Jump to content

Moto Zajednica

BARDAHL OIL U BG-U

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Po preporuci mnogih iskusnih bajkera i majstora koji mi odrzava motor danas sam kupio BARDAHL ulje na Tosinom bunaru br 95,i ako jos uvek nisu zvanicno poceli da prodaju u maloprodajnom objektu-marketing i prvo pojavljivanje na srpskom trzistu ce biti na sajmu ove god koji traje od 8-14 marta za one koji su slucajno zaboravili, momci su bili zaista fer i korektni i za sat vremena mi organizovali 5l ulja iz magacina koji se nalazi gde i predstavinstvo u Batajnici,a ulje ce u maloprodaji biti po ceni od 890 dindzi sto je po meni sasvim korektna cena,u pitanju je sintetika 10-40.

Da napomenem da zaista nemam nikakve veze ni interes da ih reklamiram ali su me iznenadili koliko su bili pristupacni i hitri da mi dostave ulje za sat vremena.

Tel je 011 2602 769,Tosin bunar 95.

SVE POHVALE!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Sintetika 10-40?

Ne zvuci lose uopste za 890 dindzosa... Spominjalo se ulje negde na forumu i koliko me pamcenje sluzi,nisam cuo nista lose.Generalno je kod nas problem falš ulja. Ako je predstavnik onda nema frke. Raspitacu se pa mozda se i odlucim na sajmu za Bardahl

Hvala na informacijama!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Cisto informativno,imaju takodje u ponudi jakne,filtere,kacige...a najvise sam se iznenadio kad sam ih pitao za mog Caponorda da li imaju plocice,momak je odgovorio- DA,sto je otprilike retkost da za taj model motora koji je redak u Srbiji imaju na stanju tj.u prodavnici i to po ceni od 2500din. po disku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Lalajko,i ja sam se zacudio da je sintetika ali sam ulje odneo kod majstora Nese-Zareta, kod plavog mosta i dok smo gledali u flasu ulja oboje smo konstatovali da pise sintetika,provericu sutra jos jednom sa njim pa cu napisati ovde tacnu oznaku,znam da je jos pisalo da je ulje za sport-turer masine i takodje za on-of road,da ne duzim sutra proveravam i stvaljam tacnu oznaku ulja...mada cek da vidim mozda i sad nekako postavim,odoh na sajt!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Po ceni bi pre rekao ipak da je polusintetika jer je nemoguce da bude od 30 do 50% jeftinije u odnosu na druga ulja na nasem trzistu a Bardahl se ipak rangira u visokom kvalitetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Tomerc ako je tako onda je polusintetika,pise sintetic,oznaka ulja je xtc c60 10w-40.

Lalajko,izvini za gresku,Tomerc hvala! Verujem da imaju i sintetiku,nisam ih pitao,ja imam obicaj da sipam 10-40 na prolece a 15-50 leti,ali imate sve na sajtu www.compp.co.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

SAE je takodje oznaka za polusintet.

Sto rece majstor Brka,tesko da je to cena za full,

ali bilo kako bilo cenim da je ulje original i to mi dosta u ovoj poplavi divče-a

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Kakvih sr.nja ima na trizistu,slazem se,kazem,konsultovao sam se sa par ljudi koji ga vec godinama trose,kazu da su super zadovoljni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nikada do sada nisam koristio Bardahl ulja u svojim motorima ali psoto vec saradjujem sa firmom Compp planiram na sajmu da uzmem ulje za moj motor i ako mi se pokaze dobro, sto iskreno mislim da hoce, planiram da ih ubacim kod mene u radnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Zajecar

Bardhal je vrhunsko ulje iz amerike i mnogo je jeftino tamo 5$ litar,ja samo to ulje koristim donosi mi drug iz USA,sa im uljem predjes 10.000 i ono je kao da si ga sada sipao...Sve pohvale za ulje,jel je u metalnim limenkama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Da ste vi svi živi i zdravi, Bardahl se kod nas pojavio još pre 30 godina. Odlični aditivi za ulja, gorivo i mazivo. Ulja nisam koristio ali sam redovno sipao njihov octane booster i pri promeni ulja sam sipao njihov aditiv sa molibden sulfatom. Svaki motor za koji sam koristio Bardahl aditive je prelazio grdne kilometraže bez vidnih tragova trošenja i habanja. Ako su im ulja dobra kao aditivi, a nema razloga da nisu, onda je to pravi izbor. Čisto sumnjam da će neko kod nas falširati tu firmu jer je malo poznata (osim kod malog broja matoraca  ;D ;D ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Tomerc ako je tako onda je polusintetika,pise sintetic,oznaka ulja je xtc c60 10w-40.

Lalajko,izvini za gresku,Tomerc hvala! Verujem da imaju i sintetiku,nisam ih pitao,ja imam obicaj da sipam 10-40 na prolece a 15-50 leti,ali imate sve na sajtu www.compp.co.rs

 

http://www.kompp.co.rs/  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Imaju full sintetiku,imas post iznad sa internet adresom pa pogledaj sta te zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

SAE je takodje oznaka za polusintet.

 

 

ne znam odakle ti ova pausalna izjava??

moja greska! Nepaznja! SAE (Society of Automotive Engineers) viscosity grades

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

vec 4 godine koristim Bardhal 10/40,mijenjam svakih 10 000km,i super sam zadovoljan,istina,ja ga kupujem u Italiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

vec 4 godine koristim Bardhal 10/40,mijenjam svakih 10 000km,i super sam zadovoljan,istina,ja ga kupujem u Italiji

S' obzirom da prelazis "samo" 60.000km godišnje morao si da predjes na neko jeftinije ulje - inače bi bankrotirao  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

vec 4 godine koristim Bardhal 10/40,mijenjam svakih 10 000km,i super sam zadovoljan,istina,ja ga kupujem u Italiji

 

Koja je tacno oznaka tog ulja koje koristis!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

vec 4 godine koristim Bardhal 10/40,mijenjam svakih 10 000km,i super sam zadovoljan,istina,ja ga kupujem u Italiji

S' obzirom da prelazis "samo" 60.000km godišnje morao si da predjes na neko jeftinije ulje - inače bi bankrotirao  ;D ;D

ima i toga  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

vec 4 godine koristim Bardhal 10/40,mijenjam svakih 10 000km,i super sam zadovoljan,istina,ja ga kupujem u Italiji

 

Koja je tacno oznaka tog ulja koje koristis!?

BARDAHL 10W-40

SYNTETIC

SPECIAL OIL

4 TEMPI

XTC C60

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja