Jump to content

Moto Zajednica

hitno hvata li se prednji branik od princa na kinroad ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

znam da je novi za kinroada bio 3000din...al ne znam koliko ti se isplati,neces puno kilometara proci o5 ce ti napuknuti...tako da vidi kod nekog plasticara da ti to iskrpi i cuti...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

ma nemoguce da se od vibracija napukne onako ? narucio sam iz top shopa 3000din je ... nov a ima is tari pa kad prodajem da pokazem da nije nesto padano il nedaj boze nesto drugo, ocu da je tip top stanje takav sam covek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

meni je od vibracija napukao...ali nista spec...ali se zato drugaru raspao sa obe strane kod srafova...ni on ga nije udarao...

ne znam...ako uzimas nov...namestaj sam...stavi neke gumene podloske...da ne bude da si bacio pare ako krene da puca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

ma narucio iz topshopa sutra stize original stavicu neku gumu jebem li ga koju valjda one za bateriju za vodu ce nekako da pasuju... bas su shit odradili taj deo, razmisljm da ga uradim od lima al skorz kratak ko na intruderu ako ne ode uskoro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Gotovo svi sa kinroad-om su imali problem sa pucanjem blatobrana pre ili kasnije, a neki promenili i njih nekoliko.

 

Sa drugim kineskim motorima niko nije imao problem, pa kada bih bio u situaciji da menjam, definitivno bih uzeo od neceg drugog.

 

Naime, na vecini kineskih motora su komponente napravljene od ciste sirovine ili bar u znatno vecem procentu, dok u slucaju kinroad-a uglavnom su upotrebljeni reciklirani koji nisu dovoljnog kvaliteta. Pretpostavljam da je i blatobran jedan ot tih delova.

 

To vam je generalno i odgovor zasto je kinroad najjeftiniji, a takodje i najisplativiji za preradu u npr. bobber-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

samo sto nista nisu promenili...ima jedan sprint...ne znam kako se zove...raptor ili nesto tako...odlicnu liniju ima...cak ima mesta i za veci motor...samo sto su mu malo tanje gume cini mi se...inace izgleda vrhunski...znam da on drzi cenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

za divno cudo ovo sto su mi poslali se ne hvata ! siri je 2 cm i rupe se ne poklapaju... poslat mi je crni branik od novog modela a moj je 2007 :) ocigledno nisu isti vidi se i po velicini tj visini... kako li cu da ga zbudjim pojma nemam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Ja nisam imao problem sa prednjim branikom nikad. Mozda si trebao u Keeway da odes, prednji tocak je potpuno isti, pretpostavljam i blatobran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja