Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ove probne nalepnice ce biti gotove do kraja nedelje, a za ostalo mozemo da se dogovaramo.

 

Ako neko ima bolju ponudu, super!

 

Sto jeftinije to bolje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Šaljem ja sad nalepnicu štamparijama sa kojima sam sarađivao pa javim šta kažu.

Predlozi im da stave svoj telefon i firmu kao reklamu, a da nam za to umanje zenu... I ja cu jos malo slati sa pricom da ucestvuju u nasoj akciji.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

A4.jpg

 

Ako se nalepnice smanje i po shirini budu koliko i kraca strana A4 formata na jednu shtampanu stranu mozhe stati 7. Znachi sa sa 250 mm iz tvoje ponude na 210 mm koliko je shirina A4.

 

Takodje, interesuje me zashto si trazhio ponudu za crno-belu varijantu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

Oduzimanje prednosti = oduzimanje života

Iza ugla motor u vugla. Gledaj gde voziš!

Poštuj prednost, spasi život!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Ideja je vise nego dobra, samo mora i realizacija da bude u toj meri dobra pa da se postigne efekat.

 

Pored motociklista apsolutno najveci benefit sa smanjenjem broja nesreca bi imala osiguravajuca drustva, mozda je moguce sa njima pregovarati oko sponzorstva stampanja nalepnica. Takodje verujem da i novoosnovana Agencija za bezbednost saobracaja ima sredstva za propagiranje bezbednosti pa mozda nije lose da neko od zvanicnika sajta uputi predlog.

 

Sa druge strane, forumasa ima oko 10.000 i da kazemo da svako ima po  jedno vozilo, predstavlja mali broj vozila ako se uzme da je u Beogradu registrovano oko 800.000 vozila. Uzevsi u obzir da dosta ljudi sa foruma nije iz Beograda, procenat se jos smanjuje a time i zastupljenost u saobracaju. Zgodno bi bilo kada bi taxi udruzenja, gradski saobracaj i neke firme koje imaju veliki vozni park podrzala kampanju jer bi znatno povecali zastupljenost nalepnica na drumu.

 

p.s. meni se svidjaju predlozi koje je ugac postavio a posto vidim da ima jos zainteresovanih ponudjaca mozda ne bi bilo zgoreg da se napravi anketa :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

@ugac

Nisam im trazio crno-bele, sami su poslali ponudu . Verovatno da nemaju mogucnosti da stampaju u boji. Ne znam...

 

Da dobra ideja sa smanjenjem formata. samo da nisu male?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ideja je vise nego dobra, samo mora i realizacija da bude u toj meri dobra pa da se postigne efekat.

 

Pored motociklista apsolutno najveci benefit sa smanjenjem broja nesreca bi imala osiguravajuca drustva, mozda je moguce sa njima pregovarati oko sponzorstva stampanja nalepnica. Takodje verujem da i novoosnovana Agencija za bezbednost saobracaja ima sredstva za propagiranje bezbednosti pa mozda nije lose da neko od zvanicnika sajta uputi predlog.

 

Sa druge strane, forumasa ima oko 10.000 i da kazemo da svako ima po  jedno vozilo, predstavlja mali broj vozila ako se uzme da je u Beogradu registrovano oko 800.000 vozila. Uzevsi u obzir da dosta ljudi sa foruma nije iz Beograda, procenat se jos smanjuje a time i zastupljenost u saobracaju. Zgodno bi bilo kada bi taxi udruzenja, gradski saobracaj i neke firme koje imaju veliki vozni park podrzala kampanju jer bi znatno povecali zastupljenost nalepnica na drumu.

 

p.s. meni se svidjaju predlozi koje je ugac postavio a posto vidim da ima jos zainteresovanih ponudjaca mozda ne bi bilo zgoreg da se napravi anketa :)

 

 

 

Statistika i brojke su jedno, a praksa sasvim nesto drugo. Ako imas mogucnosti kontaktiraj neke firme pa probaj, svaka nalepnica vise=bolje za nas.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Statistika i brojke su jedno, a praksa sasvim nesto drugo. Ako imas mogucnosti kontaktiraj neke firme pa probaj, svaka nalepnica vise=bolje za nas.  ;)

 

Mislim da je vec brojka uvek bolja te je i statistika moze podrzati, a za firme ciljam da je ozbiljnije da ih neko od urednika foruma kontaktira u zvanicnoj funkciji jer je vec bilo kritika na temu nekih koji su boksovali popuste za clanove sajta a nisu bili ovlasceni... Da ne duzim, pustio sam porukice nekim ljudima koji smatram da mogu izaci u susret pa cekam odgovore :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

kakva je ideja da se nalepnice zalepe na GSP autobuse??? Poznajem neke ljude u GSP-u mozda moze nesto da se uradi....

 

Sta mislite o tome ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

kakva je ideja da se nalepnice zalepe na GSP autobuse??? Poznajem neke ljude u GSP-u mozda moze nesto da se uradi....

 

Sta mislite o tome ???

ja mislim da smo to trebali odavno da uradimo jer je korisnije i uocljivije od nasih malih nalepnica

velika povrsina a stalno su u saobracaju

evo ja sam ovo slikao prosle godine u New Yourk-u zadnja strana njihovog autobusa

post-1479-12879066621533_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

A da se prvo uradi ono sto je zapoceto? Ako se rasplinemo vraticemo se na pocetak. Odlicne su ideje i za taxiste i za GSP i za ostalo, ali to neka bude sledeci korak.

Prvo moramo sami za sebe nesto da ucinimo da bi nam se i NEBAJKERI pridruzili. Kad se bude znala cena narucujem 10-20 ili vise komada. Jeftinije je od popravke plastike ili nedajBoze...pu, pu, pu... Osim svojih dvoje kola ima da okitim i prijatelje i neprijatelje samo ako znam da ce zadrzati nalepljenu nasu nalepnicu na autu. Ne bih voleo da se decica igraju s njima. Tako da cekam cenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

dobio sam jedan od tri odgovora u vezi cena, i taj prvi glasi: nalepnica dimenzija 11x9 cm  - 3 dinara/komad

pošto ima crnu, belu i crvenu računa se u  color štampu...

 

očekujem danas još dve ponude (i nadam se da će biti "normalnije") pa pišem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Evo drug Shoe se potrudio i poslao nam PDF spreman za shtampu. Tnx! :)

 

Ja ga delim sa svima jer ste svi uchestvovali. :)

 

http://dl.dropbox.com/u/123959/Nalepnica.zip (Postoje 2 fajla. Jedan sa velikm malim slovima i jedan sa malim malim slovima. ;D Pa po zhelji)

 

Da li cete chekati najnizhu ponudu ili sami shtampati svoje primerke za deljenje to nije ni bitno. Bitno je se shto vishe ljudi ukljuchi i podeli nalepnice onima koji ce ih ostaviti na kolima.

 

PS. Ne zaboravite da postoji opcija za spoljno i unutrashnje (na staklo) lepljenje. Raspitajte se.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zasto si motociklista izmenio u motorciklista?

 

Po Klajnu je motocikl, a ne motorcikl. Motorcycle je u engleskom jeziku.

 

P.S. Izvinjavam se sto cepidlacim, ali sam, eto, primetio  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

zato što je procenat ljudi koji znaju pravopis u Srbiji mizerno mali i nije ciljna grupa kojoj se ova poruka obraca  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

zato što je procenat ljudi koji znaju pravopis u Srbiji mizerno mali i nije ciljna grupa kojoj se ova poruka obraca  ;D

 

Aha. Dakle namerna greska, da bi ljudi koji i primete takvu gresku vise obratili paznju na to i vise razmisljali o tome sto su videli  ;D

 

Hvala HiPiDzi (ovako te chitam na kaunteru  ;D). Bice ispravljeno.

 

Zapravo je EjčPiDži  ;D Ali ja to jednostavno izgovaram hpg  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zapravo je EjčPiDži  ;D

Mnogo me nisko drzhish, ili ja samo tako izgledam. :)

 

Ovaj... drzim?  ;D Samo sam se salio, ne sumnjam da znas da spelujes  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

preuzeh file pa pravac copy centar :)

 

evo druge ponude - ako su tri komada na A4:

na kolicinu 350 A4, komad je 5 din (komad = jedna nalepnica)

na kolicinu 1000 A4, komad je 2.70din

 

cekam i treci odgovor ako neko u medjuvremenu ne nadje nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja