Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

Ispirisan nacinom na koji su kineski motori dobili svoj podforum, otvaram ovu temu. kako su nas mnogi savetovali bitno je da napravimo 200 plus stranica kako bih dobili isti. zatoi braco skuterasi udrite 8). pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

vozim kymco grand dink 250, 15 kw 2005 god. imam ga dve godine i presao sam sa njim oko 10 000 km. skuterom i uopste markom kymco sam prezadovoljan (ulozeno dobiveno). odlican je  za grad i za dalja putovanja. ove godine planiram  na more sa njim. Jedina mana su mu  gume 12 mada je  pored toga dosta stabilan i na vecim brzinama. eto kratak rewiev pa mozda kasnije i koja fotka. moze i preporuka za gume,  koje i gde ima da se kupe dimenzije 120/70 i 140/70  R12 .poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Bgd Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 250

moze i preporuka za gume,  koje i gde ima da se kupe dimenzije 120/70 i 140/70  R12 .poz

u Motolandu u Bg imas Dunlop gume za skutere. 140.12`` sam i ja uzimao i zadovoljn sam.

takodje pogledaj i http://www.internet-prodaja-guma.com/ cuo sam da su skroz korekni.

 

Pozdrav Svim Skuterasima!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Hello,my name is Skols  and I am alcoholic...ovaj,vozim skuter bre...čajniiz madafaka Keeway Matrix 50cc,kakav je da je,moj je,vozimo se non-stop,kise,sneg,led,sunce..nebitno..

Ako vidite nekog dvometrasa u crnoj jakni na malom matrixu..taj sam...vidimo se na drumu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

hvala za info za gume. zaboravih vozim i kineza sprint falcon 50cc 4t.  iako su mi svi govorili ne kineza, ja prezadovoljan 9000km bez greske. koja cena za vision i godiste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

ja se vozah danas. nije neka kilometraza ali  vraca osmeh na lice, za vikend toplo tako da ukoliko jos niste probali nepropustite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Vozim Peugeot-a Speed Fight-a 2 WRC 206 od 2003. god. kada sam ga i kupio u Veranu, jeste da ima 50ccm, ali sta je taj motor sve presao, i dokle je sve isao, a da se nikada nije ugasio, pregrijao itd.....da ga ne ureknem ;D nemam rijeci za njega stvarno je dobar, presao sam oko nekih 15000km sa njim...za eto skoro ce pa 7god.  :) Nedavno sam kupio Gileru Nexus-a 250i.e. SP i prezadovoljan sam...o njemu tekst neki iduci put, pa mozda i sa nekog putovanja na ljeto  ;D ...vidjet cemo...samo polako.

Postavit cu neke slike za styling nexus-a.....sve sto se moze uraditi "handwork-om"  :)

 

Pozdrav za sve koji voze skutere  ;D i daj te taj podforum bre odmah  :-X !!!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Vozim keeway Matrix 125ccm.......skoro sam kupio motor i zadovoljan sam njegovom jacinom i izgledom.......prejak mi je motor i nisam imao nikakve probleme sa njim......sem sto me sad zeza polaganje za motor malo je preskupo a nista se ne vazi za auto kad budem polagao.....al dobro sredicu i to pa da budem miran sto se tice policije.... :P....sad ce ljeto pa raspalite po gasu.... :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Posto je tema za vlasnike skutera, a podforum nemamo, a ocemo da ga dobijemo  ;) , evo i par slika za vlasnike Nexus-a i neki "lagani styling", ko je u dilemi da sredi svoj skuter...sta? kako?... Evo za sada par ideja.....!

 

BOJE:

 

3L6Wn_gilera14.jpghttp://[/img]

 

4RWsL_mynex12.jpg

 

Sredjivanje rep-a i stavljanje migavaca u stop svijetlo:

 

ZmRMs_p10080910450001.jpg

 

migavci....

 

LSgco_11bg2.jpg

 

1DkLj_dsc02691jpg1.jpg

 

"podizanje" auspuha i stavljanje "nekog drugog"...

 

jYOGO_perso9885avatar.jpg

 

za sada toliko o nexus-u,....... stavljajte slike svojih skutera!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • West Balkan Rider's, 303 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: V-Strom 650

AA 500 VELIKI SKUTER ZA VELIKIE DECAKE!

trenutno se nalazi rasut po garazi spreman za lagani styling poliranje svih al i inox delova, a verovatno i farbanje u crno sa puno perle..... i ko zna sta jos!

ps kako se postavljaju slike u poruke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Evo da se i ja prijavim ovde. Proteklih par godina , čitaj 4, Prešao sam na skuteru oko 10 000 km. U pitanju je MBK Skyliner 2001god. MBK je francuska firma koja je ovaj model radila po licenci Yamahe tako da je skuter identičan sa yamahom majesty.O ovom skuteru imam da kažem sve najbolje. Najviše me odeševilo to što ima ogroman prostor ispod sica gde staju dve kacige. 1 fullface i 1jet, mada sam ja najviše vozio sa braincap-om. Vrlo lako se vozi i izuzetno je stabilan i težak. Totalno je drugačiji osećaj u odnosu na recimo gileru runner-a koja je mala i ,po meni suviše okretna (ako je to moguće).Imao sam samo 1 "kvar" ispraznio mi se akumulator. Kao i kod većine skutera jedina mana su mu mali točkovi, tako da mora više pažnje da se obraća na rupe. Sve u svemu za grad i bližu okolinu idealan i jaaako udoban motor. Sa svojih 190cm visine nisam imao nikakvih  problema da se upakujem. Eto ovo je moj mali doprino skuteraškoj temi. Pozz svima i pazite na rupe (ovo je iz mene progovorio enduro :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Sa mnom izgleda nesto nije u redu. Nikako jos nisam nasao da mi smeta sto su mali tockovi. U gradu se pokazalo kao bolje kod provlacenja izmedju kola, a po terenu jeste da malo vise seta levo desno ali nije toliko strasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6810 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja se vozah danas i popih beton. Ima tema zasebna. Propade mi tockic u rupu i BUP.

 

Put je trenutno opasan za nas skuterase, pazite se.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Sa mnom izgleda nesto nije u redu. Nikako jos nisam nasao da mi smeta sto su mali tockovi. U gradu se pokazalo kao bolje kod provlacenja izmedju kola, a po terenu jeste da malo vise seta levo desno ali nije toliko strasno

 

Ma ok nije strasno, ali 2 puta zamalo da se razbijem. letos u 29. novembra kod botanicke baste je tolika rupa bila da mi je oklop pukao od udarca a lik iza mene zamalo da me pokupi golfom, a drugi put na ulazu u Novu Pazovu zamalo da me povuce rupa vam puta. Posle toga sam vise blenuo u asfalt nego u saobracaj :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Ja se vozah danas i popih beton. Ima tema zasebna. Propade mi tockic u rupu i BUP.

 

Put je trenutno opasan za nas skuterase, pazite se.

 

 

Alekre,zao mi je sto to cujem,i potpuno si u pravu,ja ne znam odakle vise nicu ovi krateri upropasti nas zima i rizla skroz!!  >:(   >:(  >:(

 

kad nasi dragi politicari prestanu mrsiti muda sve u 16 i krasti nase pare bice putevi sredjeni, ukratko - nikada.

a talenti u toku zime uopste nisu ocisti vangradske puteve. u gradu i da ne pricam, umesto da su bacili sol na puteve pre nego sto su se zaledili oni sacekali da se led nakupi. ovde kod mene ispred zgrade su se vozaci klizali kolima po putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

a drugi put na ulazu u Novu Pazovu zamalo da me povuce rupa vam puta. Posle toga sam vise blenuo u asfalt nego u saobracaj :(

 

Rupa uz "pruzni prelaz",na samom ulasku iz pravca Batajnice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja