od starih evropskih gradova sigurno su mi Beč i Budimpešta najlepši.A što se tiče sajma u Budimpešti je jedan od najvećih sajmova u Evropi gde izlažu proizvodjači opreme i motora a ne neki prodavnice.Osiguranje mi još nikad nisu tražili,ali mora se imati zeleni karton što se pdrazumeva i medjunarodna dozvola (ako niko ne zna jezik) Ako vas još nešto interesuje a znam rado ću pomoći.A kad menjate eure za forinte menjajte što bliže granici,ako prelazite kod Tompe onda u Kiskunhalasu u Tempu a ako prelazite kod Roszke onda u Zebri najbolji im je kurs.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Subotica

Mi smo 20-tog na sajmu u Budimpešti,idemo sa dva kombija jer imamo plan da probamo malo pive kod njih i zato ne idemo motorima.Szegedin Pešta autoput i nije nešto interesantan a pored starog puta opet napravili autoput od Pečuja do Pešte,najbolje da se gleda preko Mischelina ali da se isključi opcija da se ide autoputem i tako videti rutu,mada je sve ravno ko naša Vojvodina.Ako se ide starim putem odmah na ulazu u Budim je taj Tropicarium ja bio u decembru sa decom interesantno ali za sat vremena se pregleda.Što se tiče putarine za motor imaju naplatu preko sms a, nemaju vignete koji se lepe na motor ali mi sa našim tablicama nemožemo uplatiti preko telefona jer su njihove oznake sa tri slova i brojevi a mi imamo dva slova pa brojevi,i uvek uradimo da pošaljemo sms i onda nam vrate da ne mogu prepoznati tablice i taj sms treba sačuvati i ako vas slučajno zaustave treba pokazati tu poruku da ste hteli uplatiti ali ne može,prošle godine nam je to prošlo,provereno.Dizel je oko 1,2 do 1,3 eura ali bolji kvalitet meni u autu na računaru sa njihovim gorivom pokazuje1,5 do 2 litre manju potrošnju,naravno da točim skoro uvek Shell V Power,to gorivo ima i u benzinu 100 oktana motor se preporodi.A što se tiče hotela i restorana toga je i previše dobrih da se neki preporuči,a i Pešta nije više što je nekada bilo cene nimalo nisu im naivne samo da se zna.A za videti ima stvarno sve i svašta po meni od starih evropskih gradova sigurno su mi Beč i Budimpešta najlepši.A što se tiče sajma u Budimpešti je jedan od najvećih sajmova u Evropi gde izlažu proizvodjači opreme i motora a ne neki prodavnice.Osiguranje mi još nikad nisu tražili,ali mora se imati zeleni karton što se pdrazumeva i medjunarodna dozvola (ako niko ne zna jezik) Ako vas još nešto interesuje a znam rado ću pomoći.A kad menjate eure za forinte menjajte što bliže granici,ako prelazite kod Tompe onda u Kiskunhalasu u Tempu a ako prelazite kod Roszke onda u Zebri najbolji im je kurs.

I nas par iz subotice idemo kolima u pestu 20. mozda se i sretnemo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja